Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pajche

Hvala na savetima, videcemo sutra sta i kako, pa cemo ga napuniti silikonom. Ima u "Parove" da ode posle toga

Lazic


Andreja

Pregazio maèku motorom na Avali pre pola sata, sa sve drugaricom. Nije me izbacilo iz takta (obièno na poslu prsnem ali neæu da pi¹em u ovoj temi svaki dan ba¹ :D ) ali sam se smorio, bukvalno ni mrava ne bih zgazio. Pauk ako mi se zadesi u sobi, ili ga izbacim ¾ivog ili ga ostavim da pravi gu¾vu. Jedino muve i komarce volim da ubijam  [zena]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo


Glava Dole

Uhhh poznat osecaj... jednom sa drugom sa svojim prvim benzinskim skuterom zgazio kucence koje je izletelo preko puta, bar je imalo laku smrt, na mestu je ostalo mrtvo, mrdnulo nije... nisam mogao scenu da izbacim danima iz glave... i jednom macku koja je takodje krenula da pretrcava a ja bio na debeloj nizbrdici u relativno velikoj brzini, samo je skocila preko ograde pravo pred bivsu TZRku i nije bilo sekunde za reagovanje... inace se trudim svim silama da izbegnem kad god mogu...

PS kao da gledam sebe, samo nastavi sa tako plemenitim razmisljanjem... budi dobar, nikad ne povredjuj slabije od sebe(dobro, pauci, komarci i musice su eventualno izuzetak :) ) a to ce se vec i vratiti pozitivno na ovaj ili onaj nacin ;) Sve i da se ne vrati bar ti je savest mirna, obraz cist, a to je vrlina kojom danas i ne moze bas da se pohvali previse ljudi :)

U potpisu: kostin mali, banderas, filozof :)

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Avgust, 2017, 02:40
Nièim izazvana temperatura od 38,4.

gde da potpisem da bude tih 38 svaki dan do kraja mog zivota?

svakako bolje nego minus, jebeni sneg i blato
lakse mi je da se rashladim nego da se ugrejem a i sve spoljne aktivnoisti koje volim zahtevaju lepo vreme, kad je lose samo sam za kompom 24/7 jebo takav zivot

Andreja

Mislim da je mislio na telesnu temperaturu. Inaèe se sla¾em, leto je mama, ne bih ga menjao ni za ¹ta. Moram se nauèiti da volim i zimu, predugo traje da bih je mrzeo...

Lo¹mi, takoe! :) S' izuzetkom pauka, njih ne ubijam. Samo komarce i muve.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2017, 02:47
Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Avgust, 2017, 02:40
Nièim izazvana temperatura od 38,4.

gde da potpisem da bude tih 38 svaki dan do kraja mog zivota?

svakako bolje nego minus, jebeni sneg i blato
lakse mi je da se rashladim nego da se ugrejem a i sve spoljne aktivnoisti koje volim zahtevaju lepo vreme, kad je lose samo sam za kompom 24/7 jebo takav zivot

Ko ovde u stvari ima temperaturu  [rofl]

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2017, 02:47
Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Avgust, 2017, 02:40
Nièim izazvana temperatura od 38,4.

gde da potpisem da bude tih 38 svaki dan do kraja mog zivota?

svakako bolje nego minus, jebeni sneg i blato
lakse mi je da se rashladim nego da se ugrejem a i sve spoljne aktivnoisti koje volim zahtevaju lepo vreme, kad je lose samo sam za kompom 24/7 jebo takav zivot
Ne spoljna, nego moja. Kad smo kod toga, i ja volim toplo vreme.

lord_oblivion

Citat: Andreja poslato 29 Avgust, 2017, 01:53
Pregazio maèku motorom na Avali pre pola sata...
Ja sam u subotu rokno jednog vrapca u Plani, udario mi u levu potkolenicu i odbio se u ¾ice zadnjeg toèka. Kasno uzletanje, jbg...
A na Kuèaju sam isti dan kasnije pokupio fazanicu desnim ramenom. Al je ona odletela dalje.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MIGE

22600 din za ostavninu..za sta tolike pare,jbt??? :o [thumb_down] [neslusam]

Lazic


mi¹ko_kolo

Tabela nagrade bele¾niku za vrednost nasledstva u dinarima izgleda ovako:

_________________________________

• Do 150.000 dinara –  3.000 dinara

• Do 600.000 – 6.000 dinara

• Do 1,5 miliona – 9.000 dinara

• Do 2,5 miliona – 13.500 dinara

• Do 5 miliona – 18.000 dinara

• Do 7 miliona – 27.000 dinara

• Do 10 miliona – 45.000 dinara

Gavrolini



ЯЭВОЛУТИОН

zato je jednostavnije i jeftinije restiti to ugovorom o poklonu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

I on se isto placa kod notara koliko ja znam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

Citat: Joker poslato 30 Avgust, 2017, 21:36
I on se isto placa kod notara koliko ja znam...


zbog NSZ sam morao da pravim ugovor o poklonu za neke masine, vrednost ~200 000 din i platio sam onu njihovu standardnu taksu, cini mi se 2000 nisam siguran

mali_zmaj

Znaci predjem granicu udjem u RS i odma krene kise,a jesmo pokisla drzava,mada se siljilo od Pule... morao je negdje zveknut..,al bilo mi ostalo 80 ak kilometara,i morala me popisati!
jin-jang

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...