Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ruza-Bandit


bigbad86

Jel ima neko za preporuku nesto na foru GTA 3 ili 4 a da nije GTA 5 posto mi to ne podrzava konfiguracija :) I da nije ona u Hong Kongu sa onim Kinezom i to sam presao :) Moze i nesto starije al ne preterano...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Ni to :P To volim vise nego GTA i presao sam sve delove vise puta :P

aco.paun

Kupi xbox360 za 150€, veliki tv i onda nema¹ brige za konfiguraciju, samo ubaci¹ i igra¹.

bigbad86

Ja da imam 150E upgradovo bi racunar i opet ne bih brinuo o konfiguraciji. A i konzole su mi bljak. A i nemam TV u sobi to je jos 250e. A i nemam gde da ga stavim, znaci treba mi nova soba tj nov stan. Znaci jedno 40 000e i da igram igrice ko covek :P

iyan

state of decay, prezivljavanje, krljas se sa zombijima al je open world ko gta, i mozes mnogo vise stvari da radis nego tamo, brda je realna ako izuzmes zombije, tipa padnas sa 3. sprata gines, napadne te njih 10ak cao si.. nemas opciju load-a nastavljas sa drugim likom iz grupe sto ume da smori, jer se vremenom budzi lik, mada treba igrati s vise, ja kretao 3x iz pocetka.. meni pregotivna

iz 2014 je,nije mnogo zahtevna, ni ja ne mogu gta 5 al ovo sljakalo bez problema

Glava Dole

Zar GTA V za PC ne izlaz u aprilu?Koliko ja znam trebalo je da izadje u martu pa je odlozen za april...

Slaninar

Ono, kad ima¹ dobru artiljeriju i bar jednog TD-a i te¹ka¹a koji znaju ¹ta rade, pa kad iskulirate sve prozivke paljevina kako ste noob kamperi... :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Citat: iyan poslato 10 Mart, 2015, 02:01
state of decay, prezivljavanje, krljas se sa zombijima al je open world ko gta, i mozes mnogo vise stvari da radis nego tamo, brda je realna ako izuzmes zombije, tipa padnas sa 3. sprata gines, napadne te njih 10ak cao si.. nemas opciju load-a nastavljas sa drugim likom iz grupe sto ume da smori, jer se vremenom budzi lik, mada treba igrati s vise, ja kretao 3x iz pocetka.. meni pregotivna

iz 2014 je,nije mnogo zahtevna, ni ja ne mogu gta 5 al ovo sljakalo bez problema
hvala na preporuci, spominjao je UFF nesto kad je izasla, igrao sam je malo ali me nesto smorila pa sam izbrisao...

iyan

jes malo dosadnjikavo dok ne dodjes do grada, ja 4 dana nisam ustao sa kompa preso sva 3 dela oci mi ispale

Hohštapler

El ima neko neki Call Of Duty?? Stariji, ne ovaj najnoviji...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

trebalo bi da ima na thepiratebay ......nego tih call of duty-a je izaslo oko 15ak + ekspanzije za svaki.....pa ti biraj....:P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Dragan_kineziolog

Citat: Slaninar poslato 10 Mart, 2015, 09:26
Ono, kad ima¹ dobru artiljeriju i bar jednog TD-a i te¹ka¹a koji znaju ¹ta rade, pa kad iskulirate sve prozivke paljevina kako ste noob kamperi... :)



Mozes tako dok te ja sa t34-85 negdje ne skontam :D
Tezak je zivot nas nindzi

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 21 Mart, 2015, 17:27
trebalo bi da ima na thepiratebay ......nego tih call of duty-a je izaslo oko 15ak + ekspanzije za svaki.....pa ti biraj....:P

Nema sidera... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Dragan_kineziolog poslato 22 Mart, 2015, 17:52

Mozes tako dok te ja sa t34-85 negdje ne skontam :D

©ta, hoæe biti èvaraka?  :)


Uskoro uzimam onaj naredni, E75, ¹ta li ide posle. Tiger II je govno neopevano, zato mi je i uspeh ovo ¹to me prosralo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: Dragan_kineziolog poslato 22 Mart, 2015, 17:52
Citat: Slaninar poslato 10 Mart, 2015, 09:26
Ono, kad ima¹ dobru artiljeriju i bar jednog TD-a i te¹ka¹a koji znaju ¹ta rade, pa kad iskulirate sve prozivke paljevina kako ste noob kamperi... :)



Mozes tako dok te ja sa t34-85 negdje ne skontam :D

zasto mi ne radi print screen u win 8.1? tj radi ali ne pravi screenshot igre vec desktopa ako je igrica ukljucena....


stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Mart, 2015, 18:22
Citat: zVuk poslato 21 Mart, 2015, 17:27
trebalo bi da ima na thepiratebay ......nego tih call of duty-a je izaslo oko 15ak + ekspanzije za svaki.....pa ti biraj....:P

Nema sidera... ;)
imam ja valjda negde sacuvano i 1 2 3 4 ove imam 5 cu da proverim nemam od balck ops na dalje. Meni licno 4 najbolja zabava imam i botove :) pa moz da cepas multiplayer mape. provericu sutra u kancelariji na poslu pa javljam precizno :)

rus022

Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2015, 23:14
Citat: Dragan_kineziolog poslato 22 Mart, 2015, 17:52
Citat: Slaninar poslato 10 Mart, 2015, 09:26
Ono, kad ima¹ dobru artiljeriju i bar jednog TD-a i te¹ka¹a koji znaju ¹ta rade, pa kad iskulirate sve prozivke paljevina kako ste noob kamperi... :)



Mozes tako dok te ja sa t34-85 negdje ne skontam :D

zasto mi ne radi print screen u win 8.1? tj radi ali ne pravi screenshot igre vec desktopa ako je igrica ukljucena....


Radi print screen ali ti slike cuva direktno u folder World_of_Tanks/screenshots

Dragan_kineziolog

Ono kad igras taktikom, za kralja i otadzbinu, pa im uletis sa strane :D

Onaj a 43, ostalo mu 1 energije, slovima JEDAN, neki slijepac ga kao pogodi poslije mene. Jos igram na laptopu, ovdje na faksu, FPS mi je 10, mogao sam bar jos jednog koknuti al nikako da stavim strelicu na njega pa da ga zakljucam i u hodu ubijem, jer mi sve steka, izludicu.
Tezak je zivot nas nindzi