Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: ®or¾ poslato 24 Oktobar, 2018, 14:32
[rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl] ,slatko se ismejah, umro omotaè,kièma,sklop i sve razjebasmo.Alo bre,dugove i sranja koje je kièma i sklop napravila,vraæaæe i moji i tvoji praunici.Ebo vas æopavi zagorac i glorifikacija njegovog lika i dela.Sa tudjim se uvek bilo lako kurèiti,i da se razumemo,ni¹ta ja nemam protiv komunista,pa pola familije mi je bilo u partiji ali protiv tog gada imam i protiv njegove kamarile skotova,kojima je sve bilo dozvolljeno dokle god su im samo prstiæi virili iz njegovog gluteusa.®ivela ti nama zemljo Utopijo,dok je ©abanovih pionira i pionirki samo æe nam cveæe cvetati! [cheers]

slatko se ismejah

®or¾

Drago mi je da sam te nasmejao ali to nemenja ono ¹to sam napisao,plus svi koji su se u njega kleli i " gradili" Jugoslaviju," bratsvo i jedinstvo i ostala Æopina sranja,pobegli od super ¾ivota u istoj,klali se u poslednjem ratu i zapalili preko,da iz sigurnosti mrske nam demokratije i kapitalizma seru po svemu,Drugovi pioniri i Drugarice pionirke! [cheers]

®or¾

Citat: El Jefe poslato 24 Oktobar, 2018, 17:00
Била је велика војна сила у сезони годишњих одмора. У тој великој војној сили је и трећина војних обвезника радила у иностранству као гастарбајтери.
upravo tako

Kostić

bajdvej, ako vas zanima ko deli pluseve i minuse pitajte ufa on zna a mo¾da zna i laziæ ne znam kakva ovla¹æenja ima. ah da, prvo me onaj jebo bez pitanja sad i ti. ako ako, valja se kad je neko 'jaèi'. :)

i ako se veæ igra¹, de skini ovo 66 sme¹no mi je

Kostić

dobro. mo¾da nije bila èetvrta vojna sila u svetu, ali je bila sila oèigledno jer niko nije smeo da prdne dok je æopa disao. i mislim da je njegov model dr¾ave ono ¹to na¹ mentalitet nikada neæe da dosegne. na¾alost.

a za 100 godina ako nas bude, ja skinem dva rebra ko menson i ujedem se za kurac

balcan girl

a smo stigli do èetnika? :D okeeeej :D prvo (obozavam kad stignemo do partizana i èetnika :D), poenta juge i utopije i kraljevine shs, greska je u obe drzave iz jednog jedinog razloga, srbija je bila dovoljna samoj sebi, svaka vizija bilo kralja bilo æopina je megalomanska u fazonu hocu veæe i bolje, je bila na u¹trb srbije, bole me kurac da mi neko naredjuje da smo mi braæa sa hrvatima, nismo, niti æemo ikada biti, jer hrvati nisu ni¹ta drugo do pokatolièeni srbi, kao sto su muslimani u bosni isti kurac samo u islamu, sto znaèi nisi imao karakter i volju i hrabrsot da se odupre¹ neèemu, sto dalje implicira da æes mrzeti svoju slabost vise nego ista drugo, za mene su hrvati i muslimani isti kurac kao amerikanci, odnosno sljam i otpad od srpstva, drugo jesmo li ih osvojili u ratu? jesmo :D onda ko ti jebe mater nikad neces da imas svoju drzavu niti cu da ti dozvolim da jedes govna, svako popustanje je bilo na ustrb srbije, mi smo dobili autonomne pokrajine jer smo bili previse veliki, mi smo dali hrvatima èak i nacionalni identitet u shs, koj bre identitet? mrs bre, kad god smo imali neki problem eto hrvata sa nozevima isto ko i bugari. da nismo stali 30km od zagreba bas bi sad oni imali èime da se kurèe. svako opra¹tanje u ratu je srpska glupost. kad krenes isteraj do kraja, nemoj da stajes na pola ili ne kreæi uop¹te. drugo, dozvoliti posle wwII hrvatima bilo sta je bilo katastrofa, ali æopa je bio njihov, oni nisu isli na goli otok, oni nisu hap¹eni ako idu u crkvu i oni su ziveli kao da se nista nije dogodilo. o kakvom mi onda bratstvu i jedinstvu prièamo???? njima je bilo cool mozemo da pokoljemo srbe kad god hocemo bez ikakvih posledica sto se jelte i obistinilo zar ne? treæe, pamæenje srba je u nivou zlatne ribice a istorija se ponavlja samo sto je mi nikad nismo nauèili i osudjeni smo da pravimo iste gre¹ke po sto puta. za kraj ni¹ta drugo osim glupa smo govna jbg i tako nam i treba. jer sad ovde nema nikog sa mudima da kaze dosta. kad èujem cuti moze i gore dobijem nervni slom, moze gore al moze i bolje majku ti jebem al nemas muda za to bolje.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 24 Oktobar, 2018, 16:23
Nije bila 4. ni u evropi ali je bila respektabilna vojna sila drilovana protiv spoljasnjeg neprijatelja, koncepcijski nepripremljena protiv unutrasnjeg.

A preciznije bila 4.-ta sila Balkana. Specijalizovana za sklekove, ciscenje hodnika, i pakovanje posteljina i kosulja u milimetar.

Boban_m

Nema vojske bez discipline. Da smo imali srecu da nas je napao spoljni neprijatelj 89-90 ko zna kako bi se prica dalje razvijala.

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 24 Oktobar, 2018, 18:54
Nema vojske bez discipline. Da smo imali srecu da nas je napao spoljni neprijatelj 89-90 ko zna kako bi se prica dalje razvijala.

Ali nije.
Ima nesto i u strategiji.
Nije uopste bilo potrebe direktnog sukoba.
Analiziraj sva desavanja, od kako su odlucili da nas razjebu, pa na ovamo.
Vidis kako su majstorski obavili ?

Lazic

@Boban:
Pa i jeste na kvaran naèin... Ali ni to ne bi pro¹lo da smo bili bolji...

Kostić

pokatolièeni, katolici, pravoslavci, budisti, talibani, sve je to isti kurac. ko u ime boga sere po drugima taj je nasilnik. hap¹eni su u hrvackoj a i proterivani, nemoj da misli¹ da nisu. drugo: mi smo toliko izme¹ani jo¹ od ace na ovamo, da svaki je svaki rat bratoubilaèki. mo¾da si ti uèila istoriju al neki su je ¾iveli. po tebi ja treba da roknem kevu, po hrvatima treba da roknem æaleta, a najraðe bi rokno i jedne i druge koji se na sav glas deru o tome. srbija jeste pojela kurac sa tom shs, hrvati nisu hteli u shs, srbi im nisu dali da izaðu, o kom kurcu ti devojko prièa¹? jadni mi jebali nas neki tamo tulipani. jebi na¹eg acu kad nas je sastavio, a ne slovence i hrvate. nisu oni nas silom uveli u zajednicu.

Kostić

laziæ je posrbljeni turèin, aj da ga omlatimo

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 24 Oktobar, 2018, 18:57
Citat: Boban_m poslato 24 Oktobar, 2018, 18:54
Nema vojske bez discipline. Da smo imali srecu da nas je napao spoljni neprijatelj 89-90 ko zna kako bi se prica dalje razvijala.

Ali nije.
Ima nesto i u strategiji.
Nije uopste bilo potrebe direktnog sukoba.
Analiziraj sva desavanja, od kako su odlucili da nas razjebu, pa na ovamo.
Vidis kako su majstorski obavili ?
Slazem se, zato i kazem. Koncept bratstva i jedinstva (funkcije i unapredjenja po "kljucu") je bio nedodirljiv ali i mac nad glavom. Jedino sto je moglo da nas spase je spoljasnji neprijatelj koji se, pizda, nije pojavio kad nam je najvise trebao. U uslovima ratnog stanja, politicarenje i strankice idu pod led, na snazi je vojna hunta i policijski cas.

Kostić

¹to se tièe dnk analize stvari stoje ovako: jedna riba se isprsila nekih 600 evra i uradila dnk analizu. riba je sve na svetu samo nije srpkinja. roðena je u beogradu. i veæi je mongol od rusa

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 24 Oktobar, 2018, 18:29
bajdvej, ako vas zanima ko deli pluseve i minuse pitajte ufa on zna a mo¾da zna i laziæ ne znam kakva ovla¹æenja ima. ah da, prvo me onaj jebo bez pitanja sad i ti. ako ako, valja se kad je neko 'jaèi'. :)

i ako se veæ igra¹, de skini ovo 66 sme¹no mi je

a sta bi teo 69 ?  :)

eclipse4

Citat: ®or¾ poslato 24 Oktobar, 2018, 17:51
Drago mi je da sam te nasmejao ali to nemenja ono ¹to sam napisao,plus svi koji su se u njega kleli i " gradili" Jugoslaviju," bratsvo i jedinstvo i ostala Æopina sranja,pobegli od super ¾ivota u istoj,klali se u poslednjem ratu i zapalili preko,da iz sigurnosti mrske nam demokratije i kapitalizma seru po svemu,Drugovi pioniri i Drugarice pionirke! [cheers]

zivela Jugoslavija :)

http://www.youtube.com/watch?v=y7qGsL2vfAo

Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

srbina ne cine geni vec pravoslavna vera....ne postoje srbi katolici, srbi muslimani....to se pokazalo...kao sto ne postoje srbi komunisti i srbi ateisti....sto se pokazuje....polako dolazimo do raspleta te genetske zavrzlame pa i do porekla srba....najnovija istrazivanja dokazuju da reci ilirskog porekla (prastanovnici balkana) ima vise u srpskom nego u bilo kom jeziku, ali zato ima i reci gomile drugih naroda koji su ovde prolazili, a ponajvise reci slovena....bice da je deo genetske strukture ovde slovenski ali takodje i starosedelacki ilirski i romanski....keltski, mongolski ali ponajmanje germanski ....samo mi nemce zovemo tako...samo mi zovemo wienu becom a tesaloniki solunom....slucajno...najvise rimskih imperatora je sa podrucja balkana....moras malo i da citas novija istrazivanja....nije ovo matematika da je sa pitagorom sve zavrseno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: Kostiæ poslato 24 Oktobar, 2018, 19:01
laziæ je posrbljeni turèin, aj da ga omlatimo

Lazic je naopak!! I to je to!!  ;)
jin-jang

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Oktobar, 2018, 21:29
srbina ne cine geni vec pravoslavna vera....
Srbi su postojali i pre nego sto ih je raspala ekipa iz Vatikana pokrstila, sta li su pre toga bili? vanzemaljci?  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!