Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

mi¹ko, znam. moja æerka æe tek da oseti u kakvim vremenima treba da podi¾e dete i odr¾i porodicu na okupu, sa sve platom kasirke. nepismene, slabo obrazovane, ¹to bi rekli ovi mladi intelektualci ¹to oæe revoluciju.

alja, zar ti mene nisi stavio na ignore? nisam ja ogorèen. naprotiv, ali mi u poslednje vreme, mnogo ide na kurac intelektualni svet. i vlast, ponajvi¹e.

mega, ubo sam, jelda ;D

neka smo mi ¾ivi i zdravi, nek nam deca budu normalna i zadovoljna onim, ¹to mo¾emo da im pru¾imo i neka nas vole i kad ostarimo. sve ostalo je kurac u bulju.

OKi

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 April, 2017, 17:32
E, to i ja hoæu svojoj deci da priu¹tim. Ali, ovde je veæ gadno i biæe jo¹ te¾e obezbediti osnovne uslove deci i sebi.
Kao otac odrasle dece. jedno 28 ,drugo 21. Mogu da Vam ka¾em da koliko god budete bili sa decom, uvek æe to biti nedovoljno, do nekih godina, a posle im ne mo¾e¹ ,,priæi ,,!!!

Hattrick

Pa dobro, posle postaju mladi ljudi, koji polako uzimaju svoj zivot u svoje ruke.

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 18:57
neka smo mi ¾ivi i zdravi, nek nam deca budu normalna i zadovoljna onim, ¹to mo¾emo da im pru¾imo i neka nas vole i kad ostarimo. sve ostalo je kurac u bulju.
Tako je.  [thumb_up]

milomir22

Citat: OKi poslato 08 April, 2017, 18:57
Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 April, 2017, 17:32
E, to i ja hoæu svojoj deci da priu¹tim. Ali, ovde je veæ gadno i biæe jo¹ te¾e obezbediti osnovne uslove deci i sebi.
Kao otac odrasle dece. jedno 28 ,drugo 21. Mogu da Vam ka¾em da koliko god budete bili sa decom, uvek æe to biti nedovoljno, do nekih godina, a posle im ne mo¾e¹ ,,priæi ,,!!!

I koliko god im priustio, u jednom trenutku ce im biti malo. Imam 28 godina, nemam ni kuceta ni maceta (par neozbiljnih veza samo), ali  sam sebe uhvatim kako sam, u nekim retkim trenucima, nezahvalno govedo prema roditeljima. Valjda je i to odlika dece. Dete treba da napravis covekom i sposobnim za zivot, a materijalno ce doci samo po sebi i u tunguziji.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mi¹ko_kolo

Citat: OKi poslato 08 April, 2017, 18:57
Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 April, 2017, 17:32
E, to i ja hoæu svojoj deci da priu¹tim. Ali, ovde je veæ gadno i biæe jo¹ te¾e obezbediti osnovne uslove deci i sebi.
Kao otac odrasle dece. jedno 28 ,drugo 21. Mogu da Vam ka¾em da koliko god budete bili sa decom, uvek æe to biti nedovoljno, do nekih godina, a posle im ne mo¾e¹ ,,priæi ,,!!!
Jasno je to meni i koristim svaki slobodan trenutak da budem s klincima. Sada i oni ¾ele isto a vrlo brzo æe da doðe trenutak kada æe poèeti da nas "otkaèinju". To je prirodno i neminovno.

Lazic

Citat: megaidiot poslato 08 April, 2017, 10:55
Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 09:46
ja ne bi radio da mi ikoja stranka ponudi posao ako uðem u nju.
ali onda si lud, ne mislis na svoju decu, vidi kako je komsinica pojela govno pa ima posao.
jako je zajebano biti normalan u potpuno poremecenoj kancerogenoj sredini.

a i zanimljivo je da su iz 'komunizma' u 'kapitalizam' sa najvise para usla komunisticka deca i sad odlicno plivaju kroz sve metode exploatacije radnika, kao i kroz verski kalendar.
a da im je deda ziv, streljao bi ih iz ideoloskih razloga, a zatim, posto je i on govno, uzeo to sta su 'stekli'.

uzas.
Nisi ti uop¹te megaidiot... :o ;D [cheers]



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 April, 2017, 18:20
mada bolje nemoj da ih savetujes....
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

DebeliZmaj

Citat: megaidiot poslato 08 April, 2017, 18:38
Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 16:50
ako mu deca voze ferari i budu ko debeli zmaj, eto njemu sreæe.
prejako!!!! [rofl] [rofl] [rofl]

ma kole ... u principu ne obazires se i tako preguras
kostine poruke ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

moj matori se prosle godine uttipovao da samo sto nije umro i kao da se drugimo gledamo fudbal itd ... proslo ga posle par meseci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Hattrick


UFF

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 15:46
ka¾e za mu¹karce ima posla i mo¾e da mi sredi sve, èak i da me o¾eni tamo



[rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

da bi intelektualac jeo, nepismen èoek mora da bude mudar i da napravi dobro belo bra¹no, da intelektualac mo¾e sit da jede govna uz beli leba. jer intelektualac odlièno jede govna, al leba ne ume da napravi.


Slaninar

Citat: kosta66 poslato 09 April, 2017, 05:36
da bi intelektualac jeo, nepismen èoek mora da bude mudar i da napravi dobro belo bra¹no, da intelektualac mo¾e sit da jede govna uz beli leba. jer intelektualac odlièno jede govna, al leba ne ume da napravi.

Za ovakve izjave dobrim delom su zaslu¾ni i razni "intelektualci", sa sumnjivo steèenim diplomama, kao i èinjenica da se najvi¹e promovi¹u idioti i budale. ©to zbog toga, ¹to zbog svojih pogleda na svet, neki (ne svi) ljudi koji ne zavr¹e visoku ¹kolu znaju da pljuju i omalova¾avaju èinjenicu da neko to jeste.

Ogranièenih i nesposobnih ljudi ima nevezano za struènu spremu. Nekad je fax bio garancija da èovek zna da uèi, danas nije ni to. Ipak, otpisati nekog kao nesposobnog, ¹to ne mo¾e da "napravi 'leba", samo zbog toga ¹to zna vi¹e ¹kole - budala¹tina, notorna.

Da uprostim primerom: odlièan in¾enjer, ako ima smisla za rad s rukama, mo¾e postati odlièan majstor. Odlièan majstor te¹ko bez èitanja knjiga mo¾e postati odlièan in¾enjer.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

opa, intelektuac, a? imam ja jednog prijatelja, profesor istorije na fmu. èoek nikako nije mogao da naèi da prebaci audio fajlove sa raèunara na cd, pa je redovno dolazio kod mene da mu poka¾em kako to da uradi. mnogo fin èovek. apolitièan, po¹tuje ljude a ne titule, dobar je profesor. ovaj govnar ¹to ne ume da napravi leba je go kurac. to je ono ¹to sam ja hteo da ka¾em. i svi kao ¹to je ovaj. inaèe ovo nema neke jaèe veèe sa intelektom èoveka. intelekt nije obrazovanje, iako su ga obrazovani svezubi svesrdno prisvojili.

ave beli!

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 09 April, 2017, 08:12
opa, intelektuac, a? imam ja jednog prijatelja, profesor istorije na fmu. èoek nikako nije mogao da naèi da prebaci audio fajlove sa raèunara na cd, pa je redovno dolazio kod mene da mu poka¾em kako to da uradi. mnogo fin èovek. apolitièan, po¹tuje ljude a ne titule, dobar je profesor. ovaj govnar ¹to ne ume da napravi leba je go kurac. to je ono ¹to sam ja hteo da ka¾em. i svi kao ¹to je ovaj. inaèe ovo nema neke jaèe veèe sa intelektom èoveka. intelekt nije obrazovanje, iako su ga obrazovani svezubi svesrdno prisvojili.

ave beli!

Taèno je da intelekt nije = obrazovanje. Isto tako je taèno da kod èoveka napreduje uglavnom ono ¹to ve¾ba. Iz nekog mog iskustva (bez ¾elje da se iko oseti prozvanim, ne mislim na nikog ovde konkretno), na svakog obrazovanog intelektualca koji nije hteo da se cima sa formalnim obrazovanjem, doðe oko 10 mudrosera koji prièaju kako je ¹kola sranje, a oni su kao pametniji od toga, a ne razumeju se ba¹ u bog zna ¹ta, èesto ni ono od èega hleb zaraðuju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

#22336
obrazovanje je dobra stvar. uèi¹ pa nauèi¹. karakter se ne uèi, sa njim se raða.


e, i gospodar mar¹al je inteletualac. i to kakav. ¾ao mi je ¹to sam izdao krezube, nepismene, lo¹e odevene ljude sa lo¹im higijenskim navikama. pièka mi materina. u dupe!

Kostić

bonton slaninar. bonton je obrazovanje koje se najte¾e nauèi. i ne pecaj se na leba. leba je upro¹æen  izraz za mnogo slo¾enu i dugaèku teoriju o mentalitetu, psihologiji, sociologiji, jebologiji. nije leba u pitanju, mada da ovog inetelkualca pustimo u ¹umu samog, umro bi od gladi. pa na kraju leba ipak jeste bitan. i moram da ti ka¾em da ili si ozbiljno glup ili si samo dovoljno mlad i kao takav, revolucionarno trèi¹ go u koprive, ¹to je na neki naèin dobro, dokle god ima¹ iole kulture u sebi. a nisi glup iako se trudi¹ da bude¹ glup.

Slaninar

Nalupeta se, po obièaju, za sve novce.

Nisi shvatio, ili to ¹to pi¹em, ili tekst koji si postavio. Jedno ne iskljuèuje drugo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

moguæe da si u pravu. ne¹to sam sav rastrojen i pogubljen u poslednja dva meseca, jebiga poginula mi krava, godine, alkohol, pa tako zalutam po tastaturi pomalo. ili povi¹e :) nego jebe¹ i krezave i svezube, odo da menjam ¹tapove, pa se vidimo u titelu :)