Glavni meni

Kumstvo u Srba

Započeo Uncle Bob, 14 April, 2012, 21:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Kad sad neumreh Kum me prodade na jedan suvise je umoran da sedne u auto da svrati u prodavnicu da kupi ono agresorsko pice coca golu i malo duvana.nebih ga cimao nego sam imao jos jednu u nizu saobracajki i lezim u krevetu ufalcovan u gipsu.naci doslo zadnje vreme . :'( :-[ [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Che

Nije zdrava kokakola ako lezis.
Uzi si sok od maline recimo.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Che


Uncle Bob

Ma brate nije problem u kesu ima kesa nego nema ljudi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

ti sad kunes kuma, a kum ti je ucinio dobro time sto ti nije hteo naneti zlo, cak i kad sam hoces sebi da ga naneses.....blago tebi kakvog kuma imas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: revolution poslato 14 April, 2012, 22:07
ti sad kunes kuma, a kum ti je ucinio dobro time sto ti nije hteo naneti zlo, cak i kad sam hoces sebi da ga naneses.....blago tebi kakvog kuma imas.
i bre revolucijo zavisi sa koje strane se gleda.

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 14 April, 2012, 22:07
ti sad kunes kuma, a kum ti je ucinio dobro time sto ti nije hteo naneti zlo, cak i kad sam hoces sebi da ga naneses.....blago tebi kakvog kuma imas.
Brate kad resis jopet da se zenis preporucicu ti mog pokojnog kuma.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

Sta kaze umorio se kum ne moze sada :D......Jos ispade kum dobar sto ti misli na zdravlje :D

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

AndreyRR

kum je dugme,kad odpadne nikad ga vise ne prisijes  ;D ;D

Uncle Bob

Upravo tako iz kompa sam izbrisao sve podatke i iz svih mobilnih o pokojnom Radovanu Tomasevicu vecna mu pamjat druze pope kad si na vezi ocitaj mu nesto za pokoj gresne duse [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

di je upokojeni da ga zakopamo...?

El Jefe

Po starom ,dobrom ,srpskom obicaju-sikira za kuma
Друштво за заштиту од животиња

Uncle Bob

Citat: Lazic poslato 14 April, 2012, 22:53
di je upokojeni da ga zakopamo...?
Ublizini zabrana u Obrenovcu ako bude neki skup M.M. ce organizujem igranku ko,za svalera od bivsu gerlu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


Uncle Bob

Al sam sebi nemo gu da verujem dal,sam ja neki dinosaurus neka izumrla vrsta koja veruje u kumstvo,drugarstvo i uvek me tamo neka fukara izradi ljudi doslo,zlo i naopako vreme.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Nazalos nisam zenjen.....ni pred bogom ni pred narodom....nista ja ne potpisujem....samo sam dete preveo na svoje ime....ostalo sve na punomocje...a kum se bira...ja nisam ni krsten pa i tu imam problem sa kumom...ko ce da drzi pola sata u rukama 100 kila.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

To i ne mora..
al samo koji uvojak da ti odseèe?  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

Citat: revolution poslato 15 April, 2012, 12:05
....samo sam dete preveo na svoje ime....

Platio porez drzavi?