Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

pazi ovako, ajd ja kao zensko (da kazemo da je tako :D) mrzim ribe u fazonu feminizam pièke materine a nema pojma sta je feminizam :D kad kazem ista prava mislim bukvalno ista prava :D ako ja sedim kuci i ne radim nista (mislim na platu) a musko je na poslu logièno bi bilo onda da kucni poslovi padnu na mene :D ali ako oboje radimo onda je logièno i da podelimo :D deca su naravno zajednièka zato ne moze musko da pomaze veæ treba da se ukljuèi u vaspitanje iste. prezirem ribe koje se kurèe i kenjaju a posle su u fazonu ne mozes da me udaris ja sam zensko. e pa nije tako, ako se kurèis budi onda spremna da popijes preko pièke i taèka. ja decu uèim ovako ako te vredja, vredjaj, ako te udari, jebeno vrati udarac. to vazi i za musku i za zensku decu. e tu nastaje problem, muska deca uglavnom ne znaju da vrate reèima :D uffe ne postoji zena koja ne ume da proceni situaciju u fazonu nije planirao, planirao je svako ko me pipne bez mog odobrenja. nikad mi nece biti jasni debili kojima kazem nemoj da me pipas i on ponovo krene rukom, mislim sta ti nije jasno kad sam rekla nemoj da me pipas??? i to nemoj da me pipas je iskljuèivo ako pipa za ruku, nogu, i tako to da uopste kazem nesto. pipanje za dupe i sise nece da dobije prièu dobiæe momentalni udarac èime stignem u glavu ili slièan jelte zgodan deo tela :D druga stvar, bukvalno ne mozes da pomognes ljudima koji sami sebi nece da pomognu tj. da odu iz veze koja je bolesna aliii u nasem drustvu postoji i druga stvar kad veæ zena ili musko ode ne moze stvarno da se otkaèi od bolesnika. veæina zena (koliko se seæam od nove godine do sad 23 zene su ubijene) bile su razvedene ili su napustile bolesnika koji ih je maltretirao ali ih bolesnik nahvata negde uz put pa ih ubije. mahom im tu pomogne sudstvo da ih se doèepaju jer jelte treba da takvi bolesnici vidjaju decu. zasto bi bolesnik vidjao decu??? da od njih pravi iste takve bolesnike a??? mada znam i likove koji su imali debile za zene pa je sud opet dosudio decu zenama i ako su oèigledno nepodobne majke sto opet nije dobro. takodje me iritira i fazon riba hoce da bude sta ti ja znam vatrogasac ok budi ako mozes, ali mi je totalno nelogièno da se standardi spustaju da bi ona uspela u tome. svi mi znamo koliko sam ja kabasta jelte :D oèekujem da me vatrogasac iznese iz zapaljene kuce bilo da je zensko ili musko ako ne mozes onda brate nisi za to i paljba. a onima koji kazu da su srecni sto nemaju zensku decu samo da kazem mozda ces da imas unuke :D a mozda imas majku ili sestru. razmisli malo kako zelis da neko tretira tvoju sestru ili majku pa shodno tome se ponasaj prema ostalim zenama.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 02 Avgust, 2018, 04:21
pazi ovako, ajd ja kao zensko (da kazemo da je tako :D) mrzim ribe u fazonu feminizam pièke materine a nema pojma sta je feminizam :D kad kazem ista prava mislim bukvalno ista prava :D ako ja sedim kuci i ne radim nista (mislim na platu) a musko je na poslu logièno bi bilo onda da kucni poslovi padnu na mene :D ali ako oboje radimo onda je logièno i da podelimo :D deca su naravno zajednièka zato ne moze musko da pomaze veæ treba da se ukljuèi u vaspitanje iste. prezirem ribe koje se kurèe i kenjaju a posle su u fazonu ne mozes da me udaris ja sam zensko. e pa nije tako, ako se kurèis budi onda spremna da popijes preko pièke i taèka. ja decu uèim ovako ako te vredja, vredjaj, ako te udari, jebeno vrati udarac. to vazi i za musku i za zensku decu. e tu nastaje problem, muska deca uglavnom ne znaju da vrate reèima :D uffe ne postoji zena koja ne ume da proceni situaciju u fazonu nije planirao, planirao je svako ko me pipne bez mog odobrenja. nikad mi nece biti jasni debili kojima kazem nemoj da me pipas i on ponovo krene rukom, mislim sta ti nije jasno kad sam rekla nemoj da me pipas??? i to nemoj da me pipas je iskljuèivo ako pipa za ruku, nogu, i tako to da uopste kazem nesto. pipanje za dupe i sise nece da dobije prièu dobiæe momentalni udarac èime stignem u glavu ili slièan jelte zgodan deo tela :D druga stvar, bukvalno ne mozes da pomognes ljudima koji sami sebi nece da pomognu tj. da odu iz veze koja je bolesna aliii u nasem drustvu postoji i druga stvar kad veæ zena ili musko ode ne moze stvarno da se otkaèi od bolesnika. veæina zena (koliko se seæam od nove godine do sad 23 zene su ubijene) bile su razvedene ili su napustile bolesnika koji ih je maltretirao ali ih bolesnik nahvata negde uz put pa ih ubije. mahom im tu pomogne sudstvo da ih se doèepaju jer jelte treba da takvi bolesnici vidjaju decu. zasto bi bolesnik vidjao decu??? da od njih pravi iste takve bolesnike a??? mada znam i likove koji su imali debile za zene pa je sud opet dosudio decu zenama i ako su oèigledno nepodobne majke sto opet nije dobro. takodje me iritira i fazon riba hoce da bude sta ti ja znam vatrogasac ok budi ako mozes, ali mi je totalno nelogièno da se standardi spustaju da bi ona uspela u tome. svi mi znamo koliko sam ja kabasta jelte :D oèekujem da me vatrogasac iznese iz zapaljene kuce bilo da je zensko ili musko ako ne mozes onda brate nisi za to i paljba. a onima koji kazu da su srecni sto nemaju zensku decu samo da kazem mozda ces da imas unuke :D a mozda imas majku ili sestru. razmisli malo kako zelis da neko tretira tvoju sestru ili majku pa shodno tome se ponasaj prema ostalim zenama.

Tako je, to i ja prièam: tuèe¹ je dvaput svaki dan i da te gleda kao Boga! 
:D

©alim se. Sla¾em se sa veæinom napisanog, samo u vezi dece: to po meni isto spada u podelu poslova. Isto tako zavisi od pola i uzrasta dece -  u kojem periodu je njima va¾nije, a i objektivno potrebnije, da budu vi¹e sa mu¹kim, ili sa ¾enskim roditeljem.

©to se nasilja nad ¾enama tièe - definitivno na¹a dr¾ava te¹ko mo¾e da te za¹titi od budala - kojeg god pola da si ti ili budala. Pored toliko ubijenih ¾ena, kod nas jo¹ uvek preovlaðuje mentalitet da je sramota udariti ¾ensko. Èak i te budaletine æe ¾eni pustiti puno vi¹e pre nego je udare, nego ¹to bi pustili mu¹karcu (koji je toliko slabiji od njih, a slièno se pona¹a).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bobangsxr

 Bog je ¾eni stvorio jezik a mu¹karcu ruke [rofl]

Lazic

Pa morao je, kako bi inaèe drkali...?

balcan girl

slaninar to nesto nisam primetila bas da se zenama pusta vise :D bar ne u mom kraju :D elem, mozda treba da vam kazem vama koji imate zensku decu nesto :D od 100% silovanja u srbiji ne prijavi se ni 10ti deo. od svih silovanja prijavljenih ili ne, poèinilac je devojci poznat u 95% sluèajeva, tj. to je neko u koga ona ima poverenja, znaèi drug, deèko, prijatelj. komsija èak i rodjak. u vrlo malom broju sluèajeva je nepoznati manijak na ulici. zato se ta silovanja ne prijavljuju, plus sto od svake zene naprave idiota u sudnici i plus te zigose okolina. a uvek sam èula istu stvar nosila mini suknju ili imala dekolte ili ovo ili ono. u veæini sluèajeva se okrivi zrtva za ono sto joj se desilo. moze bre riba da ide i gola ako hoce ne znaèi ne. volela bi da ovi nasi muski malo zentaju od toga npr. ides ulicom u sorcu i skines majicu zato sto ti je vruæe i naguzi te crnac od 35cm  kite i razvali ti bulju i onda ti kaze jbg isao si go pa nisam mogao da se suzdrzim :D inaèe, kazem opet u veæini sluèajeva riba najebe jer ima poverenja, tu je glavni zajeb, dok shvati sta ce da se desi vec je kasno i nema nikakve sanse da se odbrani.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: bobangsxr poslato 02 Avgust, 2018, 13:12
Bog je ¾eni stvorio jezik a mu¹karcu ruke [rofl]

a zenama dao tuèak za meso :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 02 Avgust, 2018, 13:20
Pa morao je, kako bi inaèe drkali...?

Pa ko kaze da zene ne drkaju? :D Dobro, ne sebi naravno :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Glava Dole


Lone Wolf

Гледам ове старе Џејмсбондове са клемпавим Шонетом. Он више од пола девојака силовао по садашњим стандардима.
Не може рај на земљи.

Lazic


Hattrick


Lazic


®or¾

 [rofl] [rofl]
Citat: balcan girl poslato 02 Avgust, 2018, 13:32
naravno da sebi :D jok tebi æe  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ispala mi ka¹ika iz ruke i ispljuvao sam ceo stonjak,paradajz èorbom!Ukuæani pomislili da se davim [rofl]Irena tebe definitivno morma da upoznam!

Gavrolini

®or¾ nije kulturno cackati telefon za ruckom.

®or¾

Gavro u pravu si,kajem se i neæu nikad vi¹e!

jevta

Citat: balcan girl poslato 02 Avgust, 2018, 04:21
pazi ovako, ajd ja kao zensko (da kazemo da je tako :D) mrzim ribe u fazonu feminizam pièke materine a nema pojma sta je feminizam :D kad kazem ista prava mislim bukvalno ista prava :D ako ja sedim kuci i ne radim nista (mislim na platu) a musko je na poslu logièno bi bilo onda da kucni poslovi padnu na mene :D ali ako oboje radimo onda je logièno i da podelimo :D deca su naravno zajednièka zato ne moze musko da pomaze veæ treba da se ukljuèi u vaspitanje iste. prezirem ribe koje se kurèe i kenjaju a posle su u fazonu ne mozes da me udaris ja sam zensko. e pa nije tako, ako se kurèis budi onda spremna da popijes preko pièke i taèka. ja decu uèim ovako ako te vredja, vredjaj, ako te udari, jebeno vrati udarac. to vazi i za musku i za zensku decu. e tu nastaje problem, muska deca uglavnom ne znaju da vrate reèima :D uffe ne postoji zena koja ne ume da proceni situaciju u fazonu nije planirao, planirao je svako ko me pipne bez mog odobrenja. nikad mi nece biti jasni debili kojima kazem nemoj da me pipas i on ponovo krene rukom, mislim sta ti nije jasno kad sam rekla nemoj da me pipas??? i to nemoj da me pipas je iskljuèivo ako pipa za ruku, nogu, i tako to da uopste kazem nesto. pipanje za dupe i sise nece da dobije prièu dobiæe momentalni udarac èime stignem u glavu ili slièan jelte zgodan deo tela :D druga stvar, bukvalno ne mozes da pomognes ljudima koji sami sebi nece da pomognu tj. da odu iz veze koja je bolesna aliii u nasem drustvu postoji i druga stvar kad veæ zena ili musko ode ne moze stvarno da se otkaèi od bolesnika. veæina zena (koliko se seæam od nove godine do sad 23 zene su ubijene) bile su razvedene ili su napustile bolesnika koji ih je maltretirao ali ih bolesnik nahvata negde uz put pa ih ubije. mahom im tu pomogne sudstvo da ih se doèepaju jer jelte treba da takvi bolesnici vidjaju decu. zasto bi bolesnik vidjao decu??? da od njih pravi iste takve bolesnike a??? mada znam i likove koji su imali debile za zene pa je sud opet dosudio decu zenama i ako su oèigledno nepodobne majke sto opet nije dobro. takodje me iritira i fazon riba hoce da bude sta ti ja znam vatrogasac ok budi ako mozes, ali mi je totalno nelogièno da se standardi spustaju da bi ona uspela u tome. svi mi znamo koliko sam ja kabasta jelte :D oèekujem da me vatrogasac iznese iz zapaljene kuce bilo da je zensko ili musko ako ne mozes onda brate nisi za to i paljba. a onima koji kazu da su srecni sto nemaju zensku decu samo da kazem mozda ces da imas unuke :D a mozda imas majku ili sestru. razmisli malo kako zelis da neko tretira tvoju sestru ili majku pa shodno tome se ponasaj prema ostalim zenama.

Ja kad krene prièa o ovome ka¾em da su vas zajebale Klara Cetkin i Roza Luksemburg.