Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

nemam pojma skinuo sam je davno, evo ovaj je sad aktuelan
https://kat.cr/call-of-duty-advanced-warfare-v-1-18-1281374-0-2014-decepticon-repack-t11454909.html


i morao sam da skidam neki patch da bi mi radilo na kompu sa 4gb ram (ako nemas 8gb igra nece ni da se pokrene)

dzimika

Jebo ih ja bas, nemam 8 na zalost a samo zbog igrice ne bi bas kupovao, naci cu patch

Taraba

Odakle bre tebi vremena za igrice kad radi¹ 27h dnevno?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

kazu ljudi kupujte ddr3 ram memorije, dzabe su a skocice im cena opasno kad pojeftini ddr4

eclipse4

Jel neko igra dayz?

Glava Dole


eclipse4

Pa jebem ga sad ne.mogu da gledam....ovo moje drustvo to orce non stop i od kad me teraju da kupim i ja...iskreno ne daje mi se 30e na igricu jer u zivotu nisam ni kupio ni jednu a pogotovu mi ovo ne izgleda zanimljivo...medjutim kad cujem njih ono kako vriste i lude i smeju se ko nenormalni,dobijem malo zelju da je kupim....


Flavius Valerius Aurelius

Citat: eclipse4 poslato 04 Januar, 2016, 03:33
Pa jebem ga sad ne.mogu da gledam....ovo moje drustvo to orce non stop i od kad me teraju da kupim i ja...iskreno ne daje mi se 30e na igricu jer u zivotu nisam ni kupio ni jednu a pogotovu mi ovo ne izgleda zanimljivo...medjutim kad cujem njih ono kako vriste i lude i smeju se ko nenormalni,dobijem malo zelju da je kupim....



pa ti skini s neta, sto da kupujes?

dzimika

Citat: Taraba poslato 03 Januar, 2016, 23:34
Odakle bre tebi vremena za igrice kad radi¹ 27h dnevno?

Na zalost (zbog para) a mozda na srecu (zbog zdravlja) ne radim preko dana vec duze vreme, samo nocu, pokusavam da nadjem nesto preko dana da bi se vratio u normalu sa spavanjem tj da bih prestao nocu da radim

Slaninar

Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2016, 10:51
Citat: Taraba poslato 03 Januar, 2016, 23:34
Odakle bre tebi vremena za igrice kad radi¹ 27h dnevno?

Na zalost (zbog para) a mozda na srecu (zbog zdravlja) ne radim preko dana vec duze vreme, samo nocu, pokusavam da nadjem nesto preko dana da bi se vratio u normalu sa spavanjem tj da bih prestao nocu da radim

Smrt za zdravlje... ili sam ja seka persa... mada jedno ne iskljuèuje drugo...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DaChaS

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 Januar, 2016, 03:54
Citat: eclipse4 poslato 04 Januar, 2016, 03:33
Pa jebem ga sad ne.mogu da gledam....ovo moje drustvo to orce non stop i od kad me teraju da kupim i ja...iskreno ne daje mi se 30e na igricu jer u zivotu nisam ni kupio ni jednu a pogotovu mi ovo ne izgleda zanimljivo...medjutim kad cujem njih ono kako vriste i lude i smeju se ko nenormalni,dobijem malo zelju da je kupim....



pa ti skini s neta, sto da kupujes?


ne moze DayZ offline da se igra

eclipse4

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 Januar, 2016, 03:54
Citat: eclipse4 poslato 04 Januar, 2016, 03:33
Pa jebem ga sad ne.mogu da gledam....ovo moje drustvo to orce non stop i od kad me teraju da kupim i ja...iskreno ne daje mi se 30e na igricu jer u zivotu nisam ni kupio ni jednu a pogotovu mi ovo ne izgleda zanimljivo...medjutim kad cujem njih ono kako vriste i lude i smeju se ko nenormalni,dobijem malo zelju da je kupim....



pa ti skini s neta, sto da kupujes?


ne moze,kupuje se preko stima,ovo je alfa verzija....
e kad otvaram 30 tabova,preduhitrio si me ;)

Glava Dole

Ko zna sta sam ja onda stavio da se skida :D

Taraba

Citat: Slaninar poslato 04 Januar, 2016, 10:53
Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2016, 10:51
Citat: Taraba poslato 03 Januar, 2016, 23:34
Odakle bre tebi vremena za igrice kad radi¹ 27h dnevno?

Na zalost (zbog para) a mozda na srecu (zbog zdravlja) ne radim preko dana vec duze vreme, samo nocu, pokusavam da nadjem nesto preko dana da bi se vratio u normalu sa spavanjem tj da bih prestao nocu da radim

Smrt za zdravlje... ili sam ja seka persa... mada jedno ne iskljuèuje drugo...  :)

@D¾imi: Sreæa kurac, to te jo¹ vi¹e ubije u zdravlje.
@Slannnica: Nisi jedini. Par ljudu u pro¹loj firmi oti¹lo u kurac sa zdravljem. Oni rade 12h smene ali rade 2 prvu, 2 drugu pa 3 sloboda.
Svi se raspadaju posle 6 meseci. 3 ljudi dalo otkaze posle par meseci - nisu mogli vi¹e.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

bas tako, samo ne kurac nego kurcina
a ne mozes da se ne nerviras kako se priblizava kraj meseca

samo da dodam da me najvise iznerviraju ljudi koji mi kazu: jao cuti bitno je da imas uopste posao

UFF

koja glupost, radio sam godinama nocnu pa mi nista nije falilo
sad sam nezaposlen pa ne spavam po celu noc i nista mi ne fali
u prevodu isti qrac
imao coveka u vojsci koji je 10 godina radio u pekari u francuskoj 6 dana nedeljno nocnu smenu
pitah ga pa sta si radio sedmog dana nocu? kaze kuci gledao filmove
a kad je dosao ukasarnu privikao se vec prvog dana i spavao/ustajao kao svi ostali bez ikakvih problema

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

radio si godinama kad si bio mladji, a sada ne spavas ali ne radis
i ja sam radio nocne i radio u radnji kod mojih i isao na fax ali tada sam imao 20 i neku a sada sam 10 godina stariji i muka mi je vise od nocne
ne mogu da izadjem nigde, nemam slobodnog dana tj mogu da ga imam ali ako ne radim nema ni para, nisam prijavljen, nemam bolovanje, radim i kad sam bolestan kolko god da sam bolestan, plata nije neka jer i nije puno radno vreme i to je trebalo da bude dodatni posao kad sam krenuo da ga radim a sada skoro 2.5 godine kasnije ispade jedini.
To sve mozda i nije tako strasno da tu nema i nekih drugih problema

Dragan_kineziolog

Ko se dobro razumije u racunare? Negdje sam vec naveo, imam amd athlon 64 x2 2.8 dual core, 5gb rama, 500gb WD green, Ati radeon HD 4890 1GB ddr5 256bitna, i DVD-RW, sa prednje strane za disk jedan ventilator koji duva unutra i sa zadnje sam ja ugradio jos jedan da duva vani. To je sto se tice potrosaca elektricne energije, a njih je pogonilo napajanje MS od 400W do prije 2 dana (neka mu je slava sta je sve izdrzalo), kad je eksplodiralo i izbacilo osigurac u kuci :D
Probao sam staviti neko kinesko od 600W koje nije moglo ni pokrenuti komp (kad sam cicija). E sad bih stavio nesto malo bolje napajanje (ipak nista od 100E) nego prihvatljivije cjene pa da pitam ovde uvazeno drustvo sta misle da li bi ovo napajanje to fino pokretalo (inace kuvam igrice na kompu, maltene se i ne gasi)
http://www.olx.ba/artikal/19378707/napajanje-600-w-lc-power-600h-12/
Tezak je zivot nas nindzi

Bori¹a

ja imam fx6300+4gb rama+r9 270x+500gb hdd i to isto napajanje tera vrhunski.... ne gasim ga uopste