Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: stilgar poslato 07 Mart, 2013, 22:13
jednu odredjenu ili bilo koju? ako je bilo koju nesto se greje ili se neki kuler ne vrti. Ako imas aidu64 proveri temperature graficke prvenstveno. moz da bude i napajanje ako iams onaj merac proveri napone. Ako imas onaj 3d test vintage probaj njega pa ako tu radi a puca na igri onda je los crack... ima tu igranke :)

Lo¹a napajanja hoæe nekad da daju OK napon kad nisu pod optereæenjem, a brljaju tek kad se opterete.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

dijagnostika je vise od 50% popravke
najlakse je izvaditi neispravnu komponentu i staviti ispravnu
treba znati koja te jebe :D

stilgar

pa sa vintage video testom ces iskljuciti igru i "okriviti" graficku ako puca, aida 64 ce ti pokazati temperature procesora i graficke, napajanje moz samo da izmeris napone ako nemas spravicu imam ja. gde je onaj Tarabic kad je potreban :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


Uncle Bob

Ajd da ne idem u onu temu za sajber da li je moguæe naknadno dodatu grafièku na¹telovati da daje isti kvalitet,intezitet boje kao ova ¹to je integrisana,jbte razlika nebo i zemlja?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Naravno da je moguce naknadno dodati graficku. Samo je bitno da u BIOS-u iskljucis integrisanu.
Kvalitet ce sigurno biti bolji ;)

Uncle Bob

Citat: Major poslato 08 Mart, 2013, 23:04
Naravno da je moguce naknadno dodati graficku. Samo je bitno da u BIOS-u iskljucis integrisanu.
Kvalitet ce sigurno biti bolji ;)

Kako?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Ako se ne razumes onda je bolje da ne cackas sam da ne bi nesto razjebao. Uvati neke klince iz kraja da ti to odrade ;)

Uncle Bob

Citat: Major poslato 09 Mart, 2013, 22:41
Ako se ne razumes onda je bolje da ne cackas sam da ne bi nesto razjebao. Uvati neke klince iz kraja da ti to odrade ;)

:'(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Taraba

Samo ubode¹ novu i to radi. Nije to ve¹ ma¹ina pa da mora¹ da joj ka¾e¹ da si stavio pra¹ak.
Sam raèunar detektuje diskretnu VGA i radi sa njom.
U retkim sluèajevima se desi da tvrdoglavo gura integrisanu pored diskretne grafike, ali to jedan reset BIOS-a re¹i.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Uncle Bob

Citat: Taraba poslato 13 Mart, 2013, 14:02
Samo ubode¹ novu i to radi. Nije to ve¹ ma¹ina pa da mora¹ da joj ka¾e¹ da si stavio pra¹ak.
Sam raèunar detektuje diskretnu VGA i radi sa njom.
U retkim sluèajevima se desi da tvrdoglavo gura integrisanu pored diskretne grafike, ali to jedan reset BIOS-a re¹i.
[thumb_up] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


Plazma Keks

da li neko zna za neku ne zahtevnu igricu za lap top od 11"? i da moze da se igra bez misa?
treba mi da se igram sutra u klinickom centru dok budem cekao red na kontrolu....

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

ako neko ima dobar league of legends account i oce diablo 3 u zamenu nek se javi na pp

zVuk

ko voli da se igra snajperiste....izasao je ghost warrior 2....pre neki dan...


http://thepiratebay.se/torrent/8248834/Sniper_Ghost_Warrior_2-FLT
Ko se ljuti, uleti mu kruti

con3


Bori¹a

ja skidam, na 56% je, bas je slaba download :( :(

Plazma Keks

Citat: zVuk poslato 16 Mart, 2013, 14:55
ko voli da se igra snajperiste....izasao je ghost warrior 2....pre neki dan...


http://thepiratebay.se/torrent/8248834/Sniper_Ghost_Warrior_2-FLT
aj da metnem i ja da se skida. da li ima sunjanja?