Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 20:51
okinem danas prvi kolokvijum od poèetka godine i uspem da se posvadjam sa profesorom pride :D :D :D krene pitanje podkulture i kolege kazu eto ti si deo podkulture bajkera i krene profesor svi bajkeri su idioti koji krse propise

Ka¾e¹ to kao da je ne¹to lo¹e?! Mislim, jesmo uglavnom ludaci, idioti i uglavnom kr¹imo propise.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

hahahahah :D ne mozes da zamislis njegovu facu bordu od besa i u fazonu sve nas treba pobiti :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:10
hahahahah :D ne mozes da zamislis njegovu facu bordu od besa i u fazonu sve nas treba pobiti :D :D :D

"Treba pobiti sve bajkere i dva bicikliste!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

od te dvojice biciklista jedan si ti :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Професор је то наравно негде прочитао, и постао живи доказ да нису неписмени највеће будале, него писмени. Који верују да је све што прочитају истина.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

veruj mi tolika mrznja koja izbija iz njega mora da ima nesto lièno a ne samo proèitano :D :D veruj mi na reè :D :D ili ga je neko tukao sto vozi motor ili mu neko jebao ribu :D takva kolièina besa je prosto neverovatna :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

jin-jang

El Jefe

Зато што у бајатим уџбеницима пише да је мотоцикл од превозног средства равноправног са аутомобилима постао превоз маргиналних криминалних група. Да парафразирам једну књигу са краја педесетих коју имам.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:18
veruj mi tolika mrznja koja izbija iz njega mora da ima nesto lièno a ne samo proèitano :D :D veruj mi na reè :D :D ili ga je neko tukao sto vozi motor ili mu neko jebao ribu :D takva kolièina besa je prosto neverovatna :D :D :D

Haters gonna hate, ¹to bi rekli mad¾ari.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Џаманде кура данце што кажу Цигани.
Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

ovaj profesor je mladji :D al ponasanje mu je malo isfeminizirano tako da nisam sigurna dal je gay il je metroseksualac :D :D tako da il je dobio batine il mu je ribu jebao neki masni bajker na foru daj pièku znam da imas :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:29il mu je ribu jebao neki masni bajker na foru daj pièku znam da imas :D :D :D :D

...jebo sliku svoju ako ovo nije Uffov tekst !  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Popsy

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:18
veruj mi tolika mrznja koja izbija iz njega mora da ima nesto lièno a ne samo proèitano :D :D veruj mi na reè :D :D ili ga je neko tukao sto vozi motor ili mu neko jebao ribu :D takva kolièina besa je prosto neverovatna :D :D :D

ovo za ribu moguæe a ima i opcija kao pritajeni homosi koji bi al ne smeju pa taj strah konvertuju u mrznju... sigurno bi i on zeleo al ne sme ... ako oces da ga skines sa qrca, da te ne obali na ispitu i pa ti njega i tako u krug... sledeæi put kad krene sa monologom prekini ga sa reèenicom " ja nisam bajker nego motorista... trebalo bi da znate razliku izmedju ta dva..." i onda mozes da se raskenjas "sloboda, pobeda nad sobom, bliziina bogu (pogotovo kad ima rizle u krivini) ... " jednom reèju holistièki pristup... garantujem promenu u pona¹anju :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

balcan girl

hostapler to je perisiæ stand up komièar rekao :D a holistièki pristup hm, videæemo popsy :D najlakse mi je da nauèim da polozim pa da mu se posle najebem keve kao sto umem :D to je moj pristup :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:37
hostapler to je perisiæ stand up komièar rekao :D a holistièki pristup hm, videæemo popsy :D najlakse mi je da nauèim da polozim pa da mu se posle najebem keve kao sto umem :D to je moj pristup :D

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:37
hostapler to je perisiæ stand up komièar rekao :D a holistièki pristup hm, videæemo popsy :D najlakse mi je da nauèim da polozim pa da mu se posle najebem keve kao sto umem :D to je moj pristup :D

I na kraju da mu navatas ribu. :D

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 20 April, 2017, 21:32
Citat: balcan girl poslato 20 April, 2017, 21:29il mu je ribu jebao neki masni bajker na foru daj pièku znam da imas :D :D :D :D

...jebo sliku svoju ako ovo nije Uffov tekst !  [rofl]


:wtf:  ja sam suptilniji bre, ne znas jer te nikad muvao nisam  ;D