Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Izmislili su bocne kofere, tank torbu...

Grof

Citat: DraganPavlicevic poslato 18 Maj, 2017, 19:08
Pored solitera gde su prostorije moje auto ¹kole nalazi se prazan zemljani prostor na koji mo¾e da stane 30-tak automobila. Tu su nekada bili neki kuæerci, a od njih su ostale betonske ploèe oivièene zemljom. Danas dobijem kaznu od komunalnog smrada; ka¾e da mi je jedan auto bio u februaru parkiran na "zelenoj povr¹ini"! Kazna za firmu je 50.000 din a za fizièko lice jo¹ 8.000 din.Poludeo sam, jer na toj njohovoj "zelenoj povr¹ini" osim zemlje i betona ima i otpada od renoviranja stanova kojim su kom¹ije zatrpavale baru¹tine.I kome sada da se naèestitam mile majke?

proveri namenu povr¹ine gde je slikano vozilo, da li je uop¹te javna povr¹ina ili privatna parcela, naravno za to ne mo¾e biti (makar u novom sadu) ka¾njeno pravno veæ fizièko lice vozaè/korisnik èime je i kazna znaèajno manja... ali zo ne zanèi da nije cimanje i da ti je to ba¹ ovako trebalo kao zabava u ¾ivotu... ako ne¹to mogu pomoæi pitaj slobodno... nadji obavezno gradsku odluku navedenu u re¹enju/prekr¹ajnom nalogu i prostudiraj èlanove... potencijalno su i tu zeznuli stvar pa nalog pada na sudu...  

Grof

Citat: megaidiot poslato 18 Maj, 2017, 22:58
jel zna neko dal su izmislili neke patike da mogu lako da se spakuju? dvajesprvi vek je.
pokusavam da sve stane u kofer, da ne nosim i torbu bezveze za dva dana, al kad u ranac udje laptop, minimum odece, malo gopro dzidzabidza, minimum alata i duvaljka za gume, prc.

...ima ... zovu se STARKE :D... to su patike koje se pakuju na najmanje mesta ;)

megaidiot


Slaninar

Citat: Grof poslato 18 Maj, 2017, 23:17
Citat: megaidiot poslato 18 Maj, 2017, 22:58
jel zna neko dal su izmislili neke patike da mogu lako da se spakuju? dvajesprvi vek je.
pokusavam da sve stane u kofer, da ne nosim i torbu bezveze za dva dana, al kad u ranac udje laptop, minimum odece, malo gopro dzidzabidza, minimum alata i duvaljka za gume, prc.

...ima ... zovu se STARKE :D... to su patike koje se pakuju na najmanje mesta ;)

Jo¹ u njih ubaci¹ rezervne èarape, za bolje iskori¹tenje prostora. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: megaidiot poslato 18 Maj, 2017, 22:58
jel zna neko dal su izmislili neke patike da mogu lako da se spakuju? dvajesprvi vek je.
pokusavam da sve stane u kofer, da ne nosim i torbu bezveze za dva dana, al kad u ranac udje laptop, minimum odece, malo gopro dzidzabidza, minimum alata i duvaljka za gume, prc.

Ja nosim vrlo slicne ovakve Puma vozacke patike sa tankim djonom, lepo se daju spakovati jer su tanke, spljostis ih i malo prostora zauzimaju, ali realno , za hodanje,te patike su sranje, tvrde, iosetis svaku neravninu na tlu.

I feel the need..... the need for speed !!!

Grof

Brate Starke su nabolje re¹enje, najjeftinije, ne izgledaju skaradno (farmerice i starke su klasika) , nemaju tvrdu petu koja se izlomi i te¹ko se pakuje a zauzimaju mesta koliko su dimenzije djona.... a nisu ni previ¹e neudobne. (makar se meni tako pokazalo za put) :)

megaidiot

znam, znam, ali nikako da kupim starke, imam neke u beogradu negde, al to mi sad daleko.
a danas da se mlatim po prodavnicama ne mogu, ako ne stane sve, tu je i torba. :)

te pume sto mogu da se spljoste isto nisu losa opcija.

Kostić

#22728
opanci ko moji su keva, kakve kurac patike. okaèi¹ ko ja sa strane da vise i æeraj...



megaidiot

tako ce nesto i da bude na kraju.

kakva offroad adv masina [rofl][rofl][rofl]
kad prodjes kroz blato odma dobijes slikove.

Kostić


Che

Citat: Grof poslato 19 Maj, 2017, 10:10
a nisu ni previ¹e neudobne

Vece govno po udobnosti tesko da ces da nadjes.
Svaki kamicak sam osetio na koji sam zgazio.

Kostić

mene u vozu startovo mladi koko¹ar, nièim izazvan. lk mi istekla mesec dana, vozaka uredna, va¾eæa. mladi nadobudni èvarak koko¹ar, da izglumi neko jebilo ili ¹ta veæ, da poka¾e snagu naspram obiènog èoveka, zapi¹e me u tefter. ja mu ka¾em, momèe zaboravio sam, produ¾iæu èim doðem kuæi, evo vozaèka je validan dokumet, imao sam i paso¹ kod sebe, ali avaj. mladi èvako-koko¹ar me tu¾io sudiji. ja mu zakonski ne mogu ni¹ta, al mogu da mu od srca po¾elim, da mu se ¹to pre vrati, nièim izazvano, al duplo. da se njemu neko sile nasili, recimo u nekom buduæem sukobu, pa da iz njega ne izaðe ko junak. bajdvej, mesec dana isteka lk nije za daj pare, ne dali mu platu tri meseca da dobri bog da.  [pop]

DraganPavlicevic

Ljudsko ðubre zvano Dalibor Vidakoviæ, po zanimanju komunalni policajac, je faca koja mi je napisao prijavu zbog "zelene povr¹ine". Nisam protiv pisanja kazni za stvarne prekr¹aje, ali ako "zelenom povr¹inom" smatraju ru¹evine kuæeraka sa sve betonskim ploèama, otvorima za kanalizaciju koje smo zatrpavali ¹utom i sl. u tom sluèaju ¾elim dotiènom da mu migranti budu kuæni prijatelji, gde æe mu na odgovarajuæi naèin "tretirati" ¾enu, sestru i ostalu mnogobrojnu ¾ensku èeljad. Ovo pi¹em iz razloga ¹to naèuh da se i na ovom forumu nalazi neko komunalno smeæe, koje ne poznajem (a i ne ¾elim), jer smatram da svi oni koji su obukli tu uniformu predstavljaju sramotu za grad i dr¾avu.

Lazic

#22734
Citat: Grof poslato 18 Maj, 2017, 23:16
Citat: DraganPavlicevic poslato 18 Maj, 2017, 19:08
Pored solitera gde su prostorije moje auto ¹kole nalazi se prazan zemljani prostor na koji mo¾e da stane 30-tak automobila. Tu su nekada bili neki kuæerci, a od njih su ostale betonske ploèe oivièene zemljom. Danas dobijem kaznu od komunalnog smrada; ka¾e da mi je jedan auto bio u februaru parkiran na "zelenoj povr¹ini"! Kazna za firmu je 50.000 din a za fizièko lice jo¹ 8.000 din.Poludeo sam, jer na toj njohovoj "zelenoj povr¹ini" osim zemlje i betona ima i otpada od renoviranja stanova kojim su kom¹ije zatrpavale baru¹tine.I kome sada da se naèestitam mile majke?

proveri namenu povr¹ine gde je slikano vozilo, da li je uop¹te javna povr¹ina ili privatna parcela, naravno za to ne mo¾e biti (makar u novom sadu) ka¾njeno pravno veæ fizièko lice vozaè/korisnik èime je i kazna znaèajno manja... ali zo ne zanèi da nije cimanje i da ti je to ba¹ ovako trebalo kao zabava u ¾ivotu... ako ne¹to mogu pomoæi pitaj slobodno... nadji obavezno gradsku odluku navedenu u re¹enju/prekr¹ajnom nalogu i prostudiraj èlanove... potencijalno su i tu zeznuli stvar pa nalog pada na sudu...  
Imali smo isti sluèaj kod na¹e zgrade, posle su u komunalnoj rekli da nikad nisu pisali nikakve kazne na tom mestu. A okaèili sedmorici kom¹ija za blokiranje prilaznog puta do podstanice za grejanje. Podstanica ne radi 30 godina i bespravan je objekat, a prilazni put je njiva treæe klase, i ovi tuc, muc, nismo mi pisali kazne nikome... Bagra... Mogu da potpi¹em da tu gde si bio parkiran nije zelena povr¹ina...

Major


Slaninar

Citat: megaidiot poslato 19 Maj, 2017, 10:26
znam, znam, ali nikako da kupim starke, imam neke u beogradu negde, al to mi sad daleko.
a danas da se mlatim po prodavnicama ne mogu, ako ne stane sve, tu je i torba. :)

te pume sto mogu da se spljoste isto nisu losa opcija.

Meni te sa slike jako ¹abanski izgledaju.   :(
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: DraganPavlicevic poslato 19 Maj, 2017, 14:49
Ljudsko ðubre zvano Dalibor Vidakoviæ, po zanimanju komunalni policajac, je faca koja mi je napisao prijavu zbog "zelene povr¹ine". Nisam protiv pisanja kazni za stvarne prekr¹aje, ali ako "zelenom povr¹inom" smatraju ru¹evine kuæeraka sa sve betonskim ploèama, otvorima za kanalizaciju koje smo zatrpavali ¹utom i sl. u tom sluèaju ¾elim dotiènom da mu migranti budu kuæni prijatelji, gde æe mu na odgovarajuæi naèin "tretirati" ¾enu, sestru i ostalu mnogobrojnu ¾ensku èeljad. Ovo pi¹em iz razloga ¹to naèuh da se i na ovom forumu nalazi neko komunalno smeæe, koje ne poznajem (a i ne ¾elim), jer smatram da svi oni koji su obukli tu uniformu predstavljaju sramotu za grad i dr¾avu.

Ogranièenog pogled na svet. Ako si jo¹ u srednjoj ¹koli, onda je OK. Ako nisi, zapitaj se, razmisli - ili nemoj. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DraganPavlicevic

Jeli Slaninar, jel se to pravi¹ pametan ili poku¹ava¹ da bude¹ duhovit?

nano