Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

desmolezeci jos bolji....to je varijanta za crnogorce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

ne umem da vezem jebenu kravatu, svu sam je izguzvao i pratim tutorijale na yt i ne moze da ga jebem... obesicu se ovako ili cu se ugusiti [samoubistvo]

UFF


mi¹ko_kolo

Citat: Bori¹a poslato 12 Mart, 2017, 15:24
ne umem da vezem jebenu kravatu, svu sam je izguzvao i pratim tutorijale na yt i ne moze da ga jebem... obesicu se ovako ili cu se ugusiti [samoubistvo]

Èemu te je deda nauèio u ¾ivotu ako nije da ve¾e¹ kravatu?!

Bori¹a


Lazic

Ja se zajebao, sve kravate su mi vezane veæ 25 godina, na kraju sam zaboravio kako se vezuje... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 12 Mart, 2017, 17:28
Ja se zajebao, sve kravate su mi vezane veæ 25 godina, na kraju sam zaboravio kako se vezuje... :o ;D

hahah e pa kod mene je isto tako [rofl]

Lazic

Pa da al' si mlad da veæ zaboravi¹... ;D Pre 25 godina si imao -5... ;D

DebeliZmaj

borisu je deda naucio da zaradi pare....
a to sa kravatom .. samo ce ti doci .. nemo se brinesh
i dan danas mom matorom keva vezuje kravatu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Do¹lo vreme za maturu '83. godine i ja se sav sredio, odelo, ko¹ulja, cipele, fantastièna kravata, ali nema ko da mi poka¾e kako se vezuje. Tata mi je umro '71. teèa '82. nema nikog mu¹kog u kuæi. Sreæom, bio sam dobar sa osobljem (kuvarima) u restoranu Arhiv u Metropolu (gde se i de¹avala proslava), pa se pre maturske veèeri uputim u kuhinju Arhiva. Seæam se, kuvari ne mogu da se snaðu, konobari imaju ma¹ne na lasti¹ (leptir), nude mi te svoje, ali ne vredi kad se ne sla¾e. E tad uleæe kuvarica Milja, napljuva one odrasle mu¹karce, veza mi ¾ena kravatu savr¹enije od Nevena (vlasnik jedinog butika kravata u Beogradu). Ostavio sam je vezanu jo¹ nekoliko godina, mada sam u meðuvremenu nauèio vi¹e naèina vezivanja.

Eto, podseti me Bori¹a na moju (tada¹nju) muku, pa po¾eleh da ovo podelim sa vama.
Država je najveći neprijatelj naroda

goranvojska

tek na vesanju covek vidi koliko je kravata glupa stvar. :D :D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]





@Mi¹a:
Na venèanju kume 2003-æe u Helsinborgu mi je kravatu vezao najbolji prijatelj ¹vedskog premijera... ;D Ni tad vi¹e nisam mogao da se setim... :D

DebeliZmaj

ako pronadjem kacim sliku sa vencanja mladje sestre najboljeg drugara
tipa 15 odina pre toga sam obecao da cu joj na svadbi nositi kravatu ...
da vidite i da se smejete ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nesic1

ima neki dobar advokat da radi parnice pponistaja resenja o otkazu, kevu trenutno zastupa advokat i parnica se vodi tipa 2-3 godine, i na kraju je presudjeno u nasu korist 2 puta poslodavac se zalio oba puta i pa je sad ponovo vraceno i izgleda da je sud sad odbacio zalbu, tj dosudio u korist poslodavca, mislim da je ovo 3. sudija po redu jer su se izmenjali, e sad zasto pitam jer ovaj advokat je postao nemaran mada mislim da ga je potplatila banka, prvo nece da da da vidimo presudu, kaze ma dodji sutra-prekosutra-itd, za 5 dana, a drugo kao dacu ti i zalbu tad koju cu da napisem, pa jebem ti mater dok ti napises procice rok za zalbu, inace cifra nije mala, ovo je prva parnica koju su vec dobili oni koji su tuzili znaci dobija se cisto kao dan i n a osnovu te parnice idu jos 2 tuzbe koje se dobijaju na osnivu ove, e sad ono sto mene buni i zasto sam pomislio da je advokat potplacen pa za ukupnu sumu spora koja je preko 10k evra advokat tu ima masne dnevnice a sad na kraju sve nesto dodji sutra, i pise zalbu pred kraj roka, ako ima neko neki savet?

Lazic