Glavni meni

manijacka poseta akva parkovima

Započeo dzimika, 26 April, 2012, 10:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Jefta poslato 04 Maj, 2012, 15:08
Citat: Plazma Keks poslato 04 Maj, 2012, 08:42

koliko isplivas po terminu?
Pa oko 7-8 duzina za sat vremena laganim tempom sa dosta odmora :-)
sta? 400m?! hahahaha koji si ti invalid ;D ja reko plivas 2-3 km pa da te pitam da idemo zajedno jer me mrzi da idem sam na bazen...

UFF

ja preplivam jednom po duzini ili dva puta po sirini pa onda legnem da se odmorim

Jefta

Citat: Plazma Keks poslato 04 Maj, 2012, 17:42
sta? 400m?! hahahaha koji si ti invalid ;D ja reko plivas 2-3 km pa da te pitam da idemo zajedno jer me mrzi da idem sam na bazen...
Ма ти ниси нормалан. Мени је и ово много :)

AndreyRR

da samo sto ti plivas sa mono perajima

Plazma Keks

na gradjanskim terminima nije dozvoljen bilo kakav vid peraja! uglavnom plivam kraul-slobodan stil. sa monoperajima koje ja imam, jedva mozes da sastavis i 1500m jer ti papci odpadnu od bolova... sa proslim kojim sam imao sam i mogao toliko, ako se bas potrudim

AndreyRR

ti si mlad i jak  ;D,aj kad budes isao zovi

Plazma Keks



Phoenix

Citat: gdjole poslato 04 Maj, 2012, 22:22
Citat: UFF poslato 04 Maj, 2012, 10:29
Six Flags Rolercoster ride 1
Six Flags Rolercoster ride 2
Six Flags Rolercoster ride 3

Citat: Alchemist poslato 04 Maj, 2012, 13:54
Viper Front Seat (HD POV) Six Flags Magic Mountain Roller Coaster
Revolution Front Seat (HD POV) On Ride Six Flags Magic Mountain SFMM Roller Coaster
Batman ride at Six Flags, California

Ovo je jedina stvar zbog koje ja nekome zavidim... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Nadam se da æu nekad u ¾ivotu biti u prilici da sebi ovo priu¹tim. [balavi] [balavi] [balavi]

znachi nemash pojma shta propushtash,mene je obezbedjenje skinulo zbog zatvaranja parka uveche,a ja 'ocu joooooooosh! Nocna voznja,hebeno dobra,ne vidish nishta a lomi te levo desno :D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

castor

Ja imam isti taj problem. I vi¹e slabo ¹ta mo¾e tu ¾elju da mi ispuni. Samo ovi veliki kompleksi koji su mi jo¹ uvijek "daleko"... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
It's the ride that matters, not the bike…

Jefta

Izvidinca u akva parku u arandjelovcu.
Sisate devojke, dobri tobogani i bazeni za bleju.

Inace ovo vam je live broadcast :-)

UFF

I sta smo zakljucili koji park je najbolji?
Da zakazemo sledecu voznju do njega

Major

Ja cuo da je taj u Arandjelovcu prepun i da se jedva stigne da se spusti nekim toboganom.

mazzi

Bio sam u petak u Arandjelovcu, nije bila guzva ali ipak je to radni dan. Cuo sam i ja da je vikendom bas guzva. Meni jedino smeta sto ne mozes nista da uneses od klope i pica a tamo cene i nisu bas male. Opet ovo pricam kad ides da klincem pa sladoled, sok ... Inace sam park je uradjen bas lepo.

dzimika

pa daj neke slike, nemoj da si skrtica

mazzi

Nemam :( ... da sam vodio Uff-a to bi bilo slika koliko hoces :P a i morao sam da pazim na dete 2x zamalo da se udavi :)

Jefta

Имам ја слике из Аранђеловца. Поставићу када дођем кући. Стварно је добро, само је проблем радним данима што не раде сви тобогани одједном него их неизменично искључују, па раде 2 па друга 2 и тако у круг на сат времена што ствара велике гужве. Велики пропуст. Само викендом је отворено све стално.

Требало би ове недеље да одем у Бачки Петровац и тамо у извидницу па ћу вам јавити како је тамо, али по тобоганима и садржајима изгледа да је онај у Бачком Петровцу бољи од Аранђеловца.

Jefta

:)

[attachment deleted by admin]

Jefta

Као што видите, гужва горе да се спустиш, ред доле да сачекаш гуму и тако у круг. На овим тобоганима где не треба гума је мања гужва и брже се иде.

dzimika

zena mi rece da je u backom petrovcu uglavnom sve bazirano na toboganima sa gumom