Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

da nema neko torent on minecraft , napeo me klnac da mu instaliram , a nema nigde free download

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Darko poslato 06 Septembar, 2015, 12:50
da nema neko torent on minecraft , napeo me klnac da mu instaliram , a nema nigde free download
Niti sam probao i veze nemam da li radi, ali ako hoces direktan link ...
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZw7DXZPDs9msAjJ34Y9G3sUy4ApuMFqer7

DaChaS

ko hoce nek proba the Settlers Online besplatno je na steamu a odlicna igra  koja ne zahteva brdo vremena

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

bigbad86

Jel zna neko gde ima da se kupe kuleri za grafiku? Ima dosta kulera za CPU i kucista ali retko nalazim za grafiku. Konkretna graficka je Radeon 6750, pocela je da se jako zagreva i vise ne mogu na primer da igram DOTU 2 na full HD ( a pre sam mogao opusteno) Samo se odjednom zamrzne igrica i izbaci siv ekran sa crnim crtama. Znam sigurno da je do graficke, e sad dal se ona pregreva zbog toga ili mozda nesto napajanje njoj salje losu struju, cuo sam da je i to moguce. Ovo je racunar koji koristim.
http://www.winwin.rs/racunar-pc-altos-hawk-a55-athlon-x4-631-4gb-amd-6750-1tb-dvd-600w-1143097.html

eclipse4

winwin ti je najskuplji,juri omke koji nose to iz madjarske.

Taraba

Reklamacija.
Ima¹ garanciju, ¹to bi kupovao novi kuler.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bigbad86

Konfiguracija nije vise u garanciji. A i kuleri nisu nesto skupi, bar ne bi trebalo. Kuler mi RADI ali mislim da resim zagrevanje sa malo boljim, jacim kulerom.

eclipse4

Ko igra WoT nek me ubaci "eclipse4" hehe

nesic1

Bigbad jesi proverio na koliko ti se greje graficka, bice taj kuler skuplji og graficke

Major

Citat: bigbad86 poslato 25 Septembar, 2015, 23:21
Jel zna neko gde ima da se kupe kuleri za grafiku? Ima dosta kulera za CPU i kucista ali retko nalazim za grafiku. Konkretna graficka je Radeon 6750, pocela je da se jako zagreva i vise ne mogu na primer da igram DOTU 2 na full HD ( a pre sam mogao opusteno) Samo se odjednom zamrzne igrica i izbaci siv ekran sa crnim crtama. Znam sigurno da je do graficke, e sad dal se ona pregreva zbog toga ili mozda nesto napajanje njoj salje losu struju, cuo sam da je i to moguce. Ovo je racunar koji koristim.
http://www.winwin.rs/racunar-pc-altos-hawk-a55-athlon-x4-631-4gb-amd-6750-1tb-dvd-600w-1143097.html

Meni se isto ATI zagrevao kao lud i izbacivao mi je plavi ekran smrti non stop i zamrzavao se.
Ovde nisam bio uspeo da nadjem adekvatan kuler za nju, pa sam porucio od preko i radio je ok. Bio je dosta tisi nego ovaj fabricki koji kad se upali culo se kao da ce komp da mi poleti, a pritom mi je kartica normalno radila nisam posle toga imao problema s njom. Ne znam koji bese proizvodjac ali bio je ok 50ak eura tada.

Major


stilgar

@Taraba
@Lazic
nadjite preko vasih veza u servisu neku staru graficku sa ovim zalmanom on ne umire i resite coveku problem :)



bigbad86

Citat: nesic1 poslato 26 Septembar, 2015, 22:35
Bigbad jesi proverio na koliko ti se greje graficka, bice taj kuler skuplji og graficke
Ne znam kako?

bigbad86

Citat: bigbad86 poslato 27 Septembar, 2015, 00:14
Citat: nesic1 poslato 26 Septembar, 2015, 22:35
Bigbad jesi proverio na koliko ti se greje graficka, bice taj kuler skuplji og graficke
Ne znam kako?
Graficka radi na oko 38-44. 44-46 kad igram DOTu.
Provalio sam kako, skinuo neki programcic koji prati sve to i imam i manualna podesavanja. GPU cooler mi je standardno na 40% brzine, nezavisno od zagrevanja pa mi to nije bas najjasnije, malopre sam odigrao gejm i pojacao sam manualno brzinu na 80% i lepo je radilo. Sad cu detalje da stavim jos malo jace pa opet da igram da vidim sta se desava.

Glava Dole

Ako ti ne smeta buka slobodno stavi i na 100% :D

UFF


bigbad86

Citat: bigbad86 poslato 27 Septembar, 2015, 18:19
Citat: bigbad86 poslato 27 Septembar, 2015, 00:14
Citat: nesic1 poslato 26 Septembar, 2015, 22:35
Bigbad jesi proverio na koliko ti se greje graficka, bice taj kuler skuplji og graficke
Ne znam kako?
Graficka radi na oko 38-44. 44-46 kad igram DOTu.
Provalio sam kako, skinuo neki programcic koji prati sve to i imam i manualna podesavanja. GPU cooler mi je standardno na 40% brzine, nezavisno od zagrevanja pa mi to nije bas najjasnije, malopre sam odigrao gejm i pojacao sam manualno brzinu na 80% i lepo je radilo. Sad cu detalje da stavim jos malo jace pa opet da igram da vidim sta se desava.
Nije do kulera, stavio sam kuler na 100% i grafiku u igrici na full hd kao sto je bilo pre i opet pada sistem posle nekih 10-15 min igre. Stavim rezoluciju na 1600x900 i onda lepo radi, mada i detalje moram na minimum.

stilgar

Citat: bigbad86 poslato 28 Septembar, 2015, 13:25
Citat: bigbad86 poslato 27 Septembar, 2015, 18:19
Citat: bigbad86 poslato 27 Septembar, 2015, 00:14
Citat: nesic1 poslato 26 Septembar, 2015, 22:35
Bigbad jesi proverio na koliko ti se greje graficka, bice taj kuler skuplji og graficke
Ne znam kako?
Graficka radi na oko 38-44. 44-46 kad igram DOTu.
Provalio sam kako, skinuo neki programcic koji prati sve to i imam i manualna podesavanja. GPU cooler mi je standardno na 40% brzine, nezavisno od zagrevanja pa mi to nije bas najjasnije, malopre sam odigrao gejm i pojacao sam manualno brzinu na 80% i lepo je radilo. Sad cu detalje da stavim jos malo jace pa opet da igram da vidim sta se desava.
Nije do kulera, stavio sam kuler na 100% i grafiku u igrici na full hd kao sto je bilo pre i opet pada sistem posle nekih 10-15 min igre. Stavim rezoluciju na 1600x900 i onda lepo radi, mada i detalje moram na minimum.
skini aida64 extreme sa sajta (program za merenje temperatura i dijagnostiku sistema)
http://www.aida64.com/downloads
posle instalacije ubaci ovaj key
UAB71-532D6-FUDAU-L4DH4-U8YDM
i proveri sve temperature, mozda ti se procesor greje ili kuler na istom slabije vrti, graficka nije neki potrosac ovako al kad je namestis na high mozda je napajanje na izdisaju.

bigbad86

ajd ce da probamo i to ;)