Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverka

KAKO BRE MIR ...mamicu mu njegovu ...JOOOOOJ  IZGOREH PO MOZGU ... aaaa pasce mi on saka kad tad ... UUUU
crno ce mu se pise samo da mu dodjem...
pa daj  jbt isto ulje  samo dr.lokacija  DUPLA CENA ???eeej  pa  nisam  ja  sisiala veslo ... uuuuuu
nije meni zao  dati pare iskreno ...al kad me neko pravi budalom PA ZAPALILA BI GA !!!!!
nista lepo sutra  direkt u motul - mas kompani ...pa posle mesec dva ... ILI IPON ili REPSOL i milina
al  ovaj se nece lepo provesti to garantujem
Never ride faster than your angel can fly

:D

MILJAN

Citat: Zverka poslato 10 Mart, 2011, 17:32
KAKO BRE MIR ...mamicu mu njegovu ...JOOOOOJ  IZGOREH PO MOZGU ... aaaa pasce mi on saka kad tad ... UUUU
crno ce mu se pise samo da mu dodjem...
pa daj  jbt isto ulje  samo dr.lokacija  DUPLA CENA ???eeej  pa  nisam  ja  sisiala veslo ... uuuuuu
nije meni zao  dati pare iskreno ...al kad me neko pravi budalom PA ZAPALILA BI GA !!!!!
nista lepo sutra  direkt u motul - mas kompani ...pa posle mesec dva ... ILI IPON ili REPSOL i milina
al  ovaj se nece lepo provesti to garantujem
Vidi ovako: kao inspektor znam sledeæe : mar¾e u ovom segmentu trgovine su slobodne. Znaèi, zakonom nisu ogranièene kao ¹to je to lsuèaj kod lekova, osnovnih ¾ivotnih namirnica, motornih goriva...Trgovac mo¾e samo da se prijavi kod uvoznika, ukoliko ne po¹tuje preporuèenu cenu.
Bez obzira na sve. Moj ti je savet Repsol jer je duplo jeftiniji u istoj klasi od motula. A super je ulje. Ako Hayabusa preðe sam njim skoro 200.000 km i super radi agregat i danas onda nema razmi¹ljanja... Meni je je u Stromu Ipone full power katana iako nema potrebe za tim uljem u mojoj ma¹ini... No ja volim sve da probam kao mali Perica.. :)
Ali sledeæe sipanje je Resol od 860 din i sme¹kaæu se kao blesav dok vozim za te pare.. Jer sam video da razlike u uljima iste klase  i nema. BArem kod mog motora.
Cave ab homine unius libri

Zverka

uff al mi pukla ludara ...ma znam ja i kontam  cene i to al brate mili MALO JE MNOOOGO  [ljutko]

sto se mene tice ...pred lepse vreme ( dosta lepse vreme od ovoga ) ja na svakom motoru ponovo menjam ulje
tako da smisljam ili ili ...al kazes repsol je ok ...pa probacemo i to ...isti mi je  fazon ...sve bi da probam a i ako je  jeftinije sto da ne :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

RRa¹ko

Citat: MILJAN poslato 10 Mart, 2011, 17:28
Citat: serbduck poslato 10 Mart, 2011, 17:24


Ima li Repsol 15 - 50 ? Mislim ima li gde kod nas da se kupi?


Ima¹ ovde:
http://www.repsol-oil.rs/repsol.php

ja zvao ove za repsol prosle godine, kazu imaju samo neka ulja za neke industrijske masine, nije bilo za cbr.. mozda ove godine ima, nisam zvao...

MILJAN

Ma imalo je i pro¹le godine...Ima koliko hoæe¹... Pa èak i prodavnice po Srbiji imaju u direktnmoj nabavci od njih ceo asortiman..
Cave ab homine unius libri

RRa¹ko

da da vole oni da lazu a i ja isto!!!

Gavrolini

ima repsol u sapcu ali sam ranije  vec napisao sta mislim o njemu

MILJAN

#247
Citat: RRa¹ko poslato 10 Mart, 2011, 17:54
da da vole oni da lazu a i ja isto!!!
Uff ¹to si naporan.... :) Pa evo ovako: pro¹le godine je èak i u prodavnici auto delova Bo-bo u Vrnjaèkoj Banji direktno od uvoznika dopremljena cela paleta auto i moto ulja. Znaèi, pro¹le godine...  E ako si ti zvao poèetkom godine onda je moguæe da tada nisu imali . Ovo je stiglo pro¹log leta, otprilike.... Ako se ne varam oni su 2010 postali ovla¹æeni uvoznici.Ja nisam kupio Repsol, veæ Ipone.
Ove godine æu probati Repsol. Pa ako mi se ne svidi probaæu ne¹to drugo. Dok sam ne isprobam, nemam stav tj. ne slu¹am prièe. Ako bih slu¹ao Motorex ne bih nikada sipao. Neko je na MAS forumu pisao kako je sipao Motorex i bajk mu je prolupao posle sat vremena tj. èuo se èudan zvuk. POgledao i imao ¹ta da vidi. Ulje je nestalo.... Daj da ne kupujem Motorex jer se to desilo... :)) Kopija ima svuda. Ja kao tr¾i¹ni inspektor to najbolje znam. Carina nam je bu¹na kao sito.. A i kod nas se lepo pakuje... Idu i reènim brodovima u buradima.,... Svega tu ima.... Ja æu probati i ovde objaviti ¹ta se desilo.. PA ako ne valja sipam drugo... Nikakva filozofija... Ovde neki preteruju sa tim uljima... Sve je to manje vi¹e isto -ako je original. Sipaj preporuèenu gradaciju i bazu i cepaj...
Cave ab homine unius libri

serbduck



   Taj neko sam bio ja. Motorex je nestao, a meni riknuo klizac na spaneru.  Nikad vise ga necu kupiti bez obzira ko ga "uvezao".

   Sad se razmisljam sta cu da sipam - Repsol - Bel Ray - Bardahl- ? ... i to 20 - 60 !

   Motul takodje otpada, mada sam ga vozio prosle sezone. PRESKUPO !!!

   Ipon je odlican, ali se uvoznik ( najblaze receno ) cudno ponasa - pa cu ga preskociti.




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Zverka

daj patak ne zajeee kad moram da lajem ...
jedino mi je  bedak  sto vise nemozes biti siguran  ni u  motulov kvalitet
al  4.180(odokativno) nije  uopste skupo  za 4 l ulja sta ti je  jos ako imas registrovan klub...samo predsenik treba poneti papire i imas 10% popusta na sve zivo kod njih
Never ride faster than your angel can fly

:D

MILJAN

 Bel Ray je kod bajkera jako popularno ulje u Kanadi. Drugar ¾ivi tamo i ka¾e da ga svi kupuju....
Cave ab homine unius libri

RRa¹ko

@ miljan: eto vidis da nisu imali ;D i da zvao sam pocetkom godine, tada uvek menjam ulje! ;D a za ovo bel ray si upravu, to sam cuo od jos par ljudi!

serbduck

Citat: Zverka poslato 11 Mart, 2011, 00:16
daj patak ne zajeee kad moram da lajem ...
jedino mi je  bedak  sto vise nemozes biti siguran  ni u  motulov kvalitet
al  4.180(odokativno) nije  uopste skupo  za 4 l ulja sta ti je  jos ako imas registrovan klub...samo predsenik treba poneti papire i imas 10% popusta na sve zivo kod njih


Motul 300V 15- 50 i filter... - 100 jebenih jevropskih parica...malo li je? 20 evra litar ! 20 evra filter ! ...jbg...nikad vise...sa tim parama predjem gomilu kilometara...


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

 Danas sam u Moto Land-u kupio Bel Ray sprej za lanac. Ima Bel Ray ulja, ali 10-50... Dobio sam informaciju da kod mene u komsiluku ima Bel Ray ulja po povoljnoj ( povoljnije nego u prodavnici ) ceni. Javljam cim proverim.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Laki-zr

Ja koristim OMV ulje i zadoboljan sam totalno...

UFF

Citat: Zverka poslato 10 Mart, 2011, 17:25
samo da mi padne saka UFF

Cek bre pa ti si trudna i udata aj kasnije kad se razvedes :)

A i ne znam koliko ti je to pametno vidis da miljan kaze da sam naporan :)

Citat: MILJAN poslato 10 Mart, 2011, 23:12
Uff ¹to si naporan.... :)

Zverka

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2011, 08:29
Citat: Zverka poslato 10 Mart, 2011, 17:25
samo da mi padne saka UFF

Cek bre pa ti si trudna i udata aj kasnije kad se razvedes :)

A i ne znam koliko ti je to pametno vidis da miljan kaze da sam naporan :)

Citat: MILJAN poslato 10 Mart, 2011, 23:12
Uff ¹to si naporan.... :)


NASMEJA ME DO SUZA od sabajle ...SVAKA cast
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF


Lazic

Manijaci nijedni, posten svet jos spava, a vi o nekim nepodopstinama...

Zverka

Citat: Lazic poslato 11 Mart, 2011, 09:18
Manijaci nijedni, posten svet jos spava, a vi o nekim nepodopstinama...

cuuuuti  lazicu  VIS DA BROJIMO OVCICE :)
Never ride faster than your angel can fly

:D