Glavni meni

Honda cbr 600 f2 potrebna pomoc nepuni mi akumulator

Započeo Veljko79, 10 Maj, 2012, 23:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Veljko79

 pre neki dan sam primetio da kad mi motor radi u leru i kad dodam gas blago poveca snagu svetla ,medjutim sad se to nedesava i  i akumulator se ispraznio! Predpostavljam da ga motor nepuni nedaje mu struju! molim za vasu pomoc jer neznam sta je crklo i sta da menjam a uskoro je motoskup i treba mi motor! takodje bih zamolio za savet gde da nabavim nov deo! unapred zahvalan :'( :'(

AndreyRR


goranvojska


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

goranvojska


markan90

neka ti neko ili ti sam premeri alternator...imas 3 zice...izmeri izmedju njih naizmenicni napon...na 5000 obrtaja treba preko 50ak volti da pokazuje unimer...ako to nije onda je regler...uglavnom odlazi regler  [cheers]

markan90

a sto se tice reglera...ako neces originalan japanski...imas coveka bas u pancevu koji pravi reglere!!!

UFF

od tih pravljenih moze malo da ti se zapali motor al dobro nije strasno :D

markan90

e pa sad  ;D ne mora da znaci...imam drugara kome je izgoreo ceo rep na motoru...original bio regler...ja sam uzeo ovaj iz panceva...radio mi god i po dana extra...i onda crko...ali bio pod garancijom,daje covek i garanciju  ;D ...i ovaj sljaka ko blesav  [cheers]

CADILLAC

Kvalitetne reglere pravi Joshka iz Temerina...tel : 0638347397... [callme] [cheers]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Vlajko

Javi se Jo¹ki.. nema boljih domaæih..

ako æe¹ sam da name¹ta¹..

Ili kontaktiraj Arakisa 063/269-759 (Rajko).. on ti je na Nbgd..ili Vi¹njièka..

Cena ti je ista.. oko 50e a mozda i nije crkao regler, odi pa proveri..
hoæe i kontakti na biksnama i d¾ekovima da korodiraju..pa izgube provodljivost..
¹to se lako re¹ava  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

KIZA73

Citat: Vlajko poslato 11 Maj, 2012, 10:20
Javi se Jo¹ki.. nema boljih domaæih..

ako æe¹ sam da name¹ta¹..

Ili kontaktiraj Arakisa 063/269-759 (Rajko).. on ti je na Nbgd..ili Vi¹njièka..

Cena ti je ista.. oko 50e a mozda i nije crkao regler, odi pa proveri..
hoæe i kontakti na biksnama i d¾ekovima da korodiraju..pa izgube provodljivost..
¹to se lako re¹ava  [cheers]


Rajko ce ti dijagnostikovati kvar, mozda. I opet ce te uputiti na Josku. U BG ti je mag za te stvari Guja011 (nick na bjb). Ja sam imao drkanje sa CDI-jem na banditu. Arakis se smorio, uzeo 10e  i uputio na Josku. Joska uzeo 10e i poslao ga nazad i kita. Guja ga uzeo, drzao ga nedelju dana na stolu (valjda mu je to fetis) i onda ga opravio za 300 din. Sljaka ko lud. Neka ti UFF da trenutni Gujin broj jer ih stalno menja, ako hoce. Mislim da su oni drugari.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

AndreyRR

kako on za 300 a majstorcine za 1000 nista ne uradise

UFF

zato sto je guja011  [kralj] od coveka i zato sto hoce da pomogne a ne da zaradi
zato mu je uvek i frka sa kintom jer ne gleda da odere ljude vec da im resi problem
meni je do sad 100 puta pomogao
zivi preko puta mene

AndreyRR

nemam nista protiv da platim ako (majstor) zna svoj posao a ne da blene kao tele.

KIZA73

Guja je odradio veliki posao. Morao je da skine lak i kojekakve sekretcine sa stampane ploce, pa je onda celu razlemio i prelemio. Naplatio je samo delove. Nije hteo da uzme ni ceri za cokoladu.
[kralj]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Vlajko

Guja legenda.. samo pozitivna iskustva sa njim..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Veljko79

 samo da se zahvalim svima na savetu! zvao sam elektricara i  ipak je otisao samo regler! otisao u pancevo i kupio nov sada radi kao sat. imam struje i za izvoz [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

AndreyRR