Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pa da nisi usisavao stari cumur sa roshtilja jer te mrzelo ocistih mozda bi ti radio ... .))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Mart, 2017, 15:14
pa da nisi usisavao stari cumur sa roshtilja jer te mrzelo ocistih mozda bi ti radio ... .))


èim se pomene ro¹tilj, eto zmaja :)


pozdrav

BOKYBOY

...pocinje opet silovanje foruma...  [facepalm]

DebeliZmaj

realno mrzelo me da se ulogujem ...
al neko me pito na fb "e zmahu oces ti opet peces meso" ... "eno na mm pomenut rostilj" ... e to je vec
bilo da se mora procitati ... a i malo blejka na poslu ..

a komunalac ko komunalac ... sramota ga i dalje kaze
gde radi i u kom pogonu ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Mart, 2017, 19:26
a komunalac ko komunalac ... sramota ga i dalje kaze
gde radi i u kom pogonu ...

pogon u Sarajevskoj 40

DebeliZmaj

ipak mu nisam na ignore i ako je pisao da jesam :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Mart, 2017, 19:43
ipak mu nisam na ignore i ako je pisao da jesam :)




...vise nisi...jer si sisica koja komentarise i proziva ljude koji ne vide tvoje postove pa samim tim i ne mogu da ti odgovore...
od sada sam tu gde i ti i bicu tvoja najveca mora...

DebeliZmaj

ahahahaha...

zahvalnicu ne mogu u ovoj temi al dao sam ti plus ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY


DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 03 Mart, 2017, 15:18
Citat: DebeliZmaj poslato 03 Mart, 2017, 15:14
pa da nisi usisavao stari cumur sa roshtilja jer te mrzelo ocistih mozda bi ti radio ... .))


èim se pomene ro¹tilj, eto zmaja :)


pozdrav

jednom sam video kao marko "cisti" rostilj ...
i od tad to svaki put uradim sam ... cisto da ne
uginem ...odma ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

OKi

#21970
Hteo da naruèim za sina patike iz PLANETE SPORT(preko interneta). Jedini kontakt je 0800 001 001. Ali taj broj ne mogu dobiti pozivom sa mobilnog telefona. Stacionarni-fixny tel nemam (neispravan) . Onda Pozovem prijatelja , koji ima fixni , ali on takoðe, nije mogao da ostvari vezu - poziv. Javi se operater i ka¾e>> nije sklopljen ugovor sa SBB-om<<, Taj moj prijatelj, ima fiksni po ugovoru sa SBB-om!!!

bigbad86

Svojevremeno su u METRO Baotian bt49 skuteri mogli da se kupe za 33 000 dinara, oko 300 evra(doduse morali si da se kupe 3 odjednom)
novi a vidim neki na oglasima ih prodaju po 450 evra top stanje :D

https://www.polovniautomobili.com/motori/9483305/baotian-qt50

Jos fiksna cena  [rofl]

mareskin

Citat: OKi poslato 04 Mart, 2017, 18:30
Hteo da naruèim za sina patike iz PLANETE SPORT(preko interneta). Jedini kontakt je 0800 001 001. Ali taj broj ne mogu dobiti pozivom sa mobilnog telefona. Stacionarni-fixny tel nemam (neispravan) . Onda Pozovem prijatelja , koji ima fixni , ali on takoðe, nije mogao da ostvari vezu - poziv. Javi se operater i ka¾e>> nije sklopljen ugovor sa SBB-om<<, Taj moj prijatelj, ima fiksni po ugovoru sa SBB-om!!!

Sad prvi put èujem da uvede¹ telefon, a onda ne mo¾e¹ da zove¹ koga hoæe¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

Ovo ka¾e operater  :drka:. Za poziv sa Telenora, MTS-a ili SBB-a  [samoubistvo]
>>Na zahtev pru¾aoca usluge, pozivanje ovog broja, nije dozvoljeno za mre¾u iz koje pozivate<<
[povracanje]

friziderdzija

odem juèe da registrujem kobilu...ka¾e milfara 19500 din...jel'te i 'bem za te pare??? ooo, macane, ka¾e ona, ni saobraæajna ti nevalja, nisu upisali neke trte-mrte a upisali su neke druge ¹to nije tebalo, odkad ti je ova ma¹inka, pita ona...od kraja septembra pro¹le godine, ja velim...e, srce moje...zamena saobraæajne...daj 21300...mr¹upièkumaterinu, tetka...isuèem ja, na¾alost ne k...c, nego pare, ne ostade mi ni za juèera¹nji burek, odem u policiju sa onom fasciklom i papirèinama, jelte, a ono red, rediiiinnna, penzosi i ostali besposlièari, prde, smrde...unutra dismr gore nego u kapeli kadk se pokvari hladnjaèa za mrtvake...èekam sat i po, dve pi¹ulje zavr¹ile samo dva pacijenta celodnevna èekaèa za to vreme i vele: mr¹upièumaterinu, doðite u ponedeljak od 7:00 do 19:00, za danas smo svr¹ile....
a ja planirao sa ekipom subotu i nedelju malo beton do ko¹tuniæa, malo blato po ravnoj gori...a partizani (ovi ¹to iskaèu iz vrzina sa reketiæem) se izmileli na sunce, sunce li im kalajisano, a ja neregistrovan, a i izgubio vozaèku (i za to sam dao pre 5 dana jo¹ 2000 rsd) ....'bem ti ¾ivot

El Jefe

Оде ми сезона у каурац. Покупи ме човек на бициклистичкој стази. Летео сам толико да су ми израсла крилца. Биланс, поломљен скочни зглоб, два месеца гипса и после тога рехабилитација. И моје Лее, фармерице одоше у каурац, исекли ух да ме туре у гипс, турим им у Турији мали.
Друштво за заштиту од животиња

UFF


OKi


mi¹ko_kolo

Citat: El Jefe poslato 04 Mart, 2017, 23:40
Оде ми сезона у каурац. Покупи ме човек на бициклистичкој стази. Летео сам толико да су ми израсла крилца. Биланс, поломљен скочни зглоб, два месеца гипса и после тога рехабилитација. И моје Лее, фармерице одоше у каурац, исекли ух да ме туре у гипс, турим им у Турији мали.


Kako?!

Lazic

Citat: El Jefe poslato 04 Mart, 2017, 23:40
Оде ми сезона у каурац. Покупи ме човек на бициклистичкој стази. Летео сам толико да су ми израсла крилца. Биланс, поломљен скочни зглоб, два месеца гипса и после тога рехабилитација. И моје Лее, фармерице одоше у каурац, исекли ух да ме туре у гипс, турим им у Турији мали.

1. Koliko neko treba da bude retardiran za volanom da pokupi biciklistu na stazi ???
2. Jebe¹ pantalone, platiæe ih osiguranje. Sad budi pametan, bar da malo ubla¾i¹ bol nevo¾nje parama od kretenovog osiguranja.
3. Vi¹e ne znam ni ¹ta sam hteo da napi¹em, preseèe me nemoæni bes.
4. Ako neæe jo¹ vi¹e da te smori, mogli da te manijaèki obiðemo...
5. Dr¾i se, proæi æe i to, za 100 godina neæemo biti ni uspomene... [cheers] :-* [srce]