Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Kostić

Citat: megaidiot poslato 08 April, 2017, 10:55
Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 09:46
ja ne bi radio da mi ikoja stranka ponudi posao ako uðem u nju.
ali onda si lud, ne mislis na svoju decu, vidi kako je komsinica pojela govno pa ima posao.
jako je zajebano biti normalan u potpuno poremecenoj kancerogenoj sredini.

a i zanimljivo je da su iz 'komunizma' u 'kapitalizam' sa najvise para usla komunisticka deca i sad odlicno plivaju kroz sve metode exploatacije radnika, kao i kroz verski kalendar.
a da im je deda ziv, streljao bi ih iz ideoloskih razloga, a zatim, posto je i on govno, uzeo to sta su 'stekli'.

uzas.

ja bi voleo da jebem penelope kruz, al ona i ne zna da ja postojim. to mi je krivo, mo¾da bi mi dala. ¹to se tièe dece komunista, tu si u pravu. ali nisu ni¹ta gori od kraljeva i njihovih generacija. inaèe, deca su mi velika, æerka radi kao kasirka, udala se, saæe da rodi malog lazu, buduæeg idiota na motoru, nadam se, stariji sin mi radi te¹ke fizièke poslove za mele pare, mlaði drka na internet. ja sam svoje oddradio. imaju svoj ¾ivot, neka se bore. ja nisam tip èoeka, koji æe svoju odraslu decu - ljude, da dr¾i na svilenoj tacni. to nije prirodno inaèe. æale moj nije teo u partiju, pa od karijere pao na ¹ofera. meni eto ne fali ni¹ta. ¹to se tièe kom¹inice, nek jede ¹ta oæe, to je njen ¾ivot, njeno pravo, njena mudrost.

a lud jesam. pogotovo kad se napijem ko stoka od litar rakije pa sednem na motor i izlomim se ko slamèica, pa ustane, otresem se i nastavim dok ne padnem u jarak, pa osvanem. ¹ta fali èoeku da bude lud? ja bi voleo da sam lud, kao ja. a kolko vidim ni ti nisi daleko, mo¾da te samo kvari politikèa strana, sudeæi po ovoj ijavi za decu :)

megaidiot

ma ja sam otisao iz srbije bas zbog deteta, nek ima vise opcija u zivotu nego sto sam ja imao.
eto to sam izabrao umesto da idem u stranke, posto verujem da sta nisam zaradio/potrosio i nije moje.

stilgar

#22303
nikad me niko nece ubediti da je negde tamo bolje nego ovde.  [neampojma] [neampojma]

PECA BMW

Drugarica sad izbacila na FB sta joj se desilo , inace radi u opticarskoj radnji  :

Upravo mi je bio covek za naocare i pita sta kako,ja mu objasnjavam,on mi kaze:
-Ma uzimao sam ja ovo sto Vucic sad delio pred kampanju u Mladenovcu,ali mi ne odgovara.
-Sta je delio?! :-O
-Pa pregled i naocare.
- :-O o.O
Znala sam za sendvic,znala sam za brasno,za ulje,za secer,za pare,ali 'ej bre,naocare!!!??? Ja sam vise nego sokirana...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot

Citat: stilgar poslato 08 April, 2017, 12:11
nikad me niko nece ubediti da je negde tamo bolje nego ovde.  [neampojma] [neampojma]
Ni nece, jer to je stvar ubedjenja. I ja to postujem.
I ne mislim da je negde tamo bolje, samo je kod nas jako lose, a kad vidim da smo sposobniji od 80% "ljudi" na zapadu, bude mi zao.

I mnogo se drzava bavi gradjanima, eno salju im na vrata razne, da ih popisuju za koga su, pa ako nisu za prave, posle ih maltretiraju i prete tuzbama.

Meni redovno drzava salje deciji dodatak, za koji ja nepismen nisam ni aplicirao, samo su mi poslali papir da potpisem da hocu.
Dete prijavio za 15 minuta, nasu krstenicu cekao 3 meseca. Vizu za dete dobio za 3 dana, nas pasos jos uvek cekamo, evo cetvrti mesec.
Ne znam ko je na vlasti i zabole me.

Opet, ako bi se sredile stvari vratio bih se sutra.
Citat: PECA BMW poslato 08 April, 2017, 14:57
Znala sam za sendvic,znala sam za brasno,za ulje,za secer,za pare,ali 'ej bre,naocare!!!??? Ja sam vise nego sokirana...

Jul je nekada nudio vikend na planini za omladinu.

PECA BMW

Citat: megaidiot poslato 08 April, 2017, 15:27
Jul je nekada nudio vikend na planini za omladinu.

A kako ja mogu da glasam sad za taj Jul ? prijao bi mi jedan odmor ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

mene sestra zove da idem kod nje u mildorf, ka¾e za mu¹karce ima posla i mo¾e da mi sredi sve, èak i da me o¾eni tamo, al ja neæu iz srbije. raðe æu ovde da sleparim i kopam po kantama, nego da radim za nekog ¹vabu ili jo¹ gore za nekog na¹eg bizismena...

mi¹ko_kolo

Lako je tako da prièa¹ kad tvoja deca mogu sama da zaraðuju. Moja imaju po 4 godine...

El Jefe

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 15:46
mene sestra zove da idem kod nje u mildorf, ka¾e za mu¹karce ima posla i mo¾e da mi sredi sve, èak i da me o¾eni tamo, al ja neæu iz srbije. raðe æu ovde da sleparim i kopam po kantama, nego da radim za nekog ¹vabu ili jo¹ gore za nekog na¹eg bizismena...
Јел можемо ми у тај Милфдорф?
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ako ti ka¾e¹ da mi je lako, onda je tako. kad sam poèeo da stvaram porodicu, trebali smo da idemo za kanadu. nismo hteli, imali smo dobro plaæene poslove. kad ka¾em dobro, mislim solidno, mada je nama bilo dobro. do neke devedesete je bilo ok, posle na oruk i na jedva. ene im ne fali ni¹ta, zdrava i normalna vredna deca. e sad, ko ¾eli da svojoj deci da od tice mleko i èorbu od jezika kolibrija, jebiga, sam odluèuje. nisu svi ljudi isti. keome je mrva taman, nekome ni kilo leba nije dosta. svako radi kako hoæe


milf siti :) pa ajde, ¹to da ne. mada su mi tri sestrièine sve bez mu¾eva, ne vole nemce, vole srbijance :)

Kostić

Citat: megaidiot poslato 08 April, 2017, 15:27
Citat: stilgar poslato 08 April, 2017, 12:11
nikad me niko nece ubediti da je negde tamo bolje nego ovde.  [neampojma] [neampojma]
Ni nece, jer to je stvar ubedjenja. I ja to postujem.
I ne mislim da je negde tamo bolje, samo je kod nas jako lose, a kad vidim da smo sposobniji od 80% "ljudi" na zapadu, bude mi zao.

I mnogo se drzava bavi gradjanima, eno salju im na vrata razne, da ih popisuju za koga su, pa ako nisu za prave, posle ih maltretiraju i prete tuzbama.

Meni redovno drzava salje deciji dodatak, za koji ja nepismen nisam ni aplicirao, samo su mi poslali papir da potpisem da hocu.
Dete prijavio za 15 minuta, nasu krstenicu cekao 3 meseca. Vizu za dete dobio za 3 dana, nas pasos jos uvek cekamo, evo cetvrti mesec.
Ne znam ko je na vlasti i zabole me.

Opet, ako bi se sredile stvari vratio bih se sutra.
Citat: PECA BMW poslato 08 April, 2017, 14:57
Znala sam za sendvic,znala sam za brasno,za ulje,za secer,za pare,ali 'ej bre,naocare!!!??? Ja sam vise nego sokirana...

Jul je nekada nudio vikend na planini za omladinu.

tamo negde jeste mnogo bolje dru¹tveno ureðenje i te dr¾ave vode brigu o ljudima, al ti si tamo stranac, koliko god oni tebi pomagali. i milosrdni anðeo je pomagao nama, pa evo gde smo. da je srbija zemlja zdarvog naroda i vlast bi bila zdrava. vlast je potekla iz naroda, nisu pali sa marsa. nikad, ali nikad, srbija neæe da bude dr¾ava. tj, dr¾ava koja brine o ljudima. a za¹to neæe, pa neæe zato ¹to je narod takav. veæinski. gord, najpametniji, pohlepan, pokvaren, lukav. isto kao i vlast, koja je ustvari narod, iz naroda potekla. koliko na¹ih ode preko i prijavi se na soc. pomoæ? lak¹e je. moje sestrièine imaju te soc. pomoæi etc. samo jedna radi al i ona ima plus ne¹to na konto dece jer je po njima njena plata mala.

i to je lepo. kad dr¾ava brine o ljudima, a ne da izmi¹lja kojekakve kazne i dere i pravi zakone na ¹tetu naroda, jer je pohlepna mafija.

mi¹ko_kolo

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 15:55
ako ti ka¾e¹ da mi je lako, onda je tako. kad sam poèeo da stvaram porodicu, trebali smo da idemo za kanadu. nismo hteli, imali smo dobro plaæene poslove. kad ka¾em dobro, mislim solidno, mada je nama bilo dobro. do neke devedesete je bilo ok, posle na oruk i na jedva. ene im ne fali ni¹ta, zdrava i normalna vredna deca.

Nisam ja rekao da je tebi lako, nego da ti je lako tako da razmi¹lja¹. Kad ima¹ odraslu decu, razmi¹lja¹ vi¹e o sebi samom. Kad ima¹ malu decu, vi¹e razmi¹lja¹ o njima nego o sebi. Moja ne mogu sebi da zarade za 'leba, tvoja mogu. A seæam se ja vrlo dobro godina pre '91-e.

Kostić

#22313
al eto jebiga, ja sam svoju decu podizao na oruk. nisu imali mobilne telefone, nisu i¹li na more, nisu bili komunistièka deca, nego deca radnika. imali su da jedu da spavaju livadu ispred zgrade isto ko i ja. nisam se potrudio da odem preko, da im podarim bolji ¾ivot, da svaki dan jedu èokolade i da im svaki mesec kupujem ribok patike. ja sam bio lo¹ roditelj. isto ko moj æale. i moj deda. mi volimo da ¾ivimo tamo gde umemo da prièamo i gde smo svi na¹i. i gde jedan drugom guramo prs u oko. tamo gde rastu ¹ljive i gde se pravi rakija, jede slanina i nosi opanak. savremen i moderan èoek æe da ka¾e da sam ja stoka i da mi treba oduzeti decu. i da nisam bio dobar roditelj, kao ni moj æale i moj deda. moja deca su jela leba i mas sa alevom paprikom, igrala klikere i terala automatika po parkingu, jer nisam imo da im kupim novog giksera i da ih hranim mekdonaldsom i uvijam u pampers, nego sam ih uvijao u ono u ¹ta su uvijali i mene i mog æaleta. ako me uop¹te razume¹, ¹ta oæu da ka¾em. jer mnogi ne razumeju. i sad, kao lo¹ roditelj imam troje zdrave i l normalne dece. koja nemaju ni za leba a rade ko crnci. tako da, dobar roditelj, zapali preko i obezbedi deci sve. kad mu deca odrastu, znaæe da li je bio dobar roditelj ili nije. ako mu deca voze ferari i budu ko debeli zmaj, eto njemu sreæe.


i moja deca nemaju vremena da igraju kolo i pevaju partizanske pesme, nebili sru¹ili pleme koje trenutno vlada, moraju da rade da bi imali za leba i salamu. e tu je moja gre¹ka. trebao sam da ¾ivim u engleskoi i da ih tamo obrazujem, pa bi sad bili uspe¹ni srbi negde u svetu, a ne obièni radnici. i imali bi vremena da ru¹e vlast i da sede po kafiæima, pijuckaju, jebuckaju, voze auto i slièno.


Hattrick

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 15:55
milf siti :) pa ajde, ¹to da ne. mada su mi tri sestrièine sve bez mu¾eva, ne vole nemce, vole srbijance :)

A i Nemci nisu bas neki ljubitelji zena, doveli Turke i Kurde da im opsluzuju zenke, a njima lepo izmedju sebe.  :)

Kostić

istina, jedna od mojih sestrièina je imala mu¾a arapa. glupa nemica, mislila da ima samo nju za ¾enu, napravio joj dete, pa kad je svatila da palamura od po metra ima jo¹ ¾ena, digla sidro i sad ¾ivucka bez mu¾a. a bilo joj je lepo dok se ¹etkala po arabijama. tako je to, kad pored sopstvene nacije oæe¹ veæi kurac i u¾u pièku, a ne govore tvoj jezik.... :)

mi¹ko_kolo

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 16:50
al eto jebiga, ja sam svoju decu podizao na oruk. nisu imali mobilne telefone, nisu i¹li na more, nisu bili komunistièka deca, nego deca radnika. imali su da jedu da spavaju livadu ispred zgrade isto ko i ja. nisam se potrudio da odem preko, da im podarim bolji ¾ivot, da svaki dan jedu èokolade i da im svaki mesec kupujem ribok patike. ja sam bio lo¹ roditelj. isto ko moj æale. i moj deda. mi volimo da ¾ivimo tamo gde umemo da prièamo i gde smo svi na¹i. i gde jedan drugom guramo prs u oko. tamo gde rastu ¹ljive i gde se pravi rakija, jede slanina i nosi opanak. savremen i moderan èoek æe da ka¾e da sam ja stoka i da mi treba oduzeti decu. i da nisam bio dobar roditelj, kao ni moj æale i moj deda. moja deca su jela leba i mas sa alevom paprikom, igrala klikere i terala automatika po parkingu, jer nisam imo da im kupim novog giksera i da ih hranim mekdonaldsom i uvijam u pampers, nego sam ih uvijao u ono u ¹ta su uvijali i mene i mog æaleta. ako me uop¹te razume¹, ¹ta oæu da ka¾em. jer mnogi ne razumeju. i sad, kao lo¹ roditelj imam troje zdrave i l normalne dece. koja nemaju ni za leba a rade ko crnci. tako da, dobar roditelj, zapali preko i obezbedi deci sve. kad mu deca odrastu, znaæe da li je bio dobar roditelj ili nije. ako mu deca voze ferari i budu ko debeli zmaj, eto njemu sreæe.


i moja deca nemaju vremena da igraju kolo i pevaju partizanske pesme, nebili sru¹ili pleme koje trenutno vlada, moraju da rade da bi imali za leba i salamu. e tu je moja gre¹ka. trebao sam da ¾ivim u engleskoi i da ih tamo obrazujem, pa bi sad bili uspe¹ni srbi negde u svetu, a ne obièni radnici. i imali bi vremena da ru¹e vlast i da sede po kafiæima, pijuckaju, jebuckaju, voze auto i slièno.



Razumem ja tebe vrlo dobro, ali se bojim da ti mene ne razume¹. I ja sam dete radnika - zanatlije. Ni ja nisam imao nièega previ¹e. Ali sam imao svega dovoljno. E, to i ja hoæu svojoj deci da priu¹tim. Ali, ovde je veæ gadno i biæe jo¹ te¾e obezbediti osnovne uslove deci i sebi.

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 16:20
tamo negde jeste mnogo bolje dru¹tveno ureðenje i te dr¾ave vode brigu o ljudima, al ti si tamo stranac, koliko god oni tebi pomagali.
ma ne pomazu oni meni.
oni svima uzmu mnogo od bruto plate pa se tu odvoji i za decu.
kao i u srbiji sto svima uzmu mnogo od bruto plate, samo sto za decu - nema.
samo sam dao primer procedure za koju ti u srbiji treba mnooogo papirologije i cekanja.
a vec dosta dugo se i u srbiji osecam kao stranac, ne mogu nikako da se integrisem u govna oko sebe.

razumem ja sta ti pricas oko gajenja dece i potpuno se slazem, kakvi mobilni telefoni i patike svakog meseca, nije to definicija dobrog roditelja. ima se koliko se ima i teraj.
nego mi zao da sutra ne mogu da zive normalno od svog rada zato sto ih nisam naucio da budu govna, a ne mogu tako da ih ucim, ne ide.

ЯЭВОЛУТИОН

matematika ne neumoljiva...sa ovim tempom iseljavanja i niskim natalitetom za petnaestak godina ce ovde nedostajati radne snage....ne kazem radnika jer bi se neradnici nasli prozvanim....morace plate da idu gore kako god, jer ce placati ljude odavde ili ce morati da uvoze iz inostranstva....nisu ni srbi bili placeni u nemackoj kako treba pre cetrdeset godina....moj cale se vratio iz nemacke jer je ovde dobio vecu platu i bolje uslove....nego u nemackoj...eeeejj....nisu oni mnogo ni avanzovali ali smo se mi srozali prokleto nisko....nesposobni muljatori su se dokopali kapitala dobijajuci ga za paklo cigara....neki su odmah rasprodali sta su mogli a neki su opet putem veza uspeli da to sto su oteli odrze..i umnoze na teret sopstvenog naroda....a sad mi oni izigravaju uspesne biznismene....a svi znaju da su krenuli da se kockaju sa tudjim novcem....neki igrali na crno a drugi na crveno....ulog u slucaju dobitka se duplira a u slucaju gubitka gubi narod...za koji ih zabole kurac....
@kosta666
da se nisi bahato ponasao sada bi bio manje ogorcen....a deci ce biti onako kako sebi odrede....mozes im dati sve a oni se odluce za drogu ili alkohol....mozes im ne dati nista a oni se vinu u neslucene visine.....na tebi je da im ako mozes olaksas put i pomognes savetima...mada bolje nemoj da ih savetujes....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 08 April, 2017, 16:50
ako mu deca voze ferari i budu ko debeli zmaj, eto njemu sreæe.
prejako!!!! [rofl] [rofl] [rofl]