Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Jbg druze po zakonu ti i ne smes da upravljas vozilom koje se ne vodi na tebi a nemas ovlascenje. Tako bi svako mogao da ode na njihov parking, plati nosenje i izabere auto.

Lazic

A saobraæajna...?

@Uff:
Dr¾e auto dok vrednost le¾arine ne dostigne vrednost vozila, onda ide na licitaciju... Pre par godina mi odneli gejmobil, gledao sam kako im èovek poklanja savr¹eno ispravnog i ne trulog keca... Nema para...

Da l' je robovlasni¹tvo, feudalizam, diktatura ili demokratija, isti andrak hiljadama godina...

Gavrolini


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

sa vencanim listom i advokatom moraju da joj daju ako je kod nje saobracajna....provereno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

onaj ko ga otkljuca treba i da ga vozi,sta njih bole kurac ,debili,da je kraden bila bi potraga,ovako drkaju ljude na pravdi boga

mareskin

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:56
Jbg druze po zakonu ti i ne smes da upravljas vozilom koje se ne vodi na tebi a nemas ovlascenje. Tako bi svako mogao da ode na njihov parking, plati nosenje i izabere auto.

Da sam se ovoga ranije setio do sad bih veæ promenio 10-i auto :D

Meni je logièno da ima¹ dokaz da je vozilo tvoje. Sad razumem i problematiku koju ljudi imaju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 09:43
Meni saobracajna stoji u autu

ja nisam seo u auto kojem saobracajna nije iznad vozaceve glave [rofl]

Gavrolini

Pa to...ja u filmovina gledao da ameri tu prvo pogledju da li stoji i kljuc :)

Glava Dole

! No longer available


To je ta tematika... debili... ne sme covek ni da umre na miru jbte

UFF

jeste pederska fora ali ima smisla jer ima ljudi koji kupe nekog oldtimera ili poliupaju auto ili je jednostavno neispravan, ne zele da ga popravljaju i stoji na parkingu i zauzima parking mesto koje bi inace trebalo da bude za ljude koji registruju jer se na neki nacin kroz tu registraciju i porez taj parking (iako na izgled besplatan) i placa

neces da registrujes i vozis auto a neces da ga prodas? hoces da cuvas iz sentimentalnih ili ko zna kojih razloga?
to je ok, plati slep sluzbu i odvezi ga negde u garazu ili negde na selo u dvoriste gde nece zauzimati parking mesto onima koji voze


i pored tog misljenja nisam za to da se auto odnosi ako ima tablice, nek napisu kaznu neku i srecno im potom bilo sa naplatom od preminulog vlasnika (upravo ga zato i nose, ako ne mogu da naplate bar da ga posle prodaju)

megaidiot

Citat: UFF poslato 05 Januar, 2018, 16:37
i pored tog misljenja nisam za to da se auto odnosi ako ima tablice
pa trebalo bi da nose samo kad smeta saobracaju ili pesacima, ali nose sve sto vide.
znam da je ranije, recimo u budimpesti, kad nema mesta fora bila da ostavis auto negde da ne smeta, dobijes kaznu koju nikad ne platis i sve super.

Lazic

Jasno mi je na mestima gde je gu¾va za parkiranje, al' gde ne smeta je èisto izdrkavanje... Kod mene ispred zgrade jeste mali parking, ali pripada zgradi, nije javna povr¹ina... od 7 mesta dva su zauzeta nekretninama, znamo èiji su ali se niko ne buni jer je to jedino mesto gde smeju da ostave... Nije ba¹ drugarski sa njihove strane ali na 85 stanova ta dva mesta ni¹ta ne znaèe... I onako se bijemo za parkiranje na 300 metara unaokolo...

Grof

#24153
.....................crkao mi raèunar sa 10 godina ¾ivota u njemu.... sve slike, muzika, video snimci su verovatno nepovratno izgubljeni..... a takodje i svi podatci za elektronsko bankarstvo i sliène pizdarije... vratio sam se u kameno doba :'( :'( :'( :'( [samoubistvo]

Joker

Ovo je rezultat kada se par neposmenih, neiskusnih i krajnje glupih denila igra Evrope... Sve ovo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2018, 08:56
Jbg druze po zakonu ti i ne smes da upravljas vozilom koje se ne vodi na tebi a nemas ovlascenje. Tako bi svako mogao da ode na njihov parking, plati nosenje i izabere auto.
po zakonu u normalnoj drzavi ti ne smes da vozis vozilo koje ima osiguranje u kojem nisi naveden kao vozac ili ako nemas zakljucen ugovor sa firmom da vozis njeno vozilo....bracni drugovi i clanovi uze porodice ne moraju imati uvlascenje ali moraju biti navedeini u polisi osiguranja....pozajmljivanje auta u normalnoj drzavi ne dolazi u obzir,,,uzmi rentakar....ili nek te vozi onaj ko je u polisi.....u nekim drzavama tolerisu da onaj ko je u polisi sedi pored tebe a ti da vozis....
punomocje vazi za raspolaganje vozilom a ne za ucestvovanje u saobracaju....za to je potreba polisa osiguranja....tako ovde registruju na invalide a voze oni koji imaju pare za auto sa mnogo kubika ali nemaju pare da ga registruju....
u ovoj drzavi se placa porez na prenos vozila koji nisam cuo da se bilo gde u svetu naplacuje....samo taksa za prebacivanje vlasnistva u policiji i to je to...u nekim drzavama nije potrebno ni prisustvo predhodnok vlasnika vec samo odsecak  vlasnickog lista sa potpisom ....nema notara i poreza....i cekanja sedam dana....i picki matreina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Citat: Grof poslato 05 Januar, 2018, 19:03
.....................crkao mi raèunar sa 10 godina ¾ivota u njemu.... sve slike, muzika, video snimci su verovatno nepovratno izgubljeni..... a takodje i svi podatci za elektronsko bankarstvo i sliène pizdarije... vratio sam se u kameno doba :'( :'( :'( :'( [samoubistvo]
Ne mora biti, zavisi sta je crklo.

Grof

Citat: perlx poslato 06 Januar, 2018, 00:45
Citat: Grof poslato 05 Januar, 2018, 19:03
.....................crkao mi raèunar sa 10 godina ¾ivota u njemu.... sve slike, muzika, video snimci su verovatno nepovratno izgubljeni..... a takodje i svi podatci za elektronsko bankarstvo i sliène pizdarije... vratio sam se u kameno doba :'( :'( :'( :'( [samoubistvo]
Ne mora biti, zavisi sta je crklo.

Genknuli kondenzatori na matiènoj ploèi.... hard je pre¾iveo i slike jo¹ postoje u njemu.... sada vijamo majstora da zameni kondenzatore pa ce sve slike na neki virtuelni disk da budu aploudovane :)

jo¹ samo da povratim elektronsko bankarstvo i sliène pizdarije i ¾ivot æe se vratiti u normalu....

dzimika

sto bi menjao kondenzatore, samo nakaci hard kod nekoga da izvuce slike i to je to

mrle

@Lazic
kada ces da uzmes moj laptop da pogledas da ga opravis?