Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


bucko

#22841
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 10:01
Bi on. Samo treba i jesti ne¹to...
Laki pa nek jedu na Adi   :)


@ Mrle   neprocenjivo


megaidiot

Citat: UFF poslato 23 Maj, 2017, 10:57
Jebo adu, odoh sad u botanicku bastu po nove ideje za dvoriste :D
a to se danas tako kaze, idem po "nove ideje"...

Kostić

al je brz ovaj èamac, nestade iz kadra.... ;D

Major

Citat: megaidiot poslato 23 Maj, 2017, 13:43
Citat: UFF poslato 23 Maj, 2017, 10:57
Jebo adu, odoh sad u botanicku bastu po nove ideje za dvoriste :D
a to se danas tako kaze, idem po "nove ideje"...


[rofl]
Kakva faca [rofl]

Grof

...klinka ... prvo nas je pustila ko zmajeve da ima pismeni iz matematike u ponedeljak, navratnanos joj na¹li nekoga da joj odr¾i èas jer gospodjicu mrzi da radi domaæi i ve¾aba a o pa¾nji na èasu ne vredi ni prièati. Platili joj èas, bio èovek, jel ti sve sada jasno? DA. ... danas navatam gospodjicu kako iz re¹enja prepisuje domaæi jer je mrzi da ve¾ba... pa kada joj nisam glavu otkinuo.  [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Major

Samo bez nervoze..
Pitaj Lazica za savet kako ne udaviti svoju decu spomenuo je negde :D :D :D

Gagy

Juèe krenem u vo¾nju sa devojkom i sve regularno. Lepo vreme, obi¹li par lokacija. Vraæam se, otvaram ¹upu da stavim ciradu na motor koju sam tu spakovao par sati ranije kad ono maèka me gleda belo. Zavukla se blesa i nije mogla da izaðe. Hajde nema veze uzmem ja ciradu, ra¹irim a na njoj rupa 3cm od jebenog glodara. Odmah mi je bilo jasno prisustvo maèke. Tako da sad imam unikatni model cirade sa rupom. A ne bi mi bilo ¾ao da je ono neko govno od 2-3 soma nego sam se otvorio 9 soma za ljudsku ciradu. Sad moram i oluk da sprovedem od rupe da ima kroz ne¹to da odvodi vodu...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Major

Pre dve godine uzmem neku ceradu sa oglasa za tu negde 3000, [govno] nije izdrzalo letnji period sunca i kise.
Prosle godine uzeo ceradu sa alija za iste pare.
Jos uvek nema nikakvih ostecenja na njoj, vredi sve pare :)

Lazic

Citat: Gagy poslato 23 Maj, 2017, 14:52
Juèe krenem u vo¾nju sa devojkom i sve regularno. Lepo vreme, obi¹li par lokacija. Vraæam se, otvaram ¹upu da stavim ciradu na motor koju sam tu spakovao par sati ranije kad ono maèka me gleda belo. Zavukla se blesa i nije mogla da izaðe. Hajde nema veze uzmem ja ciradu, ra¹irim a na njoj rupa 3cm od jebenog glodara. Odmah mi je bilo jasno prisustvo maèke. Tako da sad imam unikatni model cirade sa rupom. A ne bi mi bilo ¾ao da je ono neko govno od 2-3 soma nego sam se otvorio 9 soma za ljudsku ciradu. Sad moram i oluk da sprovedem od rupe da ima kroz ne¹to da odvodi vodu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni su prvu noæ kad sam kupio motor sekundarci digli ciradu od 40e, samo sam rekao sutradan, kisni zabole me... ;D

Glava Dole

uzmi kod kineza one flekice za krpljenje gume na bicikli, samo lepo ocisti to mesto i stavi fleku ako ti estetika nije bitna... i ko ga jebe... bar privremeno dok ne kupis drugu... i sledeci put pamet u glavu i ne bacaj neke velike pare na to :)

bucko

Citat: kosta66 poslato 23 Maj, 2017, 13:45
al je brz ovaj èamac, nestade iz kadra.... ;D
Aj trula gradja potopi se ladja

Poljanac92

Imas i one trakice za bazene, mislim da su 10x10cm, nesto dzabe su, a mnogo dobra stvar, mozes da zakrpis sa tim :D
Preticao sam i kad nisam morao :D


balcan girl

jos posle da nabavis pandu i to je to :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

kako je krenuo...bmw, polo....sledeca je panda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

bmw-polo-citroen-yugo-grand vitara ;)  mada je ko medved u poredjenju sa ostalim tako da se moze reci da vec imam pandu :D

Lazic


mali_zmaj

Ma jok gay..,domacica!!  Al se malo iscupao sa autom!!  ;)

Mada je kod mene suprotno,auto mi ko u domacice!!!   [rofl] [rofl]
jin-jang

Ostoja

@Uff
A da ti lepo poène¹ da se drogira¹, a?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...