Glavni meni

Najlepsi motor ikada

Započeo UFF, 08 April, 2012, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ma to je kreacija onog plavog brita sto pravi motore u americi! za njega postoje samo crni motori i njih samo priznaje!!
jin-jang


Dukags

#402
Citat: Andreja poslato 10 Oktobar, 2013, 20:19
Citat: Peki poslato 10 Oktobar, 2013, 16:47
Citat: srbac poslato 10 Oktobar, 2013, 15:15
Ma isto bre, kakvo suicide...

Ma suicide ti je kad sedne¹ na JAWU 350 kako god okrene¹  ;D ;D ;D

Kad sam Jawu pre¾iveo, pre¾iveæu sve, sad pun gas ne pu¹tam i tra¾im jo¹ :D
ih kad sa samo setim Jawa350TwinSport je bila zakon, na onakvo ubrzanje tri ulice unapred pocnes da kocis da bi u petoj dobosi zaustavili sokocalo al nam bila lepa k'o danas nekima [facepalm] [rofl]

ova mrcina:


Lazic

U¾as, pa za ovo ti ne treba æopava, samo ga ostavi¹, stoji sam od sebe(ne Sebe)...:o [facepalm]

realno, ta jawa je lep¹a od ovog

Dukags


Lazic


Andreja

Duka, moja Jawa imala èetir' brzine, ne¹to nije bilo u redu sa tvojom  [rofl]

©ta znam, moja je koèila ok, uspeo sam da ljosnem pri naglom koèenju prednjom koènicom  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

Dukags

Citat: Andreja poslato 11 Oktobar, 2013, 10:43
Duka, moja Jawa imala èetir' brzine, ne¹to nije bilo u redu sa tvojom  [rofl]
©ta znam, moja je koèila ok, uspeo sam da ljosnem pri naglom koèenju prednjom koènicom  ;D
da ti nisi vozio MZ-a pa zaboravio? :P
[facepalm] ma i moja crvena imala cetiri brzine (kocila je u tek petoj ulici) imala ubrzanje cvaje pa se tako i vozila pun gas - kao cvaje (ne secam se jel imala pokazivac kad odes u crveno?), ali sa  napred i nazad dobosima dok zakocis :o :o ako nisi predvideo i gledao u solju unapred gde moras da zakocis... [slomljenzid]  i sad se  cudim se kako se ni jednom nisam zakucao. [klanjam_se] mada onda je ona meni bila...





El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Dukags


Andreja

Citat: Dukags poslato 11 Oktobar, 2013, 11:54
Citat: Andreja poslato 11 Oktobar, 2013, 10:43
Duka, moja Jawa imala èetir' brzine, ne¹to nije bilo u redu sa tvojom  [rofl]
©ta znam, moja je koèila ok, uspeo sam da ljosnem pri naglom koèenju prednjom koènicom  ;D
da ti nisi vozio MZ-a pa zaboravio? :P
[facepalm] ma i moja crvena imala cetiri brzine (kocila je u tek petoj ulici) imala ubrzanje cvaje pa se tako i vozila pun gas - kao cvaje (ne secam se jel imala pokazivac kad odes u crveno?), ali sa  napred i nazad dobosima dok zakocis :o :o ako nisi predvideo i gledao u solju unapred gde moras da zakocis... [slomljenzid]  i sad se  cudim se kako se ni jednom nisam zakucao.

Kasno palim jbg :D Ima Jawa obrtaljku, mene najvi¹e bolelo kad oma¹im brzinu pa je zavrtim do 9000 :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Hurricane

Citat: Dukags poslato 10 Oktobar, 2013, 23:42
Citat: Andreja poslato 10 Oktobar, 2013, 20:19
Citat: Peki poslato 10 Oktobar, 2013, 16:47
Citat: srbac poslato 10 Oktobar, 2013, 15:15
Ma isto bre, kakvo suicide...

Ma suicide ti je kad sedne¹ na JAWU 350 kako god okrene¹  ;D ;D ;D

Kad sam Jawu pre¾iveo, pre¾iveæu sve, sad pun gas ne pu¹tam i tra¾im jo¹ :D
ih kad sa samo setim Jawa350TwinSport je bila zakon, na onakvo ubrzanje tri ulice unapred pocnes da kocis da bi u petoj dobosi zaustavili sokocalo al nam bila lepa k'o danas nekima [facepalm] [rofl]

ova mrcina:



kako moæno izgleda  ;D

sad bi neko jo¹ i rekao: pih sranje samo jedan disk napred...

zVuk

izgleda kao bogomoljka na steroidima....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi


3006

Da je najlep¹a ikada - nije (nije nijedan) ali jedan od najlep¹ih motora svog vremena

MV Agusta F3
po meni lep¹a od F4



Darko

 [nono] [nono] [stop]  da bi bila najlepsa MORA da ima drugaciji rep...ovo je uzas ( mislim na rep )  :P