Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 02 Jul, 2017, 20:50
Zato sto bi ga sjebali ovdje na parkingu,a i koji ce moj da se przi na suncu ili kisne, a ne vozi se, sem subotom i nedeljom...,nisam jednom nasao kako tata i mama stavljaju djete na motor,klinci cackaju prekidace,ubacuju u brzinu...,itd.....,kolegi CBF ovku drpili nema dve sedmice ispred zgrade... ,toliko o tome..
Aj sad, polako ubaci mozak u brzinu... ;D Da ti stoji ispred zgrade ne bi ga vozio samo vikendom, vozio bi ga svaki dan do posla i nazad... Posle posla ne mora¹ istim putem kuæi, a to ti je svakodnevni ðir od pola sata... ;D :-*  To ti je veæ 300km meseèno, taman da ne poludi¹...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Sto bi moj drugar iz srednje rekao "dobar si ti ko hleb... da te covek nozem sece" [rofl] [rofl] [rofl] :-*

Hattrick


milomir22

 [rofl] [rofl] [rofl] Cuti ti idemo po propisima 100 preko ogranicenja! :D :D :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

[rofl] ma cinilo ti se, sjebana ti taj brzinomer... nije bilo 180 nego 60, zar ne? :P

PS jedva cekam prvu sledecu priliku za neku voznjicu s tobom :-*

Lazic


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2017, 23:23
[gej]

Cibe tamo :P Evo i tebi jedna pusa, veceras sam nesto dobro raspolozen :-* [srce] [ljubav]

milomir22

Citat: Milos96 poslato 02 Jul, 2017, 23:20
[rofl] ma cinilo ti se, sjebana ti taj brzinomer... nije bilo 180 nego 60, zar ne? :P

PS jedva cekam prvu sledecu priliku za neku voznjicu s tobom :-*

Ako bude nesto, zovi, nisam uvek na forumu, ali za voznju i druzenje sam uvek.  8) 8) 8)

@Lazic

It's ok to be gay.

P.S. salim se, PEDERI STOP!!!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


UFF

Citat: Slaninar poslato 02 Jul, 2017, 22:06
Citat: kosta66 poslato 01 Jul, 2017, 14:44
da je moj taj zefir ne bi ga prodo makar ga uop¹te nevozio nego samo gledo i glanco.... ne kapiram kad neko proda motor zato ¹to ga ne vozi... kapiram kad gori za ke¹, al ovo ne vozim - prodam, ne znam. bezveze. kad stoji leba ne jede

Meni ¾ao da stoji - to mi je najgluplje za motor.
(Pro)daj ga nekom ko æe ga voziti.

razmisljam o tome u zadnje vreme

leba ne jede ali stoje zarobljene pare u njemu, kosta ne zna da kad pare nisu zarobljene a vlasnik ima mozga onda se one razmnozavaju



Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2017, 22:14
Da ti stoji ispred zgrade ne bi ga vozio samo vikendom, vozio bi ga svaki dan do posla i nazad... Posle posla ne mora¹ istim putem kuæi, a to ti je svakodnevni ðir od pola sata... ;D :-*  To ti je veæ 300km meseèno, taman da ne poludi¹...

i to je tacno, tako sam ga najvise i koristio, kad razmislim zbog toga sam prvi motor u kupio jbt ali sta sad?
kog posla??

pittatore


PECA BMW

Otisao u voznju vratio se na prikolici ...

Nesto ko zna sta mi sipali na OMV i posle 20 km motor mulo , u rezervar nesto zuto i mutno  [veryangry]  [ljutko]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m


PECA BMW

ko bi znao sta je , sumljam na mesavinu gasnog ulja i benzina ?  pistolj je bio bmb 95/1 i to je u racunu naplaceno ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

kad ocistis sistem i kad proradi sve kako treba, da odes da ih zapalis sve tamo.
jel neko ikad tuzio pumpu za ovakva sranja i dobio neku odstetu?

Lazic

Naravno.

Petre, sledeæi put dobro gledaj i miri¹i ¹ta sipa¹, jeb'o te!!! Inaèe, verovatno im je rezervoar propustio vodu tokom neke oluje, de¹ava se. Platiæe popravku...

UFF


Lazic