Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

pa da se dogovaraju ne bi ga ni bolela glava, jel da?

Kostić

stilgar mudro zbori. ako se brat i sestra dogovore ili ne dogovore, njihova je stvar. i njihova je imovina.

Biker-Boy

Pre par dana, osetim neki blagi smrad u garazi, i kontam (posto ih redovno trujemo) verovatno se neki mis zavuko iza ormara i crko pa poceo da smrdi, al ne mogu da dodjem do ormara jer je skroz zatrpan sa gomilom stvari i koje cime, i danas se latim da to sredim, ispraznim pola garaze, dodjem do ormara i imam sta da vidim, jebena pacovcina mi se zavukla u ceradu za motor i tamo crkla i evo vec pola sata perem smrad iz cerade sa raznim sredstvima i kompresorom....  [ljutko] [doh]
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Sve vi¹e novih tema u crnoj hronici ovih dana...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

U nedelju mi zvoni fiksni telefon...Milos sa Banjice me zove i kaze da je pao i omlatio motor....zakacim ne registrovanu prikolicu i pravo na petlju Obrenovacki-obilaznica....motor otklizao u krivini i odrao deklu alternatora....pocepao jaknu a njemu nista....kad mu se nisam najebao svega po spisku....trebao je da gura motor do mene kad nezna da vozi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]

ok meni je pao v-max i krivini
kad dolazis po mene i njega?

tj moze samo po njega

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

cekam revoluciju da dodje pa da postane njegov problem a on ima previse posla a premalo vremena

DebeliZmaj

vidi ....
meni je motor transportovao sa velikom prikolicom sa cekrkom .. dakle nema guranja nishta picke materine ...
vuche prikolicu sa nekim SUV ... mislim da je santa fe ... oko 2000 je transport ...
usput motor vezuje sa 4 - 5 onih traka a ima i granicnike itd.. ta da se motor odlichno uglavi za transport

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

dakle mUFF ... 2 crvene i govno vishe nije tvoj problem...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

uvodi se sexualno obrazovanje u osnovne skole, u kome neæe biti prièe o sexualnom nasilju, ili promenama u pubertetu, sexualno prenosivim bolestima, zastiti (kao sto bi trebalo) veæ o tome da je gay ok.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

krenem do po¹te i udari me deda u prednji toèak. e jebem ti maler

Boban_m

Citat: balcan girl poslato 11 April, 2017, 14:31
uvodi se sexualno obrazovanje u osnovne skole, u kome neæe biti prièe o sexualnom nasilju, ili promenama u pubertetu, sexualno prenosivim bolestima, zastiti (kao sto bi trebalo) veæ o tome da je gay ok.....
Jbt to ni ovde nema.

balcan girl

sinoc mi drugarica reèe, imace roditeljski oko ovoga ali dzabe uvodi se od prvog razreda osnovne skole i prièa je da je to u prvom planu... stavljeno kao u postovanje slobode izbora, svako ima prava da voli koga hoce i to treba da se postuje...i fazon je obraæa se paznja i na tzv. rodnu ravnopravnost ali sa naglaskom da neko moze da bude i deèak al da se oseæa kao devojèica.....ode svet u kurac vise
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 11 April, 2017, 15:29
sinoc mi drugarica reèe, imace roditeljski oko ovoga ali dzabe uvodi se od prvog razreda osnovne skole i prièa je da je to u prvom planu... stavljeno kao u postovanje slobode izbora, svako ima prava da voli koga hoce i to treba da se postuje...i fazon je obraæa se paznja i na tzv. rodnu ravnopravnost ali sa naglaskom da neko moze da bude i deèak al da se oseæa kao devojèica.....ode svet u kurac vise

Meni je to OK, ako se uradi kako treba i sa merom. U smislu da ne osuðuje¹ i ne maltretira¹ nikog zbog toga ¹to je drugaèiji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 11 April, 2017, 15:17
krenem do po¹te i udari me deda u prednji toèak. e jebem ti maler

? steta ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

pobego, al sam ga naravno stigao, kad ono deda iz kraja, ima isti audi ko moj. nisam ga prepoznao jer sam morao da dr¾im motor, umalo sam pao.... pa ni¹ta, udario me u gumu, nema ¹teta. isprièali se, ja mu se izvinio ¹to sam teo da ga bijem i oti¹o. nije deda kriv, neki se èuknuli pa teo da skrene a ja nai¹ao i usporio, deda stao, pa krenuo mislio da æu ja da stanem.... ne¹to sa ovomo godinom nije u redu, a reko sam to 31vog oko osam uveèe kad sam pogledo u nebo. ova godina sluti. idem da prodam motor i idem pe¹ke.