Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

hvala na komplimentima :D :D :D al nije to to :D :D ne vidi se na slikama najbolje koliko je usrala haljinu al sutra idem da kukam kod druge da mi za pet dana sasije novu....valjda ce da moze :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

nije to do ¹najdera. tebi neko treba da zakljuèa fri¾ider

balcan girl

to sto sam debela nije problem :D problem su krivi savovi, problem je sto je sekla uzduz i popreko haljinu i sto se pertle zavrsavaju na pola ledja, trebala je da bude cela a pertle da sluze da se haljina pertla do dupeta, a ne da je sklapa kao slagalicu, i plus jos nakrivo...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

jao i ja istu muku za svadbu imam kao i ti ,  dal da obucem plave ili tamno plave farmerice ? 
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

Citat: PECA BMW poslato 07 Jun, 2017, 00:16
dal da obucem plave ili tamno plave farmerice ? 
[rofl][rofl][rofl] samo nemoj trakice da lepis vise [rofl]

balcan girl

peco bitno da se slazu sa frizurom :D :D :D :D :D nista ne brini èekam te na vratima :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 07 Jun, 2017, 00:21
peco bitno da se slazu sa frizurom :D :D :D :D :D nista ne brini èekam te na vratima :D :D :D

Zadnjim ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

E moje dobre kolege bajkeri,ni neznate kako je to kad ujutru oci otvara zvonjava telefona......

A iza slusalice,jako poznat glas...itsi taj,koji vec ceo bracni staz vrsi nasilje nad amnom.....u vidu:

"jel su mesto carapama na sred sobe" ili ono jos gore
"pokupi tu mrvicu od dole" ili avaj ona
"pa ne mislis valjda takav da ces u kucu,ispred se skini"....

I onda cim cujes taj glasic andjeoskog tonoa.....znas da nesto nije u redu,pa promrmljas u sebi:

"ne umiljavaj se ko jehovini svedoci pred vrata nego kazi sta imas na prodaji"

a onda srz:

"Sasa,nece auto da mi upali,dodji  za Negotin da vidis sta je"........

sta ces? umijes se,oblacis trenerke,sednes u Yuga i podjes...
stizem na mesto dogadja,prazan akumulator na citroena....ne nije kriva,nije nista ostavila upaljeno,
jednostavno je umrejo,sta da se radi....otvaram gepek,uzimam kablove,otvaram haubu Yuga,
kad ono....onaj poznat miris,na koji ti se digao kurac kad si bio mali dok ti tata sipa onu lepu tecnost u autimatika ili tori.....
i vidm......curi li curi na crevo...pa se pitas,koliko si litara do sada prosipao po putu kad hauba nije otvorena bar mesec dana.....a isto toliko dugo se osecao miris u kabini.....ali svi te tese Yugo jebi ga,navikni se"

I tako.....na sred jutrenja i litije psovki,pocevsi od toga kako si legao u tri nocas,preko imam posla ceo dan,akumulatora,kablova,benzina pa sve do jebenog blata u koje si ugazio jer se tako jehovin svedok parkirao.....
cujes ponovo taj umiljati andjeoski glas koji ti saopstava "pa danas je prvi jun"......i bez obzira sto ne bi voleo da cujes zasto ti to kaze,jer znas da nije dobro
ipak pitas ono tradicionalno Srpsko......"pa?"..........pa....nista......ovde na nalepnici pise 13.04.2017......

na kavoj nalepnici jbt?.....pa na ovu za registraciju....   [facepalm] [facepalm]

A tek je bilo 07 i 56 min......plasim se da vam ispricam kako se zavrsio.....trajace veoma dugo....


milomir22

Ispricaj da i nama sto smo imali usran dan bude makar malo lakse.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major

Citat: eclipse4 poslato 07 Jun, 2017, 02:52
E moje dobre kolege bajkeri,ni neznate kako je to kad ujutru oci otvara zvonjava telefona......

A iza slusalice,jako poznat glas...itsi taj,koji vec ceo bracni staz vrsi nasilje nad amnom.....u vidu:

"jel su mesto carapama na sred sobe" ili ono jos gore
"pokupi tu mrvicu od dole" ili avaj ona
"pa ne mislis valjda takav da ces u kucu,ispred se skini"....

I onda cim cujes taj glasic andjeoskog tonoa.....znas da nesto nije u redu,pa promrmljas u sebi:

"ne umiljavaj se ko jehovini svedoci pred vrata nego kazi sta imas na prodaji"

a onda srz:

"Sasa,nece auto da mi upali,dodji  za Negotin da vidis sta je"........

sta ces? umijes se,oblacis trenerke,sednes u Yuga i podjes...
stizem na mesto dogadja,prazan akumulator na citroena....ne nije kriva,nije nista ostavila upaljeno,
jednostavno je umrejo,sta da se radi....otvaram gepek,uzimam kablove,otvaram haubu Yuga,
kad ono....onaj poznat miris,na koji ti se digao kurac kad si bio mali dok ti tata sipa onu lepu tecnost u autimatika ili tori.....
i vidm......curi li curi na crevo...pa se pitas,koliko si litara do sada prosipao po putu kad hauba nije otvorena bar mesec dana.....a isto toliko dugo se osecao miris u kabini.....ali svi te tese Yugo jebi ga,navikni se"

I tako.....na sred jutrenja i litije psovki,pocevsi od toga kako si legao u tri nocas,preko imam posla ceo dan,akumulatora,kablova,benzina pa sve do jebenog blata u koje si ugazio jer se tako jehovin svedok parkirao.....
cujes ponovo taj umiljati andjeoski glas koji ti saopstava "pa danas je prvi jun"......i bez obzira sto ne bi voleo da cujes zasto ti to kaze,jer znas da nije dobro
ipak pitas ono tradicionalno Srpsko......"pa?"..........pa....nista......ovde na nalepnici pise 13.04.2017......

na kavoj nalepnici jbt?.....pa na ovu za registraciju....   [facepalm] [facepalm]

A tek je bilo 07 i 56 min......plasim se da vam ispricam kako se zavrsio.....trajace veoma dugo....



Sta je bilo u 9 jbt [rofl]

Lazic


DebeliZmaj

Lazicu ... Kapira bucibuci da se uzjebala za tetovazu al nce prizna ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Malo je velika, ali zamisli koliki bi bio fail da nema zarez... ;D

UFF

Zmaju kad sledeci put budes kupovao vozilo nemoj kod notara da overavas kupoprodajni ugovor vec puno ovlascenje da mozes da vozilo preneses na sebe ili trece lice bez prisustva vlasnika (tj vise ne moze na sebe)

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 07 Jun, 2017, 00:04
samo, ja bi za svaki slucaj onu "pertlu" nazad zavezao sa par cvorova, cisto da se ne desi da neko "slucajno povuce" i odpertla :D

ili ¹to je sigurno, jedna vezica.

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 07 Jun, 2017, 09:56
Zmaju kad sledeci put budes kupovao vozilo nemoj kod notara da overavas kupoprodajni ugovor vec puno ovlascenje da mozes da vozilo preneses na sebe ili trece lice bez prisustva vlasnika (tj vise ne moze na sebe)

pojasni zasto ne bi preneo motor na sebe ?
vidi ja volim da podjebavam pandura kad me zaustave
a za to mi fali full ispravan, full legalan na moje ime ...
mogu samo da ga blajvatore ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 07 Jun, 2017, 09:44
Malo je velika, ali zamisli koliki bi bio fail da nema zarez... ;D

zamisli tek da joj neko reko da postoji cirilica i da je mogla i njom
al kapiram ... mozda je isla idejom da za strano trzishte bolje da
bude smehotres nekom strancu dok je doggy ... da se smeje covek
pa nece obrati paznju da ljulja salce... :D oink!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa uz ovlascenje mozes da ga preneses i odmah i sada a ne treba ti vlasnik prisutan

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 07 Jun, 2017, 10:51
pa uz ovlascenje mozes da ga preneses i odmah i sada a ne treba ti vlasnik prisutan

ti ne razumes ... u svakom slucaju jednom mora vlasnik da ode do notara da bi mi
makar dao to ovlascenje .. dakle tad mogu da ga prenesem ...

organ poreske uprave je trazio njegovo prisustvo, ko god da je pitpisao samnom
ja prkeo ovlascenja ili on .. zasto kako .. ne znam .. evo zVuk na forumu pa nek
potvrdi da je lik trazio i on da dodje ...
dakle imao nemao ..kako god okrenesh...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

...morao sam da turim potpis na neki papiric i da organ uporedi maticni broj u mojoj l.k. i ugovoru....
Ko se ljuti, uleti mu kruti