Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 12:09
Citat: Major poslato 25 Decembar, 2013, 10:05
Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 08:28
nju sam zavrsio za 2 dana :)

Pa ti si onda igrao samo glavne misije.
Ja je danima igram, gradim bolje skloniste, donosim namirnice i prvo odradim sve mini misije pa tek onda glavne.
:)

ocistio bukvalno sve kuce u prvom i drugom naselju a imao total 4 razlicite baze i svaki put po 4 utvrdjenja oko njih
smorio sam se posle da ulazim u svaku kucu i vucaram namernice ko mentol kad mi nisu ni trebale jer mi je na kraju igre ionako ostalo nesikorisceno pun Q toga i onda ispadnes magarac sto si sve to dzabe teglio do baze

Jedan je Fallout 2.  :)

Onaj Borderlands mi obeæava, isprobaæu kad stignem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

bl 2 :) jel izashao ? kakvi su utisci ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Slaninar poslato 25 Decembar, 2013, 12:42
Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 12:09
Citat: Major poslato 25 Decembar, 2013, 10:05
Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 08:28
nju sam zavrsio za 2 dana :)

Pa ti si onda igrao samo glavne misije.
Ja je danima igram, gradim bolje skloniste, donosim namirnice i prvo odradim sve mini misije pa tek onda glavne.
:)

ocistio bukvalno sve kuce u prvom i drugom naselju a imao total 4 razlicite baze i svaki put po 4 utvrdjenja oko njih
smorio sam se posle da ulazim u svaku kucu i vucaram namernice ko mentol kad mi nisu ni trebale jer mi je na kraju igre ionako ostalo nesikorisceno pun Q toga i onda ispadnes magarac sto si sve to dzabe teglio do baze

Jedan je Fallout 2.  :)

Onaj Borderlands mi obeæava, isprobaæu kad stignem.

Fallout... pa tu me nije mrzelo da predjem preko cele pustinje da bi zavrsio negi trivijalni zadatak :)
i odukovlacio sam sto vise da ne zavrsim igru koja je sama po sebi enormo dugacka

borderlands prvi sam odigrao i ok je, drugi ceka na red

Slaninar

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 15:01

Fallout... pa tu me nije mrzelo da predjem preko cele pustinje da bi zavrsio negi trivijalni zadatak :)
i odukovlacio sam sto vise da ne zavrsim igru koja je sama po sebi enormo dugacka

Da je Fallout ¾ensko, ja bih se ¾enio!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 12:09
Citat: Major poslato 25 Decembar, 2013, 10:05
Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2013, 08:28
nju sam zavrsio za 2 dana :)

Pa ti si onda igrao samo glavne misije.
Ja je danima igram, gradim bolje skloniste, donosim namirnice i prvo odradim sve mini misije pa tek onda glavne.
:)

ocistio bukvalno sve kuce u prvom i drugom naselju a imao total 4 razlicite baze i svaki put po 4 utvrdjenja oko njih
smorio sam se posle da ulazim u svaku kucu i vucaram namernice ko mentol kad mi nisu ni trebale jer mi je na kraju igre ionako ostalo nesikorisceno pun Q toga i onda ispadnes magarac sto si sve to dzabe teglio do baze

Ti onda nisi izlazio iz kuce tih dva dana ;D ;D

UFF

nisam, vikend + hladno, koji cu Q napolje?

i jebes igru ako nije bar 12h u kontinuitetu

kad skupis sake u pesnice ono svi prsti krckaju a kad zatvoris oci imas fleseve :)

bigbad86

Trenutno igram Borderlands 2, jako je interesantan i komican. Grafika i nije neka al mislim da nije ni namenjeno da bude. Call of Duty cu instalirati kad budem imao bolji komp. Poceo sam i ovu sa zombijima, onako ne deluje lose...

Plazma Keks

za borderlands 2 skini i DLC pack, tu imas jos kampanja u kojima jos debilnije misije. poput misije gde moras za neku malu devojcicu koja ti je trener da prosetas "psa" od koga moras da bezis da te ne bi pojeo, a u isto vreme moras da ga branis da ga ne bi ubili ;D

bigbad86

To kad predjem original?

Major

Citat: Plazma Keks poslato 25 Decembar, 2013, 18:52
za borderlands 2 skini i DLC pack, tu imas jos kampanja u kojima jos debilnije misije. poput misije gde moras za neku malu devojcicu koja ti je trener da prosetas "psa" od koga moras da bezis da te ne bi pojeo, a u isto vreme moras da ga branis da ga ne bi ubili ;D

Sta ti igras ;D ;D ;D

Ruza-Bandit

Instalirala i call of duty ghosts i battlefield 4 i Assassin's Creed 4  i Borderlans 2 i na kraju opet igram DOTA 2 po ceo dan  [facepalm]

bigbad86

Ja nikako da probam tu Dotu, strah me da se ne zarazim ko sa WOW-om...

Ruza-Bandit

Zaraziæe¹ se sigurno

bigbad86

A dota moze da se igra na netu piratizovana ili mora da se kupi kao wow?

Ruza-Bandit

Dota 2 se igra preko steam-a i besplatna je ;)

http://store.steampowered.com/app/570/

Plazma Keks

Citat: bigbad86 poslato 25 Decembar, 2013, 19:57
To kad predjem original?
ne moras, ali pozeljno je u te DLC kampanje da udjes sa jacim lvl-om jer su jaki neprijatelji.
Citat: Major poslato 26 Decembar, 2013, 11:27
Citat: Plazma Keks poslato 25 Decembar, 2013, 18:52
za borderlands 2 skini i DLC pack, tu imas jos kampanja u kojima jos debilnije misije. poput misije gde moras za neku malu devojcicu koja ti je trener da prosetas "psa" od koga moras da bezis da te ne bi pojeo, a u isto vreme moras da ga branis da ga ne bi ubili ;D

Sta ti igras ;D ;D ;D
na veruj mi, igrica je skroz do jaja. vesela, puna humora, sprdacina na sve strane ;D

DebeliZmaj

e ruzo ... taman posto djuskash D2 ... kakva je ?
ja djuskam LoL ... ne znam nikako da probam tu D2 ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks


Ruza-Bandit

meni je dota 2 vrh. Za noobove je na poèetku kampanja koju mora¹ da re¹i¹ da bi igrao sa ostalim igraèima. Mi imamo ekipicu i skoro svako veèe odigramo par partija. Ko ¾eli da proba instalira steam i preko steamovog sajta skine besplatno dota 2

http://store.steampowered.com/app/570/

DebeliZmaj

a jel moze bez steam install >?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell