Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dragan_kineziolog

Pomagajte, imam sledeci problem.
Inastalirao sam kod Cimera ARMU 2. I sad kad sam pokusao uci pise da se mora osigurati nekim SECUROM-om. Nisam neki haker, al nasao sam fino na internetu i osigurao, medjutim pise da mora biti novija verzija. Ja odem na update i ono nece, pise da ne moze naci server. Izaberem igricu, oznacim je, idem na update, ono odradi prvi korak i kod drugog stane, opet pise da ne moze kontaktirati server. A interneta ima. Geldao sam na netu, bilo je slicnih problema, al niko ne zna nista konkretno. Te da nije virus, te da nije firewall... Ja sam u firewallu isao na exeption za SECUROM medjutim opet nece update.
Ima li neko resenje, da se nije jos kome nesto slicno desilo? Hvala
Tezak je zivot nas nindzi

Plazma Keks

Borderlands 2: Wimoweh Trailer [HD]
znam da je ovu igru kacio zvuk. pre godinu dana i pre godinu ipo sam poceo i da je igram. ALI, po meni nema vece rpg sprdacine do sada, crni humor, poznati skecevi i citati iz raznih filmova, muzickih spotova...
jos ako se igra online! ludilo do besvesti ;D

rboban

Moze par torenata za neke platforme i akcione ........ moze i starije!
Ride It Like You Stole It

Error

Moze i torent za battlefield 3? Neki koji radi?
Success is how high you bounce when you hit bottom.

Bokssha



  CS uvek i zauvek.... a od ostalih...  Resident Evil,NFS  i     ;D SIms
I'm not crazy!My mother had me tested.

Major


bigbad86

Dajte neko zesce makljanje, tipa Doom. Samo da idem i da raznosim pumparicom, ne mogu vise da se sunjam i razmisljam. Znaci nesto za razbibrigu. Nesto da bude novije proizvodnje ali da ne bude MNOGO zahtevno. Skyrim mi radi, eto za primer.

eclipse4

ja se uvek izivljavam na cod 4 online ;)

UFF

Citat: bigbad86 poslato 11 Oktobar, 2013, 22:09
Nesto da bude novije proizvodnje ali da ne bude MNOGO zahtevno. Skyrim mi radi, eto za primer.

hoces da ti lazic kaze ili vise volis da cujes od mene?

bigbad86

Novije proizvodnje tipa zadnjih 5 godina, nisam nesto opterecen grafkom iako imam dobar monitor. Graficka mi je malo slabija ali kad sljaka Skyrim sa njom sljakacei nesto novije. Radi i Crysis ali moram da smanjim malo rez. Mada me Crysis zesce smara... Moze nesto sa elementima horora :)

Major

Citat: bigbad86 poslato 12 Oktobar, 2013, 19:48
Novije proizvodnje tipa zadnjih 5 godina, nisam nesto opterecen grafkom iako imam dobar monitor. Graficka mi je malo slabija ali kad sljaka Skyrim sa njom sljakacei nesto novije. Radi i Crysis ali moram da smanjim malo rez. Mada me Crysis zesce smara... Moze nesto sa elementima horora :)

Ako ti nije bitna grafika (nije bas fps ali jako jako je napeta):

Amnesia: The Dark Descent - Teaser Trailer

Link za skidanje:

http://isohunt.com/torrent_details/211558469/amnesia+the+dark+descent?tab=summary

Joker

Ja sam poceo da igram HoN... Posle toliko vremena, resio da naucim i to... I do jaja je..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

con3

To mu nesto dodje slicno kao dota ?

TEEfqd

taj rad, HoN, league of legends, dota.... na isti fazon. ovo je prava igra
Cookiezi's live play - Saiya - Remote Control [double time]

jebeni azijati

Joker

Ja nisam bio u nekom fazonu igrica, uhlavnom CS, Combat Arms itd.. I vec duze vreme me drugar navlaci da krenem da igram.. Mnogo dobra stvar, prava za ubijanje vremena... Jes da sam malo kasno krenuo ali za razonodu je vrh.. Samo mora da se vezba haos...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Mare ti prvo poceo da gledas serije, sad igras igrice... nesto nece da izadje na dobro ;D

Joker

Serije ja gledam odavno... A igrice su posledica ovog usranog vremena... Cim pogledam napolje, ne izlazi mi se iz kuce..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Skinuo sam dark descent odavno al ga nesto sporo igram. Ali jeste super iako je grafika shit, igrivost je dobra. Neka pucacina tipa kolji kolji, zapali? :P

Major


UFF

Citat: Joker poslato 15 Oktobar, 2013, 21:44
Serije ja gledam odavno... A igrice su posledica ovog usranog vremena... Cim pogledam napolje, ne izlazi mi se iz kuce..

pa sto ne igramo skovs piiiii jedna bre  [prebicute]