Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


dul-boy

Upravo sipah CASTROL power 1 10w50...do sad je bio Motul 300 v,videcemo kako ce se pokazati`...

MILJAN

Citat: Zverka poslato 11 Mart, 2011, 08:31
Citat: UFF poslato 11 Mart, 2011, 08:29
Citat: Zverka poslato 10 Mart, 2011, 17:25
samo da mi padne saka UFF

Cek bre pa ti si trudna i udata aj kasnije kad se razvedes :)

A i ne znam koliko ti je to pametno vidis da miljan kaze da sam naporan :)

Citat: MILJAN poslato 10 Mart, 2011, 23:12
Uff ¹to si naporan.... :)
:D :D

NASMEJA ME DO SUZA od sabajle ...SVAKA cast
Cave ab homine unius libri

paja021

   

    Ako nekoga interesuje IPONE od skoro ga ima http://shop.motobike.rs/index.php

Atirudra

koristio silkoline 15w 50 semi  synthetic  al cu preci na Motul 3000 20-50 mineralno  [klanjam_se], neki rekli da ce manje ulja da potrosi trandza od mineralnog nego od ovog polusintetickog, pa vidicemo i tako cu jos malo pa morat menjat ulje posle 4-5000 predenih ! [hello]
-------------- -_- ---------------

dzimika

Citat: Atirudra poslato 24 Mart, 2011, 20:17
koristio silkoline 15w 50 semi  synthetic  al cu preci na Motul 3000 20-50 mineralno  [klanjam_se], neki rekli da ce manje ulja da potrosi trandza od mineralnog nego od ovog polusintetickog, pa vidicemo i tako cu jos malo pa morat menjat ulje posle 4-5000 predenih ! [hello]
mogu ti samo preporuciti da uzmes bel ray ulje, jeftinije od motula a mnoogooo kvalitetnije
ako hoces mogu ti uzeti pa da ti donesem sad kad budem dolazio u suboticu

sasafilipovic

dajte neke cene za ta "povoljna" ulja. Koliko ko¹ta Bel Ray?
De ima da se kupi Q8 ulje i koja je cena?

MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 24 Mart, 2011, 21:31
dajte neke cene za ta "povoljna" ulja. Koliko ko¹ta Bel Ray?
De ima da se kupi Q8 ulje i koja je cena?
Znam da je Respol 10w 50 racing oko 930 din litar. Bel ray ne znam. Motorex u racing klasi je valjda skup. Bardahl je valjda povoljan...
Cave ab homine unius libri

davidoff

Ja juce zvao Centar S za MOTOREX i cene u maloprodaji su polusitetika 1114 din (za 1l u pakovanju od 4l) i sintetika 1429 din (za 1l u pakovanju od 4l). Eto mozda nekome pomogne.
We won't forget you Marco....


dzimika

bel ray je bio 2400din za kanticu od 4l, polusintetika mislim 10w50

paja021



   Procycle 10W40,API SL,MA2,polusintetika,poèeo sam da ga koristim na preporuku drugara iz mrske nam okupatorske "D" koji ga veæ godinama "tro¹i".Kupujem u Louis-u a trenutna cena za 4+1L gratis=25e+oko 300din po¹tarina.Trenutno je u CBR-u(pred zamenom),sipao pre toga i u TA,pre¹ao sam ukupno oko 20000km i ponovo æu ga sipati jer ga ima uvek,sasvim OK ulje,cena varira 1-2e u zavisnosti sezona/van sezone



[attachment deleted by admin]

dzimika

Citat: johnynovak poslato 24 Mart, 2011, 22:34
bel ray je bio 2400din za kanticu od 4l, polusintetika mislim 10w50

ispravka, bal ray je bio 2600din za kanticu od 4 litra, na zalost nema ga vise u moto landu a koliko sam cuo cena ce mu viestruko skociti

Dzigi Boy


sasafilipovic

Pa ovo je ulje za automobile.

bigbad86

I automobili imaju agregat :)

Dzigi Boy

Citat: sasafilipovic poslato 27 Mart, 2011, 01:47
Pa ovo je ulje za automobile.

Pa naravno da je za automobile!!!!! Sta je tu problem???? Jedini problem je sto litra nije 12E nego manje...a ulje je vrhunsko, vozim ga 40K i niti sta trosi niti se oseca ni najmanji dimcic............

MILJAN

А адитив за мењач, које имаш само у уљима за моторцикле?
Cave ab homine unius libri

ts.marko

Ja sam jedno vreme sipao Lukoil 10w40, polusintetiku. I nit mi je tro¹io ulje, niti je promenio zvuk. Ni¹ta.

Dzigi Boy

Citat: MILJAN poslato 27 Mart, 2011, 20:47
А адитив за мењач, које имаш само у уљима за моторцикле?

Menjao sam lamele pre 35K i od tada mi kvacilo peva, ne primecujem nista lose u vezi toga.......kakav crni aditiv, vreti se 30 godina u proslost pa ces videti da nije bilo toliko aditiva u ulju....

sve su to dobra ulja!!!!!!!!!!!

Gavrolini

da valja sipati ulje za automobile u motore svi bi to radili. Jednostavno nije isto ulje za automobil i za motor koji je sa menjacem.