Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Ja igram Wolfenstein The New Order... Nemam bas toliko vremena, sporo ide ali je dooobraaa...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Citat: Major poslato 22 Jul, 2015, 13:48
Nije to onda dobar crack :)
Bolje da skines novi nego da se zezas s tim :)
A pri tome imas verovatno gomilu virusa u tim fajlicima cim ti traze da uplatim to ili da se registrujes negde :)
Izbegavaj to :)


60 gigabajta, u qratz... Kad prekipi 60e sa strane, kupiæu igru, nek' ide ¾ivot... U stvari, na zimu æu, imam sad pametnija posla :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: Joker poslato 22 Jul, 2015, 13:53
Ja igram Wolfenstein The New Order... Nemam bas toliko vremena, sporo ide ali je dooobraaa...

Skinuo pre mesec dana i nisam jos uvek instalirao..
Pretpostavljam da je dobra :)

Citat: Andreja poslato 22 Jul, 2015, 13:55
60 gigabajta, u qratz... Kad prekipi 60e sa strane, kupiæu igru, nek' ide ¾ivot... U stvari, na zimu æu, imam sad pametnija posla :D

Pa pustis u neke sate kad nisi kuci skinuce ti :)
Sto bi im davao pare kad ne moras :D
Jedino ako neces da se zezas online i tako te varijante :)

Andreja

Ma jok, preko glave mi je crackovanja i zajebavanja sa piratskim softverom... A i nekako oseæam da bi trebalo da platim za ovu igru, makar iz zahvalnosti :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Onda plati to ti je onda sigurica :)


Joker

Pitanje vezano za Hearthstone. Ako ga instaliram na dva razlicita racunara a imam jedan acc, jel mogu da igram sa oba, ne u isto vreme, ali da mi se racuna bodovanje i sta vec...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Citat: Joker poslato 12 Avgust, 2015, 14:23
Pitanje vezano za Hearthstone. Ako ga instaliram na dva razlicita racunara a imam jedan acc, jel mogu da igram sa oba, ne u isto vreme, ali da mi se racuna bodovanje i sta vec...

Mozes da instaliras na koliko god racunara hoces i bodovanje ti se prenosi jer se sve cuva na njihovim serverima. Ali ne mozes da budes ulogovan na oba racunara istovremeno.

Joker

Provalio sam kada sam instalirao na telefonu.. U svakom slucaju hvala...

Eto meni zanimacije, ovo je vrh!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Flavius Valerius Aurelius

Battlefield Hardline.
Fina grafika, nije dosadna ...
Dobra za promenu, prekurcio mi War Thunder ...

Major

Citat: Joker poslato 12 Avgust, 2015, 17:57
Provalio sam kada sam instalirao na telefonu.. U svakom slucaju hvala...

Eto meni zanimacije, ovo je vrh!

[cheers]

Dragan_kineziolog

@flavius
Kakav ti je War thunder u odnosu na World of tanks, sto se tice borbi tenkovi i to. Posto sam se zarazio wot-om pa bi sada i to pokusao.
I ko se ovdje dobro razumije u graficke karte da mi preporuci neku sa pika za 50 marki, posto na kompu imam neku Ati radeon hd 3000 i nesto, ali mi nestaju protivniciki tenkovi, nesto nece da ih renderuje, a fps mi dobar, procesor je dual core 2.8, pa moram igrati na laptopu, celeron, napati se ziv, fps mi 10, nema sanse da igram sa Tank Destroyerom pa da se krijem iz zbuna odmah zasteka... U sumu ne smijem ni pomisliti da udjem. Joooj sirotinjo i bogu si teska :D
Tezak je zivot nas nindzi

Joker

Juri neku 1GB DDR5, vidi na sajtovima ili ako hoces polovno na KP.. Ima da se nadje na normalne pare.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Dragan_kineziolog

Ima l i za 30E? Nasao sam 1GB DDR3 128bitna. Jel velika razlika izmedju 64bitne i 128 bitne i izmedju ddr2 i ddr3? Razumijem se ja u to otprilike ali opet nisam siguran. Posto mi racunar ne vrijedi koliko neke graficke pa nece u to ni da ulazem, dovoljno mi je da mogu igrati WOT, Oblivion i tako te neke srednje igrice.
Tezak je zivot nas nindzi

Andreja

Dru¹tvo, aj ne bilo vam te¹ko, torrenti su skroz oti¹li doðavola pa vi¹e ne mogu ni da se snaðem; trebaju mi torrenti (naravno, ispravni) za GTA IV i Spintires... Fala :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Citat: Dragan_kineziolog poslato 14 Avgust, 2015, 16:37
Ima l i za 30E?
Mislim da nema. Za nekih 50eur mozes da nadjes neku od 1Gbddr5.

Citat: Andreja poslato 14 Avgust, 2015, 19:48
Dru¹tvo, aj ne bilo vam te¹ko, torrenti su skroz oti¹li doðavola pa vi¹e ne mogu ni da se snaðem; trebaju mi torrenti (naravno, ispravni) za GTA IV i Spintires... Fala :)


GTA IV
https://rarbg.to/torrent/xa2q9jolycvrfwtkhidz784peusn36bg15m8csqemiz3bxtl5yv6nfhp7kjgud9aro42w1


SPINTIRES
https://rarbg.to/torrent/biy17dq

Andreja

Hvala. Spintires sam instalirao, fali fajl, ne radi... A GTA æu da probam, skidam za drugara, ja sam obrnuo odavno, njesra je igra u poreðenju sa SA...

Hvala :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Trebao bi da radi ne znam sto nece.
Probaj ovaj:

https://thepiratebay.gd/torrent/12006771/Spintires_[19.03.15_v3]_PC___RG_Mechanics

Andreja

CARSKI!!!
Pre neki dan kupih novi komp, na starom mi je radio demo ali ne i full verzija, nikako da naðem torrent bre, sad sam ovo skinuo i instalirao, radi, uèinio si me sreænim! :D Hvala! :)))
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major