Glavni meni

Najlepsi motor ikada

Započeo UFF, 08 April, 2012, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tatica

Кад смо стварно били млади:



makinjo


bogdan

Citat: Tatica poslato 17 Septembar, 2014, 09:12
Кад смо стварно били млади:



jest prelep , ja sam balavio na engleze


ЯЭВОЛУТИОН

Ja i dalje balavim.....bice da me zulja proteza
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

gledam danas neki royal enfield u vinci. boze kako je ono loseg kvaliteta pravljeno...

Radanovic


Joker

Bas si nasao sta da izaberes.. Sledeci model dva puta lepsi...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

meni vala nije
2008 je najlesi r1 ikad

Joker

Pa o tom modelu i pricam.. Model 2007/08...

Ovo je 2004/06


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

nisam uvelicavao sliku jbg

Radanovic

meni je '06 ipak za nijansu ljep¹i od '08


Hattrick

Mnog lepih motora, ali ovaj mi je "za dlaku" najlepsi svih vremena.



VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Em sto je ruzan, em sto se vozi ne daj Boze... Mislim, moje misljenje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

Citat: Radanovic poslato 24 Novembar, 2014, 22:07
meni je '06 ipak za nijansu ljep¹i od '08


pa za tu nijansu se i razlikuju samo :)

VR 46

@andrej: Da da,Honda 954...meni je prelepa a i pravi robusni motor,izgleda mi mnogo mocno.... ;D

@joker: Vozio sam 929 ali na maloj relaciji,taj motor sto sam vozio je bio fabrika sa dosta neke opreme i nisam mu nasao ni jednu zamerku,skroz druga prica od moje Kawe,e sad 954 nisam nikad vozio ali kapiram da je to isti motor?Jel si ti vozio 954?Kakvi su utisci?  :D
Twist of wrist!

ЯЭВОЛУТИОН

moje ..mislenije....o 954....o hondi ne o porsche-u

motor je poslednji pokusaj da iz koncepta 900 izvuce nesto....pricamo o godinama kada yamaha izbacuje diodu, suzuki sa K seriom cedri i oblaci, kad kawa vec dize ruke od 900 ccm i priprema zx10r.....litra se uvodi kao standard u superbike trzistu.

Najbolji 900 rr ikada...meni estetski lepsti od 1000rr......a od tuznog 929 da ne pominjem.....tehnicki....bolje vesanje nego na predhodnom modelu, lako se vozi i dobro ide.....generaciju iz r1 i k2 suzukija .....mada i 1000 rr kasni ali manje.....cak i ovaj novi, koji se stvarno vozi fantasticno, nema karakter ....a o esetskom dozivljaju glupo je pisati.....da nema rapsol saru niko ga nebi kupio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Secam se kad sam klinac bio,komsija je imao crno-zutu 954 pa ja sam sedeo ceo dan pored nje i   [balavi] I u poslednje vreme opasno sam se zagrejao za nju,i koga kod da sam pitao u vezi 954 niko nista lose nije rekao za nju...nadam se da cu je uskoro probati i znati da li je to definitivno sledeci motor za mene  8)
Twist of wrist!