Glavni meni

Piaggio NRG 2005

Započeo drager95, 06 Maj, 2012, 21:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

drager95

Pozdrav,

zeleo bih da kupim ovaj piaggio  http://www.polovniautomobili.com/oglas2005563/piaggio_nrg_power/  ali nisam jos siguran....zanima me kakav je skuter,kolko trosi, da li ima vodeno hladjenje, kako vuce uzbrdo , kako vuce sa dvoje, da li se kvari i tako te neke osnovne stvari jer se ne razumem puno a prvi bi mi bio skuter
najveca dilema mi je da li je skuter mali za mene jer sam visok 190 :D naravno to treba otici pa videti pa sam hteo da se informisem pre nego sto odem.... interesuje me kakav je skuter, da li vredi kupiti :)     

Hvala unapred :)      

Lazza

Cuo sam da oni imaju problem sa curenjem tecne kompresije mada ni to nije neki problem ako te zadesi takav primerak jer na forumu ima distributera koji mogu da ti nabave to jeftino, ovako je sasvim dobar motorin za te pare !
I may be dumb, but I'm not stupid.

AndreyRR

samo vodi racuna sto se tice te tecne kompresije imas kvalitetnu rusku i madjarsku
koja nista ne valja,a sto se tice uzbrdice sa dvoje na to zaboravi

Lazza

Zavisi sve koliko je tezak, ako stavi onaj gasni auspuh dobija jos 3ks garant ! Ima moj komsija, ujeda mu skuter !
I may be dumb, but I'm not stupid.

drager95

meni se cini ok i ocuvan motor, sad ja ne znam ako mi se zadesi to sa tim curenjem :O     ja imam 68 kila dal' bi mogo jos nekog uzbrdo a da normalno ide :P

UFF

Ma ako ga nije dugo ostavljao na kisi da mu voda ne ulazi u auspuh mozda i moze..
Ali ja bih mu svakako dolio kompresiju posle kupovie
Revolution to uvozi pa moze on jeftino da ti proda koliko ti fali

drager95

a gde ima da se kupi to u Beogradu?

Lazza

Clan foruma revolution uvozi daleko kvalitetniju od onoga sto mozes da nadjes u radnjama, ima 5 % viskoze vise nego ovi fabricki. On to uvozi za trke i njima prodaje ali mu ostane koje bure i za nas, kad dodje na forum videce temu pa ti se javlja sigurno.
I may be dumb, but I'm not stupid.

dzimika

pronadji ovde na forumu clana kome je nick revolution, on to uvozi
ima ubedljivo najbolju cenu

drager95

mozete da me uvedete sta je to uopste :D nzm sta je :D
razumem se kolko tolko mogu da procenim skuter kakav je al u detalje se ne razumem bas :/

bokilic

dobar scut,malo tecne kompresie i tehnigas auspluh i miline,ima da leti..
brmmmm

drager95

gde ima u Beogradu tecne kompresije?   hvala :)

WOLVERINE

Citat: drager95 poslato 06 Maj, 2012, 23:07
gde ima u Beogradu tecne kompresije?   hvala :)

 Kod Gaspara i na pumpi u Topcideru.

Gašpar

U Beogradu kod mene. U Zrenjaninu kod Titje.
Ja imam neke ovla¹æene prodavce po celom Beogradu, iz kog si taèno kraja?

drager95

cukarica
hteo bih cisto da znam de da uzmem, ako uzmem nrg da znam gde da dodjem da kupim to :)

UFF

Najblize i najjeftinije ti na petlovom brdu kod revolution-a
on kupuje na veliko u buradima

Lazic

Ne raèunajuæi taj manji problem sa kompresijom, vrlo blesavo skuterèe... Jedan koji sam vozio ja samnom tada sa 100+ kila i¹ao k'o nevreme, na ravnom prebacivao 100... Svaki put sam mislio da sam gotov...

AndreyRR

Ne moj kod Gaspara da kupujes,cuo sam da je zajebao par likova
i da je nekvalitetna kompresija kod njega,sta mislis sto ne vozi
ergelu motora ako mu je tako kvalitetna kompresija.

Gašpar

Citat: drager95 poslato 06 Maj, 2012, 23:52
cukarica
hteo bih cisto da znam de da uzmem, ako uzmem nrg da znam gde da dodjem da kupim to :)

Tu ti je najblizi revolution. On je ovlascen i sertifikovan prodavac i serviser, tako da slobodno mozes kod njega da kupis.

Ovo sto prica ovaj spamer AndreyRR nemoj da slusas, samo je ljubomoran. Uostalom, pokazacu ti sve papire o kvalitetu kompresije kao i armiju zadovoljnih musterija.

Major

Ne znam kakav je ovaj primerak ali vozio sam jedan i skroz je ok skutercic.