Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

ma ne mozes iz italije nikako da udjes na sajt

Bori¹a

Citat: Gavrolini poslato 22 Oktobar, 2011, 21:21
ma ne mozes iz italije nikako da udjes na sajt

Probaj ovaj. Ili da ti posaljem preko skajpa fajl sa thepiratebay da ne ulazis na sajt nego samo da pokrenes skidanje.

Gavrolini

skida ovaj oko 600kb/s...... ako ne bude radio onda ces mi poslati na skype

Bori¹a

Pa ako skida radice

ooooooo 600kb/s ahahahah ja o tome samo mogu da sanjam :( :( :(

150kb/s max

^SuPeR_MiNt^

1.2-1.5 mb/s kod mene u skoli :)

Bori¹a



stilgar

obzirom da mi je to posao zadnjih 12 godina evo legendi u nasoj multiplayer lan sceni od 1999 na ovamo
RTS
1. starcraft brod war
2.C&C red alert
3. Age of empires/age of kings sa expanzijama
4.Generals
5.Lord of the ring sva tri dela

FPS
Quake 2
unreal tournament
Rainbow six
Counter strike 1.3 1.5 1.6
battlefild 1942 sa expanzijom modern warfire
battlefild 2 sa expanzijama
cod 2,3,4,5,6
modern warfire 1 2

voznje

need for speed 3
colin 2
nfs underground
nfs most wanted
colin 2005
moto gp 2007

RPG
diablo 2
m&m
Neverwinter Nights
Baldur gate
wow
guild wars
titan Quest - imortal throne
....
su samo neke koje su trajale vise od 2-3 godine neke se igraju i dan danas. Nisam pomenuo razne hitove poput far cry-a koje su imale fantastican single player ali kao mp nikad nisu zazivele.

Ako nekom treba neka igra ili sta god u vezi igara i kompova za iste (igra nece da mi radi) slobodno na pp.

MILJAN

Citat: redoran poslato 19 Oktobar, 2011, 09:56
trenutno ovo igram i nije losa

Deus EX: Human Revolution Trailer CGI Extended Director's Cut (1080p) [h+]³
Ja poèeo da igram i smorila me sa hakovanjem vrata... Nisam uspeo da ishakujem neka vrata iz par puta i prestao sam da igram... Igra treba da me opusti..Idem pucam, pobijem govnai kraj..A ova igra me smara..Kontra efekat...Zato ide na uninstall... Ne preporuèujem je ljudima, koji nemaju mnogo vremena i ¾ivaca...
Cave ab homine unius libri

MILJAN

FEAR 3 sam igrao do faze gde sam se na¹ao u laboratorijama gde je sve navodno poèelo.-..Du me smarali neki duhovi a i zlaza nema.. PA sam i nju ostavio po strani... Mada je igrivija od Deus EX....
Cave ab homine unius libri

Major

Citat: MILJAN poslato 25 Oktobar, 2011, 03:51
Citat: redoran poslato 19 Oktobar, 2011, 09:56
trenutno ovo igram i nije losa

Deus EX: Human Revolution Trailer CGI Extended Director's Cut (1080p) [h+]³
Ja poèeo da igram i smorila me sa hakovanjem vrata...

A i pucacki deo je malko plastican.. Kao da su hteli da sve elemente ubace u jednu igru.
I ja sam je brzo obrisao.

stilgar

Trenutno za svoju dusu igram Rage od fps-a, off Road Drive 2011 i za ubijanje vremena Orc must Die. Za sve ljubitelje voznji offroad drive 2011 je odlican izbor.






Plazma Keks

offroad drive izgleda kao jedno veliko izdrkavanje!!! moram da instaliram voznje sa dzipovima najvise gotivim da igram. samo da veceras instaliram win7 64bitni jer sam kupio phenom 2 x4 965 i kngston hyper x ddr3 8gb 1,6ghz.

mkt


MILJAN

Cave ab homine unius libri

mkt

hvala,sad je skidam

redoran

ovo uskoro izlazi i vec se prica da ce biti igrica godine.Mislim da cu se lepo igrati celu zimu :)

"The Elder Scrolls V: Skyrim" E3 Gameplay Demo

stilgar

Citat: mkt poslato 25 Oktobar, 2011, 19:20
el ima nako dobar torent za
Test Drive Unlimited 2
GameSpot Reviews - Test Drive Unlimited 2 (PC, PS3, Xbox 360)
uzmi externi hard i dodji do mene ili dl dvd. sednes na trolu 28 i dole do cvijiceve 46 063 318129

stilgar

izasao je Battlefild 3, lepo izgleda i lepa je kampanja, grafika je extra a sam stil igre podseca na cod 4 i mw serijal ide se u grupi za sad sto malo nervira ali videcemo dalje kako ce ici. igra ide na dva dvd-a dl 15 gb :)

stilgar

Citat: Plazma Keks poslato 25 Oktobar, 2011, 19:11
offroad drive izgleda kao jedno veliko izdrkavanje!!! moram da instaliram voznje sa dzipovima najvise gotivim da igram. samo da veceras instaliram win7 64bitni jer sam kupio phenom 2 x4 965 i kngston hyper x ddr3 8gb 1,6ghz.
da da u tom izdrkavanju imas pogon na 2 ili 4 tocka koja sam menjas po potrebi slow and high brzine tj prenos i sajlu da se kacis na obliznje drvi ako ne mozes snagom motora da se iscupas i ma jos svasta i nemoj se cuditi ako se zaglavis bar po jednom u pocetku dok ne naviknes na teren :)