Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

tu sam
kreiracu ja samo da vidimo koliko ima igraca

Plazma Keks

ja necu igrati veceras

Plazma Keks

ajd jednu partiju ;D
nick mi je: PlazmaKeks

UFF

nick nije bitan
sve sti je potrebno je da neko kreira igru za dogovoreni broj igraca i onda da ostalim posalje link preko kojeg jedino mogu da mu se pridruze jer je igra zakljucana
kreiram za pocetak 1 na 1 pa ko mi se prvi pridruzi sa njim igram dok se jos neko ne javi ovde
kod je:
cDNIqzZh70iME_Fdsyjl6A

nesic1

a koji je server?

nesic1

aj ako se nadje i jos neko nek se javi

UFF

ne postoji server
ides ovde
http://www.badeggsonline.com/
napravi nalog
join game i ubacis link
trenutno igramo ja i gaspar ako hoce jos neko da udje nek javi da kreiram vecu igru

zmiya

ima li nekog na jajima?

zmiya


UFF

#809
ajde ulazite

ovaj put direktan link za one koji ne znaju, samo iskopiraje ovo u vas browser

www.badeggsonline.com/?id=mIAKZK4M00q3xbvQb78mSw


igramo ja i plazma i zmiya trenutno ako hoce jos neko nek javi ovde da promenim br igraca


bigbad86

Presao Mass Effect 3. Fenomenalna Igrica. Sad sam skinuo Mass Effect 2 (malo idem unazad)
Takodje igram i Mafia 2, odlicno uradjeno.

Taraba

Citat: bigbad86 poslato 09 Maj, 2012, 21:43
Presao Mass Effect 3. Fenomenalna Igrica. Sad sam skinuo Mass Effect 2 (malo idem unazad)
Takodje igram i Mafia 2, odlicno uradjeno.

Neeee dvojku da igra¹. Kreni od keca. I odigraj sve odjednom!

Ja sam prelazio keca 3 puta, dvojku 4 puta i pre par dana zavr¹io ME3 sa importovanim sejvom.
Jedina igra koju sam igrao u zadnjih 5-6 godina da me nije smorila posle par sati.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Presao sam prvi deo davno, drugi nisam igrao, a ni treci ;)

Moracu da poskidam i da se malo zabavljam ;D

Abdullah100k

Upravo cepam prvi deo da bih posle mogao da nastavim sa iztim likom. Nego igra li ko odavde MW3?
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Plazma Keks

ja bih, ali ne znam kako da igram online... ne bih da placam

Abdullah100k

Citat: Plazma Keks poslato 10 Maj, 2012, 14:11
ja bih, ali ne znam kako da igram online... ne bih da placam

Nadji TEKNOGODS patch i teraj, sve radi u fulu.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Plazma Keks

ajd kad instaliram javljam se

zVuk

ja sam stavio ovo da se skida.....nesto bas i neverujem da ce da radi, al aj bas da vidim......

http://kat.ph/diablo-iii-collectors-edition-t6382297.html
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

D¾aba skida¹ ako nisi kupio key. Ne mo¾e¹ da startuje¹ igru, bilo single ili multy, bez registrovanog battle.net naloga i aktiviranog diablo-a.
Isti sistem protiv piraterije kao WoW, stim ¹to se ovde ne plaæa predplata. Dropovi, monsteri i sve vezano za sadr¾aj se generi¹e na serveru.
Verovatno æe se pojave neki piratski serveri u buduænosti, ali æe da budu bulja u poreðenju sa blizz.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?