Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Ovlascenje je ok da se uzme ako neces odmah da prebacujes motor na sebe tj ako neces da placas drzavi odmah porez na prenos, plus nova saobracajna + nove tablice ako niste iz istog mesta.
Ja sam za oba motora koja sam prodao dao ovlascenje jer sam hteo ljudima da izadjem u susret.

Inace kad se radi prenos preko ovlascenja treba i kopija licne karte vlasnika motora.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE




jesam ja domacica na svadbi :D saèekujem goste al mi kecelja stvarno nije trebala :D :D :D :D :D :D






mislim, sta reæi a ne zaplakati  :'( :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] a lepo sam joj rekla sta hocu, sad niti mogu da je prepravljam previse a iseckala je kao burek pièka joj materina glupa  [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] plus moja jos da je suzi, jebem ti lepo sam rekla da sam na dijeti i idem u teretanu al jok riba se pravi pametna.. ne gladujem ja dzabe bre, skinula sam za manje od mesec dana 12kg i 10cm u obimu i planiram jos deset dana treninga....
[/quote]
Masala  [thumb_up]

Lazic


MIGE


Hurricane

..zamalo babu da oborim malopre, stao sam na pola metra, upla¹ila se nekih kuèiæa ¹to se poklali i odjednom odluèi da pretrèi na drugu stranu ulice

nije èula ni motor ni ¹kripu zadnje gume sve dok nisam stao pred nju

izvinite ja se upla¹ila od pasa  [facepalm]

Kostić


Hurricane

..nije bilo 180  ;D samo ¹to sam skrenuo na raskrsnici, bilo je 50 a nije ni bilo pola metra veæ eno trag od 2-3 metra kad je blokirao toèak

a na pola metra od nje sam hteo kazati

Kostić

jebote, al smo omatorili.... ;D æizla registrovo motor, juga presto da ru¹i kegle po ulicama i da pijanèi, kosta ne pije, juri penzionersku korpu za motor, uragan vozi 50 ..... ;D


odosmo u kurac ;D

DebeliZmaj

ontopic .... shalje keva poruku na skype da opet stoka kurirska nije dostavila paket ...
ova nagradne igra kokakole ... narucio sam brdo nekih stvari i sad mrzi ih da rade pa
pozvone komsijama svima redom .. kao posta .. udje u zgradu i samo ubaci u sandcuhe
kao nikog nije bilo kuci dodji u postu po paket...
e sad ... jebe ih to sto zgrada ima video nadzor i prosli put sam im vec reklamirao
i evo sad neki lik opet.. i to i nama i komsiji... sad ne izvole isporuciti ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Kako volim kad me iznerviraju od ranog jutra
Bezobrazni vozac sivog A6 bg909eu koji namerno pokusava da me obori

Videcemo se mi jos, samo imacu svecice spremne

DebeliZmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 09 Jun, 2017, 17:08
ontopic .... shalje keva poruku na skype da opet stoka kurirska nije dostavila paket ...
ova nagradne igra kokakole ... narucio sam brdo nekih stvari i sad mrzi ih da rade pa
pozvone komsijama svima redom .. kao posta .. udje u zgradu i samo ubaci u sandcuhe
kao nikog nije bilo kuci dodji u postu po paket...
e sad ... jebe ih to sto zgrada ima video nadzor i prosli put sam im vec reklamirao
i evo sad neki lik opet.. i to i nama i komsiji... sad ne izvole isporuciti ..

elem dignutra frka, ne samo ja nego i komsije neke uz sve video snimak ...
dakle posta 6, savska 2, nije mrzelo ljude digne frku, penzosi ...
dakle sada uredno donose sve na vrata ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Poljanac92

Citat: dzimika poslato 16 Jun, 2017, 08:26
Kako volim kad me iznerviraju od ranog jutra
Bezobrazni vozac sivog A6 bg909eu koji namerno pokusava da me obori

Videcemo se mi jos, samo imacu svecice spremne

I kamen koji nadjes pored puta zna da zavrsi posao. Treba da mu se najebes keve
Preticao sam i kad nisam morao :D

aæimo

Nasilje raða novo nasilje, osim ukoliko njegovo ne pobaci usled te¹kog silovanja..

UFF


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

DebeliZmaj

Nije bilo svadbarskog kupusa u KMN-u....
:(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Ostoja mi posekao sav vodovod i pokusava da napravi umetnicko delo dok ja nemam vodu u kuci   [veryangry]

http://s15.postimg.org/8obxp8ep7/20170616_141934.jpg

Lazic