Glavni meni

manijacka poseta akva parkovima

Započeo dzimika, 26 April, 2012, 10:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maki gsxr 1100

i da znas,naj bolje u reku na brzak.

ma idi bre one guzve ne mozes ni da se okrenes,tako sam bar cuo,pa kao u baru da se kupas

Brrka

Ovaj u Backom Petrovcu deluje jako ozbiljno isto kao i u Arandjelovcu koji sam video X puta do sada a posto mi je skoro tu pred nosom cesto cu ga posecivati.
Aqua park Jagodina - bazen sa 3 tobogana? WTF? Jebes sto potrosi pare da odem nego sto izgubi dan da vidim nista, nikada to sebi necu oprostiti :D

maki gsxr 1100

Citat: Brrka poslato 28 April, 2012, 03:09
Ovaj u Backom Petrovcu deluje jako ozbiljno isto kao i u Arandjelovcu koji sam video X puta do sada a posto mi je skoro tu pred nosom cesto cu ga posecivati.
Aqua park Jagodina - bazen sa 3 tobogana? WTF? Jebes sto potrosi pare da odem nego sto izgubi dan da vidim nista, nikada to sebi necu oprostiti :D


uh sad mi bas drago em milo sto nikad nisam otiso,nikad i necu

mareskin

Citat: Brrka poslato 28 April, 2012, 03:09
Ovaj u Backom Petrovcu deluje jako ozbiljno isto kao i u Arandjelovcu koji sam video X puta do sada a posto mi je skoro tu pred nosom cesto cu ga posecivati.
Aqua park Jagodina - bazen sa 3 tobogana? WTF? Jebes sto potrosi pare da odem nego sto izgubi dan da vidim nista, nikada to sebi necu oprostiti :D

Ja nekako vidim ove moto ture do nekih lokacija kao priliku za vo¾nju, a manje kao konkretan dogaðaj ili viðenje :)
Mene aqua park ne interesuje, ali samo dru¾enje i vo¾nja da. Tako da to ¹to negde ode¹ i razoèara¹ se, ne znaèi da se nisi lepo proveo u putu. Ako me razumete.

Evo jo¹ jedan predlog da se obiðe: http://www.ruczdrelo.rs/
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Онај у Аранђеловцу је БОЛЕС'!!!! Једва чекам да се отвори :)

UFF


UFF


Jefta

Уффе тај у Дубаиу је светлосну годину испред ових наших, али док не одем у Дубаи ови наши су ми одлични

Био сам на Крфу у аква парку и исто је одличан, цео дан провео тамо.

Едит. Има их два тамо. Који је овај и који је бољи???

UFF

a dole kad se spustis kroz tule te cekaju neke "ribice"

ove ba povrsi se kupacima najvise obraduju :D

UFF

meni bilo do 00
evo ga hotel u pozadini na sred palme

a i to me smorilo posle 2 dana

ovi nasi mi bas i nece biti zanimljivi...

nano

taj gde je kao piramida il sta vec, mozes samo da se pomolis

gle eno ga gsxr1000 u bazencicu sa ribicama  [rofl]

UFF

zove se Leap od faith

i ebe kevu, da je samo malo strmiji odvojio bi se, osecaj skoro pa kao slobodan pad, ubrzava ko tdm900 :D
evo mene vristim ko zena :D

Aquaventure - Leap od faith

Plazma Keks


UFF

pih bre plazma ako to kompletno zadovoljstvo vec ne ukljucuje zene i motore onda bih radije bio na njegovom mestu

Aquaventure - Shark Bites diver

Jefta

Citat: Plazma Keks poslato 04 Maj, 2012, 00:18
http://farm4.static.flickr.com/3462/3402080627_e2429f01a9.jpg

ovo je meni sasvim dovoljno za kompletno zadovoljstvo...
Ово 25. Мај после реновирања :)

Plazma Keks

jok, bazen u minhenu.  hala 25 maja je duplo manja od ove ;D

Jefta

Ма зајебавам се плазма. На 25. Мај идем тренутно на пливање :)

jerej

Citat: UFF poslato 04 Maj, 2012, 00:11
zove se Leap od faith

i ebe kevu, da je samo malo strmiji odvojio bi se, osecaj skoro pa kao slobodan pad, ubrzava ko tdm900 :D
evo mene vristim ko zena :D

Aquaventure - Leap od faith

Uffe vristis od straha zbog tobogana ili zbog crnca?  ;D

UFF


dzimika

da nasi imaju budzet kao ovi u dubajiu verovatno bi napravili isto kao tamo ali posto nemaju i ovo nase je sasvim dovoljno da se ode par puta u toku sezone

bio sam u solunu 2x, jednom 99 i prosle godine, bio sam u turskoj u kusadasiju 2002 i 2004
u solunu je dobar ali u turskoj je jos bolji
videcemo kakvi ce ovi nasi biti ali ce sigurno biti dobri