Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#25420
da nije poèeo llww zaratili bi se u kralja. 4 godine krvi je dalo rezultat 50 godina mira. a ¹ta bi danas bilo da smo se potukli u kralja mo¾e samo da se nagaða.

u ratu mog dedu sina konjièog kapetana garde napadne èetnik da ga kolje jer je tripovao da mu je moj deda ukrao fla¹u rakije koju je sakrio u neko drvo, u kraljevu ga zarobe nemci al ovaj bio mudar pa pobego na jedva, posle ga dva puta ranjavali, ganjali ga nemci za sve pare, ganjali ga na¹i.... ko je me¹etario u ratu, pa kapitalisti. ko je lizo jaja nemcima, pa policija u vlast. ko se tuko za bolje sutra?

BUDALE!

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2018, 00:12
Mada, koliko su u proseku obrazovani i zainteresovani da utièu na svoju politiku, to realno i nema veze sa obiènom rajom...
Al bar nemaju nagone da se kolju medjusobno i razaraju sami sebi drzavu, sto su ratovali ratovali su, skontali su onda pre 150 godina da to nikako ne valja i da im je bolje kad su svi zajedno, i od tada pa do danas, Amerika je jebena SILA, a mi smo go kurac, i ono malo sto smo imali smo sjebali, sad su svi u svom nacionalnom oboru, i drkaju kurac na srpstvo, hrvatstvo, muslimanstvo, crnogorstvo... e koja smo mi krezuba neopevana marva pa to nema nigde, only in balkan...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Da...

Kostiæu gde sam napisao da bi trebalo da nam pu¹e kurac? Po Slovencima, Hrvatima i ostalima smo mi glavni razlog za raspad Juge, oèigledno su nas veæ do¾ivljavali kao vlast... Na kraju krajeva, skup¹tina i vlada i preCednik su bili u Beogradu... Ljubomora je èudo... Da je ostala kraljevina svaki poku¹aj talasanja bi bio ugu¹en u krvi uz svesrdnu podr¹ku kraljevskih rodbina ¹irom Evrope...

Da me neko ne shvati pogre¹no, serem se u kraljevstva i blago retardirane naslednike prestola, sve to treba razjuriti...

Kostić

#25423
æopava juga je bila èetvrta vojna sila u svetu. amin. bajdvej æopina politika nije bila daleko od amerièke al je æopa teo da svi  jedu svoj leba a to se nikome ne sviða

me¹etari, gramzivi, pokvareni, ljigavi, lihvari, to je bran¹a kojoj se nije dopadalo da svako jede svoj leba i takve je æopavi proteravo ali avaj, mnogo ih je. a mentalitet ko mentalitet. ispada da smo u odnosu na amere koji su nastali od otpada koji je pljuvao svoje zemlje i i¹o po zlato, pametniji od nas. evo lepo èoek izna reko. pa ti vidi. debele svinje koje n eznaju prs u dupe o ikakvoj istoriji glavni mangupi u sveu. i registuju motor dok on stoji kuæi i voze se na galone a mi blejimo u zveèarku imal za dva l goriva...

Lazic

Æeda je zamalo uspeo da napravi zemlju kako treba... Samo da je po¾iveo jedno 130 godina... Kao ¹to rekoh sistem je bio pogre¹no postavljen, èim je Tile umro krenulo je razvlaèenje na sve strane...

Kostić

#25425
inaèe dizel ide na 200 dinara do ng, tako sam naèuo

na onom ¹vapskom forumu ima slika na kojima pi¹e, na nemaèkom jeziku, ''èuvajte se patrizani su u okolini''. ima jedna negde na forumu, okaèio sam je.

e prtz!


balkanski mentalitet. e to je kad æopavi protera mog roðenog ujaka (imo sam ih tri, jedan idiot nacionalista, druga dva apolitièni) zbog ¹irenja mr¾nje i nacionalizma, a roðenog oca (mog dedu pekara) ubi¹e njegovi domobrani, jer nije hteo pu¹ku u ruke i boleo ga kurac za naci budalije. onda posle tries i vi¹e godina mo¾da i èetres, on se vrati iz australije i sedi sa zetom ðokom èetnikom i jebavaju sojke po beogradu (ujakova ¾ena beograðanka) i ode nazad u hrvacku i bude najglasniji politièki patriota u daruvaru. sa druge strane, moj æale ¹eto kokarde klatio jaja o èetni¹tvu a roðenog oca mu èetnik umalo zaklo zbog fla¹e rakije koju bajdvej nije ukro jer nije pio. ðokina ¾ena hrvatica, strièeva ¾ena hrvatica (onog pilota) ujakova ¾ena beograðanka, od drugog ujaka negde iz srbije seljanka...

toe baklan mentalitet... ¹to bi psihologija rekla - imbecili

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2018, 00:40
Realno, ceo Balkan je manje ili vi¹e rodbinski povezan... Hrvati svojataju Teslu, Kolinda Vuèiæu "predoèila najnovije dnk analize" po kojima je Tesla Hrvat, av se slo¾io... A idioti pobili sve ili skoro sve Tesle za vreme rata...
kolinda je retardirana....Tesla je sin pravoslavnog svestenika a majka tog pravoslavnog svestenika je bila od Mandica ....a mandici se iz okoline Gracaca i dodju mi neki rod. Ceo rodoslov postoji i dzaba im dnk analiza.....mogu da ga zabiju u istoimeni otvor....vecina hrvata su pokatoliceni srbi sto se moze provaliti po prezimenima....cak su najveci zlocin u ndh cinili pokatoliceni srbi, vecim delom iz hercegovine.....AV se slozio i sa tim da su njegovom bati ukrali indentitet, i za jos stosta....a slozio se i da mu je popusio/la trandzana.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2018, 09:08
... Kao ¹to rekoh sistem je bio pogre¹no postavljen, èim je Tile umro krenulo je razvlaèenje na sve strane...

sistem je bio odlican i pre ili kasnije bi svi naucili da postuju,cene i zrtvuju se za sistem koji samo napreduje i donosi dobro....medjutim umro je tile.....omotac,sklop,kitchma sistema koji jos nije bio doveden do savrsenstva......a da jeste...sada bi nam svabe mozda kopali u poljima
amerikance nije niko pitao da li zele "ameriku" ali kad su videli da sistem napreduje,zasto bi to sjebali,resili da bolje sjebu druge.....

®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl] ,slatko se ismejah, umro omotaè,kièma,sklop i sve razjebasmo.Alo bre,dugove i sranja koje je kièma i sklop napravila,vraæaæe i moji i tvoji praunici.Ebo vas æopavi zagorac i glorifikacija njegovog lika i dela.Sa tudjim se uvek bilo lako kurèiti,i da se razumemo,ni¹ta ja nemam protiv komunista,pa pola familije mi je bilo u partiji ali protiv tog gada imam i protiv njegove kamarile skotova,kojima je sve bilo dozvolljeno dokle god su im samo prstiæi virili iz njegovog gluteusa.®ivela ti nama zemljo Utopijo,dok je ©abanovih pionira i pionirki samo æe nam cveæe cvetati! [cheers]

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 24 Oktobar, 2018, 13:39
Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2018, 09:08
... Kao ¹to rekoh sistem je bio pogre¹no postavljen, èim je Tile umro krenulo je razvlaèenje na sve strane...

sistem je bio odlican i pre ili kasnije bi svi naucili da postuju,cene i zrtvuju se za sistem koji samo napreduje i donosi dobro....medjutim umro je tile.....omotac,sklop,kitchma sistema koji jos nije bio doveden do savrsenstva......a da jeste...sada bi nam svabe mozda kopali u poljima
amerikance nije niko pitao da li zele "ameriku" ali kad su videli da sistem napreduje,zasto bi to sjebali,resili da bolje sjebu druge.....
pa pobili indijance, strpali u rezervat i oteli zemlju, iz Afrike otimali crnce i dovozili u ameriku da rade ko robovi...ko su prvi doseljenici u ameriku? sirotinja i sljam, secikese. sirotinja je i danas sirotinja, a sljam se obogatio i danas je na vlasti. Genetika je to, oni i ne umeju drugacije da zive ako ne otimaju tudje.

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 24 Oktobar, 2018, 01:11
moze da izmisljaju toplu vodu ali dzabe :D prodao ti deda veru za veèeru :D niko nas ne mrzi vise od onih koji su svesni da im je pradeda bio srbin a to bi bili muslimani i hrvati, i to mu dodje to :D kad su radili dnk analizu sa harvarda i oxforda ispade da hrvati imaju èistiji srpski dnk nego mi ovde :D
Ja¹ta!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: eclipse4 poslato 24 Oktobar, 2018, 00:26
ako se stidite dedova komunista i sta su stvorili onda se bar klanjajte ovakvima koji ce nam tek oduzeti



Ne stidim se ja komunizma,znam ja ko je i ¹ta postigao u 2 svj. ratu,ko je zaslu¾an za obnovu....  Ali cjena je plaæena krvavo za to sve..,a mi smo najveæi gubitnici vjeruj mi.. Problem je u nama samima na kraju krajeva..  A taj debil na slici je isto na¹a gre¹ka.. 
jin-jang

mali_zmaj

Citat: kosta66 poslato 24 Oktobar, 2018, 09:05
æopava juga je bila èetvrta vojna sila u svetu. amin. bajdvej æopina politika nije bila daleko od amerièke al je æopa teo da svi  jedu svoj leba a to se nikome ne sviða

me¹etari, gramzivi, pokvareni, ljigavi, lihvari, to je bran¹a kojoj se nije dopadalo da svako jede svoj leba i takve je æopavi proteravo ali avaj, mnogo ih je. a mentalitet ko mentalitet. ispada da smo u odnosu na amere koji su nastali od otpada koji je pljuvao svoje zemlje i i¹o po zlato, pametniji od nas. evo lepo èoek izna reko. pa ti vidi. debele svinje koje n eznaju prs u dupe o ikakvoj istoriji glavni mangupi u sveu. i registuju motor dok on stoji kuæi i voze se na galone a mi blejimo u zveèarku imal za dva l goriva...
Jest al malo sutra!!  Na kraju drugog svjetskog i malo nakon njega smo bili svjetska sila...  zato ¹to po miliona partizana (npr.) bilo jo¹ u uniformi,i Rusi i Ameri nas pumpali oru¾ijem ne bi li nas prevukli na svoju stranu.. veæ bli¾e sedamdesetih smo stali sa razvojem.. Tu ti je primjer Orla,koji da je iza¹ao kad je trebao..,bio bi ozbiljan lovac bombarder,ili veæ u ¹ta spada..,al zajebi mi to radili sa Rumunima,èini mi se,u korporaciji,i to se razvuklo... I ima jo¹ tih primjera....  Primjer tenkova M84 odlièan tenk..,ali na gaðanjima ovdje na na¹im tenkodromima,u vje¾bama sa Amerima,i ostalima smo bili tarabe..,a za¹to..,ni¹anski sistemi iz pro¹log vjeka,a Ameri i ©vabe rokaju u svim uslovima,i kroz dimne zavjese i onako i ovako... 

Tako nam je i medicina zaostala,i birokratski sistem i sve ostalo..,i zato smo tu gdje jesmo!!  Æopa nas je zajebao!!! 

jin-jang

mrle

ostao bez benzina jutros... sedeo na bankini i kisnuo na autoputu sat vremena dok mi tast nije doneo gorivo.

®or¾

Bata Kole ja stra¹no volim crni humor i generalno da se cerekam ali sa vremena na vreme se od smeha i zagrcnem.Juga bila èetvrta vojna sila na svetu,posle velikog rata??Jeste,jeste al' u istoj toj zemlji Utopiji koju i Eklipse4 pominje i kod istog tog ma¹inbravara ¹to je sviro klavir iza leða i ¹to se u Kumrovcu rodio!

Boban_m

Nije bila 4. ni u evropi ali je bila respektabilna vojna sila drilovana protiv spoljasnjeg neprijatelja, koncepcijski nepripremljena protiv unutrasnjeg.

Lazic

#25436
Citat: mrle poslato 24 Oktobar, 2018, 16:06
ostao bez benzina jutros... sedeo na bankini i kisnuo na autoputu sat vremena dok mi tast nije doneo gorivo.
Ime moje... Aj ¹to si dozvolio sebi da ostane¹ bez benzina, a nije da nisi odrastao pod sankcijama i da nikad nisi vozio na skuvane fla¹e, aj ¹to si krenuo jutros po ki¹i(serem krenuo bih i ja al' sad se bahatim po¹to mi je registrovan auto), ali bre za sat vremena si mogao pe¹aka do prve pumpe, kupi¹ balon vode ili kantu ako ima, sipa¹ gorivo i da se vrati¹ nazad lagano...


@Boban:
Zato ¹to se ceo sistem vrteo oko Tita... Pogre¹no postavljen... Samo da matori nije mislio da æe ¾iveti veèno, mogao je da u¹teluje sve da nastavi da ¹ljaka posle njega... Pa i Sovjetski savez je izdr¾ao 38 godina posle Staljina i nije se raspao iznutra nego zbog Èarlija Vilsona i Èernobila... Uz "malu" pomoæ Saudijaca, Jevreja i jo¹ par njih... Za Èernobil i Afganistan su sami krivi...

El Jefe

 Била је велика војна сила у сезони годишњих одмора. У тој великој војној сили је и трећина војних обвезника радила у иностранству као гастарбајтери.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

jedino sto moze da se ceni kod copavca je to sto si uz partijsku knjizicu morao da imas i malo mozga da bi bio direktor javnog preduzeca....sada mi se cini da treba da budes sko veci lopov uz partijsku knjizicu za isto mesto....malo krades za partiju na vlasti malo za sebe....znam direktore koji su se vozali u limuzinama i krkali po kafanama ali im se deca nisu bahatila i nisu imali neki preveliki imetak....kraduckali sto bi rekao velja,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Da bre, ko je za d¾ napravio vikendicu u selu bio baja... Ti i danas voze oèuvane meèke iz 70-ih... Direktor kevine firme (FSU), bio doktor nauka, imao vozaèa i Senator 2.5e sa zelenim pli¹anim sedi¹tima... ;D I to su ga terali do '95-te a onda ga neki pijani zapalio...