Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jefta

Pa pazi da su pokusali da naprave igricu pa da je prodaju na policama ne bi nista zaradili jer bi je neko krekovao i svi bi igrali besplatno.
Ovo im je bila briljantna ideja kako da odlicno zarade na igrici, i vecina ce pratiti njihov model.
Peglas sa malim tenkovima besplatno, a ako hoces na vece tenkove moras da platis premijum nalog jer popravke i municija pocinju da prevazilaze zaradu tenka.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

ja cekam novu godinu pa da nabavim brotherhood, ako je to treci po redu?

zVuk

sad tek videh, za PC 23. novembar...

brotherhood jeste treci po redu koji je izasao, ali dvojka, brotherhood i revelations  su jedna prica, a trojka ce biti nova prica......pogledaj trejler
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

ma ok. presao sam 1 i 2. idem redom u prelazenju


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Ne znam za PC igrice, ali NFS Hot Pursuit za Android je savr¹en. Napalio sam se kao 12ogodi¹nje dete  :D


UFF

Citat: zVuk poslato 02 Septembar, 2012, 16:10
18. septembar

Borderlands 2: Doomsday Trailer (1080p)

meni se svidja ovaj crtani fazon
grafika moze da bude detaljnija a manje zahtevna
prvi deo sam odigrao i ok mi je bila igra

zVuk

dobar je bio prvi deo.....malo mi je smor sto svaki kvest koji zavrsis moras da raportiras kao u WoW-u.....to me jedino malo smara......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

da
ima previse da se hoda uzaludno

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2012, 16:34
da
ima previse da se hoda uzaludno

jes vala....zaboli prs' od hodanja....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF


zVuk

slazem se sa tobom u potpunosti.......nego cetvorka se ocekuje tek kad izadju konzole sledece generacije.....bem im mater konzolasku, kao da nesto bitno moze da se unapredi na tim konzolama.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF



Plazma Keks

jbt.. jos nisam ni pipnuo bilo koji fallout3, verujem da propustam dobru zabavu, ali ne bih da se zarazim ;D dovoljni su mi kec i dvojka ;D

MILJAN

fallout neki igrao i posle 5 min izbrisao ..nemam ¾ivaca... left4dead 1 i 2, je ono ¹to mi nije dosadilo veæ 2 godine..nema mnogo razmi¹ljanja( posao mi je vezan za razmi¹ljanje pa sam umoran),nema dosadnog hodanja okolinom, nego samo ide¹ i roka¹ stoku...lepota---
Cave ab homine unius libri