Glavni meni

Motoberza...takmicenje za putopis....

Započeo Charuga, 08 Maj, 2012, 14:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Kontaktirali me pre mesec dana ...stavio sam dva putopisa na konkurs.... ima i glasanje ....ako je neko zainteresovan neka pogleda i glasa za ono sto mu se najvise svidi.... (klikne dole na "preporuci")

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/putopisi/uspomene-sa-alpa/

http://www.moto-berza.com/moto-vesti/putopisi/potraga-za-grobom-junaka-posle-70-godina/

Postovani,

Konkurs za izbor najbolje prièe sa putovanja bajkera je danas pesao u drugu fazu.

Svi putopisi objavljeni su na sajtu Moto Berza i kreæe brojanje facebook preporuka, kao i brojanje èitanja na sajtu. Predla¾emo vam da pozovete va¹e pijatelje da preporuèe va¹ putopis!

Po zavr¹etku konkursa, ¾iri æe uzeti u obzir sve kriterijume i izabrati najbolji putopis. 25. maja biæe objavljeno ime pobednika koji dobija digitalni foto aparat Nikon Coolpix L 23 (10,1 megapixela, 5x zoom, 6.7cm lcd + torbica i 2GB kartica), sa kojim æe moæi da zabele¾i buduæa putovanja.

Srdacan pozdrav,
redakcija Moto Berza

pit



       '' Potraga za grobom junaka posle 70 godina'' netipican putopis u odnosu na sve tvoje ostale a i druge koje sam imao prilike da procitam na motoforumima ali je na mene ostavio najaci utisak.

ljilja-pei

Preporuèeno na FB!!!! I inaèe topla preporuka svima koji nisu proèitali...

Navijamo za tebe, dru¾e!!! :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Kengur


nano


mkt

i od mene  [thumb_up] [thumb_up] za --- putopisi/potraga-za-grobom-junaka-posle-70-godina/

prpa_zr

Citat: mkt poslato 08 Maj, 2012, 18:27
i od mene  [thumb_up] [thumb_up] za --- putopisi/potraga-za-grobom-junaka-posle-70-godina/

+1

mkt


Kengur


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

AndreyRR


Charuga


UFF


MIGE

zeljko,da castic,ja cu pivo u semaforu...  [clapp] [clapp] nek je sa srecom novi foto aparat

Charuga


veki.sd

cestitam [clapp] [clapp] [clapp]   p.s. nisam ni najmanje sumnjao da je najbolji....

Andjelo


Tomislav


niikolanixy