Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

eh, moras negde da ispraznis mozak posle jos jednog dana na poslu... ako nemas devojku, naravno :D

mkt

hehhehehehe ma zezam se

Plazma Keks


monsterbnt

Citat: Plazma Keks poslato 03 Oktobar, 2011, 21:03
aj ti lepo downloaduj wot pa da peglamo zajedno? ;D

skidam ga al treba vremena da se svuce.
2.3gb a server im spor i neda mi preko 110kbs.....

a ja cu uploadujem t-34Vs.Tiger na nas FTP pa probajte da vidite sta je pravo tenkisanje.

Citat: mkt poslato 03 Oktobar, 2011, 21:06
gix  ;D

na ovog isaranog necemo obracati paznju
:P :P :P
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

ili sutra ponesesh usb pa dobijesh na usb ... :) ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Plazma Keks

hm, cudi me, ja sam skidao brzinom od 700kbps...

monsterbnt

Citat: Plazma Keks poslato 03 Oktobar, 2011, 21:25
hm, cudi me, ja sam skidao brzinom od 700kbps...

sve ostalo mi ide sa 400+kbs ovo ponekad skoci do 150kbs al uglavnom je oko 100-110kbs

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Oktobar, 2011, 21:25
ili sutra ponesesh usb pa dobijesh na usb ... :) ..

vec sam na 1.8gb......
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

DaChaS

da i meni je skidao tom brzinom 100-150 kbs  ...a sve ostalo skida 600-700
Ja sam prekjuce krenuo WoT ingame nick DaChaS

Plazma Keks

moj nick, 8rocknrolla8 add me pa da igramo zajedno

monsterbnt

moj nick - monsterbnt
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

moj nick .. debelizmaj ...
:) nemojte me dodajte ne igram u platoonima :) ... brze grindam solo :)) plez !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

nano

Citat: Plazma Keks poslato 03 Oktobar, 2011, 20:35
Citat: DebeliZmaj poslato 03 Oktobar, 2011, 14:06
pa da al rusi to zovu t-34 ... inache t-34 uopshte nije losh tenk :) ... sa 120mm je fin otvarach konzervi
i vodi ka t30 koji imaj jachi top od mousa ;)

zmijo napisao si t30, pa sam pomislio da si mislio na t34-85

@nano, ja hteo da igram sa tobom i add te i ti me iskulira, pa kako mi da uopste igramo sa tobom? tiger p je tiger koji je porsche dizajnirao.
panter je lud tenk, stvarno. ali ne volim nemacke tenkove, sa njima su nemilosrdno ubijali Srbe

E ostavio sam ukljucen WoT i otisao a inace te imam u kontaktima.

Kad kazes t34 svi misli na ruski a i opravdano koliko su ih napravili....

Jefta

Pa sto se tice WoT-a.

Brze ces proci boranija tenkove sa nemcima nego sa rusima ili amerima. Kod amera ces brze da stignes do heavy tenka. Ruski su nenormalno brzi i neverovatno ubrzavaju. jako agilni.
Manje vise svi su izjednaceni u slabijim tenkoima. Kada dodjes do ozbiljnih tenkova tu se vec vide finese jednih i drugih.

Posto trenutno vozim nemacki Tiger ( jos par dana i bice King Tiger) da objasnim heavy-je. Jer sam po njima gledao sa kojom drzavom da idem.

Nemacki heavy: Najprecizniji topovi. Pocev od 88mm L71 pa na gore. Nisu najaci ali mogu da gadjaju sa velike daljine. Tu preciznost gledate na osnovu onog kruga koji se smanjuje. E pa na na nemackim topovima on se bas smanji. Spori su u odnosu na ruse i amere. Imaju dobar oklop. Veoma masivni i velika silueta pa mogu lakse da se pogode ako se skirvate iza neke stene ili cucite u nekoj rupi. Po meni su ok. Ako znate da igrate sa njima i da ne ulazite u blisku borbu sa recimo IS3 ili T34 bicete pobednik. Drzite distancu i gadjajte sa daljine.

Ruski heavy: Pocev od IS pa na gore. Neverovatno brzi. U jednoj borbi u je IS 3 neki light tank po brzini iako je taj light bio scout. Topovi su im veoma jaki. Odlicna penetracija sa dosta damage-a. Sada jako su neprecizni i sa vece udaljenosti moze lako da se dogodi da promasite. Zato je najbolje da pridjete malo blize jer ako zagusti imate dovoljno brzine da se izvucete. Oklopi su slabiji nego kod nemaca ali su ti tenkovi toliko niski da ih jedva mozete pogoditi. Ili promasite ili se granata odbije.

Americki Heavy: Tenkovi all-round. Imaju i brzinu i dobre topove. Najace kupole tako da kada ih gadjate samo u stranu ili u trup. Sve sto ode u kupolu odbice se. Jedino ako ga ne gadja obj. 704 od toga nema spasa. E da bi dosli do americkih heavy-ja morate preci preko shermana i ostalih tenkova koji su realno najslabiji u Medium klasi tenkova. Ako vas to ne smara onda udrite samo.

Eto posto igram samo sa tenkovima o njima najvise znam. Neko ko vozi arty ili TD ce objasniti njih preciznije.

Kada zavrsim nemacku liniju krecem rusku da dodjem do T54 koj ja mislim da je najbolji tenk na igrici i koji ako zna da se koristi moze da parira svakom heavy tenku.


I da ajde ako neko hoce mozemo da napravimo MM klan pa da pikamo stalno zajedno. Naravno ako se vlast slaze da koristimo MM skracenicu :D

@DebeliZmaj

Isto dobijas exp ako igras u platoon ili solo. Samo ovako mozemo da se dogovaramo za strategiju i da branimo zajedno ili napadamo. Ima dosta prednosti

Pop

Hmmm... Ovo zvuci interesantno... Bacam se na download pa da i ja probam da se tenkiram ;)

"Грме танки џефердари..."


Jefta

Navuci ces se tako da dobro razmisli :D

perlx

I mene ste zainteresovali, skidam :)

^SuPeR_MiNt^

 MKT ISPASCE MI OCI NA TVOJE POTPISE !!!  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [nono] [nono] [nono] [prebicute]
heheheheh :) Salim se

mkt

       malo da razmrdam forum :)