Glavni meni

Troje ljudi poginulo je u sudaru 7 motora

Započeo Che, 21 April, 2012, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Uzrok ove te¹ke nesreæe u mjestu Kraj, izmeðu Lovrana i Mo¹æenièke Drage, jo¹ nije poznat.
Oèevici ka¾u kako su motociklisti gorjeli na cesti. Dvoje ih je kritièno.

U mjestu Kraj, izmeðu Lovrana i Mo¹æenièke Drage, sudarilo se sedam motora u subotu poslijepodne. Pet motora je izgorjelo, a na mjestu je poginulo troje vozaèa. Dvoje njih je u kritiènom stanju. Doznajemo kako su motociklisti iz Rijeke i Labina.
- Oko 19 sati vozili smo se od Lovrana prema Mo¹èenièkoj Dragi. Iza nas vozilo je oko 10 motorista koji su nas u zavoju pretekli. Mi smo ih propustili jer su vozili dosta brzo. Na sljedeæem zavoju vidjeli smo veliku vatru i ljude kako gore. Prizor je bio stra¹an. Nazvali smo hitnu, policiju i vatrogasce koji su do¹li pola sata nakon nesreæe - isprièala nam je èitateljica koja je svjedoèila stra¹nom prizoru.
Policija na mjestu nesreæe obavlja oèevid, a promet je u prekidu.

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,223624.msg3506629.html#new

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/stravicna-nesreca-troje-ljudi-poginulo-je-u-sudaru-7-motora-262942

http://danas.net.hr/crna-kronika/u-stravicnoj-nesreci-poginula-tri-vozaca-motocikla

rboban

Ride It Like You Stole It

Boban_m


gane

sada sam i¹èitao hrvatske portale, kakav u¾as....

maki gsxr 1100

katastrofa
ovu deonicu znam napamet.
strah me da procitam imena kad budu objavljena.

uzasss


maki gsxr 1100


Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mazzi

Bas danas pricam Uff-u kako bi mogli da odemo dole i da se vozimo tim putevima, da ima lepih krivina a nigde traktora i slicnih stvari sa Avalskog ... posle ovih slika vidis da kad nema traktora nesto drugo moze da "iskoci" :(

maki gsxr 1100

ovo vreme je najgore,pocetak sezone,ne vozi se 3 meseca,zeljan voznje,brze brze, opustis se navuces rucicu.nema zajebancije,opreza nikad dosta

maki gsxr 1100

Citat: mazzi poslato 22 April, 2012, 00:16
Bas danas pricam Uff-u kako bi mogli da odemo dole i da se vozimo tim putevima, da ima lepih krivina a nigde traktora i slicnih stvari sa Avalskog ... posle ovih slika vidis da kad nema traktora nesto drugo moze da "iskoci" :(


jeste lepo za voznju,nema traktora,ali asfalt je toliko cudan i masan da je to strasno,a cim taknes belu liniju ne mozes da ga smiris,ne mozes da drzis motor nema sanse pod kontrolu 100%,mislim na malo agresivniju voznju.sada je puno deonica presvuceno po celoj istri,mnogo se uradilo. ali ostale su te deonice naj lepse za voznju neuradjene.da se razumemo,te deonice koje nisu obnovljene nisu pune rupa i sjebane,ali asfalt led.

Gargi

#11
Ovo je stvarno tragedija...R.I.P.

Letujem zadnjih 3god. u Mo¹æenièkoj Dragi i znam taj put veoma dobro nije ni lo¹ ni klizav, naprotiv veoma je dobar a i krivine su veoma dobre i lepe i tom deonicom ba¹ peglaju lokalci kao ludi. Taj deo gde se to desilo je kraj jednog pravca od nekih 250-300m, ustvari jedini pravac na toj deonici, pa tu svi malo odvrnu gas. Èuvene su im i trke od Lovrana do Brseèa i nazad u opkladu, ko zadnji , plaæa turu u Lovranskom bike caffeu. Na¾alost ðavo nikad ne spava....stra¹no mi ¾ao momaka ko god da su.
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

AndreyRR



Panta Zemunac

Veæina krivina na toj deonici su nepregledne....gazio sam tu deonicu autom 2006g...solidan je asfalt koliko se seæam. Znam samo da mi je licila na 'Moracu' a to znaci, sa jedne strane stene, sa duge provalija....malera, spojili su se na jednoj, du¾oj, koja ima travnati deo sa strane!

Neka im je laka crna zemlja...i neka se povreðeni ¹to pre oporave! :(


Major


grber

Au... tragedija. Ne mogu ni da zamislim kako je to izgledalo i kako se sve odigralo u delicu sekunde...  :(

Gašpar


GSXR1000

Nisam se lepo izrazio da mi ne cepate minuse bzveze.
Katastrofa se odnosilo na sam cin,da je poginulo 7 ljudi.Zaista velika nesreca=jednom recju KATASTROFA!
Skorije nisam cuo za vecu saobracajnu nesrecu...