Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

ovo su ti ¹ine na ba¹ tvom tipu auta, ako je 350z z33 model u pitanju koliko se seæam da jeste:




one su u¹rafljene za pod, izmeðu njih i tepiha tipujemo da se nalazi, tu ima prostora do nekih 1 cm mo¾da i vi¹e,

naði neku ¾icu pincetu ili tako ne¹to tanko i provuci

taènije proèaèkaj tamo gde misli¹ da je otprilike ispao prsten izmeðu ¹ine i tepiha


ako ga nema slikaj prostor gde sumnja¹ da je pa da smi¹ljamo dalje  ;D

Jecko

Tragedija...

Jeste, 350z... pogledacu bas dal mogu nekako da pridjem.
sa strane menjaca nema mesta bukvalno ni prste da provucem..

Kostić


Kostić

ja pre neki dan èito bucko.rs u potpis nam bucka na¹eg i kontam da danas kinezi gaje sve simpratije prema svim vrstama paradajza i onda mi iskoèi reè - sendvièi i panièno zatvovim bruzer i samo ¹to nisam zaplako. pa pobogu bucko - nemooooooooooooooooooooooooojjjjjjj :)

Jecko

Citat: Hurricane poslato 02 Novembar, 2018, 12:19
ovo su ti ¹ine na ba¹ tvom tipu auta, ako je 350z z33 model u pitanju koliko se seæam da jeste:




one su u¹rafljene za pod, izmeðu njih i tepiha tipujemo da se nalazi, tu ima prostora do nekih 1 cm mo¾da i vi¹e,

naði neku ¾icu pincetu ili tako ne¹to tanko i provuci

taènije proèaèkaj tamo gde misli¹ da je otprilike ispao prsten izmeðu ¹ine i tepiha


ako ga nema slikaj prostor gde sumnja¹ da je pa da smi¹ljamo dalje  ;D

Dakle iza te zhvake i vezice, vidim prsren kad se gleda odozgo al ne mogu da slikam iz tog ugla.
Uopste nemam pojma kako da mu pridjem.



Probacu kasnije sa zakrivljenom zicom ako ikako uspem da pridjem odozgo...

Pa poludecu...

mrle

uzmi magnet, ako ima¹ sreæe da je kopija, pa da je od metala, izvuæi æe¹ ga.

Kostić

Citat: Hattrick poslato 01 Novembar, 2018, 20:32
Koji prevaranti jebote.   [rofl]
Blicnuo me radar pre vise od 2 godine na zemunskom putu 101 umesto 60.
Posto nikad nisam bio kuci, nisam ni podizao pozive za sud, i 1 mesec pre apsolutne zastare (ukoliko je tacno da je za 2 godine), ja se ipak javim na sud, tamo u ustanickoj, rek'o ajde da se ne jajarim. Oni posto se sam javio, kao hajde moze nagodba, da idem tamo negde po Rakovici negde i to uradim. Odem ja tamo, i rece mi verbalno ona sluzbenica tamo, da me kao kazne 6.000 + troskove suda, a da mi ne upisuju poene i oduzimanje dozvole. Slozim se ja. Danas stize resenje suda, kao prihvacena nagodba, ali mi ipak umesto samo kazne od 6.000+2.000 trokova, kako mi je verbalno rekla, upisano da ce mi takodje upisati i 3 kaznena poene.
E tako to ide kad hoces da budes posten.  :)

savamala

vatrogasci

mladi mitroviæ

zdravstvo

o kom po¹tenju ti zbori¹? i o kom zakonu, kojoj dr¾avi? oti¹ao si u èeljusti mafije. laziæ je napametniji èoek.

èitam sudi se nekim pandurima za neki mito ¹tali i kao sve bacili na njih misleæi da imaju pare i saæe da se samospale ako ih osude. jedan uzo kao 10 e, komentari kao neka kazna ono ovo. znaèi ne valja.

neki lik skoro ukro traktor, vidli ga panduri, on saèmom po njima. to je model koji mo¾e da se oèekuje u buduænosti.

razlozi

savamala

vatrogasci

mladi mitroviæ

zdravstvo

panduri dobiju 'nagradu' na platu ako nekoga uapse il napi¹u kaznu. znaèi ne valja. za¹to kad imaju platu? daj svima nagradu na platu. daj penzionerima sa najni¾im primanjima nagradu, daj ciganima na socijali. daj meni za nezaposlenost.

panduri su postali omra¾eni, ljudi su besni, a ekstremi æe da poènu da ih upucavaju, ko onaj s traktorem. i onaj ludak iz baba onomad.


amerikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

slave74

Citat: Jecko poslato 02 Novembar, 2018, 09:58
Ispadne mi prsten pored sedista u kolima (izmedju dela gde je menjac i sediste) i sad ne mogu da ga nadjem....popizdeh...  [veryangry]

Kako ti je spao prsten bas tu? I zasto?  Nisi ga nosila na prstu?

mkt


Jecko

@ mrle, nije, dijamant je i belo zlato.

@ slave74 zensko cure je mazalo kremu jutros u kolima na ruke pa sam ga skinula i stavila u pregradu do menjaca.
Kad sam krenula da ga vratim na prst, isklizne mi i upadne...  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Hurricane

#25550
@ jecko

probaj sa zakrivljenom ¾icom, znaèi nije izmeðu ¹ine i tepiha nego je izmeðu ¹ine i tunela kardana

svakako ako ne uspe¹, naæi æe¹ neki komplet alata negde i step by step te navodimo da skine¹ sedi¹te sa sve ¹inama

nije to ni¹ta komplikovano, 4 ¹rafa, malo mi¹iæa i re¹eno

i priðe¹ ko dama prstenu  ;)



Jecko

Hhahahhaa hit, Hvala Hurricane :) :)

Elem, fun fact, tepih na z350 je ugradjen tako da nema puno mesta gde moze da zapadne nesto.
Samo na mestu gde se sediste shrafi :D

Komplet alata imam  ;) ali probacemo sa zicom prvo .... [facepalm]

edit : nema pozadi  ;D

Hurricane

...svakako probaj sa pomeranjem sedi¹ta napred pa da priðe¹ otpozadi  ;D mo¾da je lak¹i pristup

slave74

Elem bitno da je prsten na sigurnom, kako tako izvadice se..

mrle

Citat: slave74 poslato 02 Novembar, 2018, 14:24
Elem bitno da je prsten na sigurnom, kako tako izvadice se..

i tako je nastao izraz za auto "ovaj auto je venèanica"

Lazic


lord_oblivion

Ièupaj sedi¹te napolje, uzmi prsten, u¹rafi sedi¹te nazad.

Znak, znak...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bucko


®or¾

 [rofl] Prodaj auto sa sve prstenom za duplu lovu,oglas prodajem z300 sa dijamatom od tri karata i belim zlatom.Cena 60000 neèega ,prsten gratis :-[ Poku¹aj nekom du¾om pincetom da ga dohvati¹cure takve alate imaju :D

Ivicat

Lopovi iz zatvorenog sefa ukradu a ti ne mozes da dohvatis prsten. :)

Stavi verenika na test.