Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ma ko da se drka sa krpljenjem, kad nije pustena voda i ne vidi se gde je... kupio drugu kod kineza, samo ostao novcanik kratak za 2000din... nije moja, gde da stavljam flekice i srafove... a i odakle mi ureznice... samo telo je pocela da jede korozija iznutra ocigledno, kad je pustila ovde ovako na sred cesme pustila bi brzo i na drugom mestu :)

Zamenjeno za 10min... odoh ja u vodoinastalatere :) Samo neki neplanirani rashodi, nece ovaj da upali skoro sigurno... kad se ne da onda se ne da...  [doh]





Lazic

©to si ti menjao slavinu u iznajmljenom stanu...?

Glava Dole

#21942
Pa ako je radila kad sam dosao i radila i narednih godinu ipo dana valjda moram ja da saniram bez obzira sto je probila sama od sebe... kad sam gazdaricu gurao i izbacivao napolje [rofl] rekao sam joj u fazonu da ne gura nos gde mu nije mesto i da za bilo kakve stete ne brine makar ja morao da joj renoviram ceo stan... imam i snimak kako je bilo kad sam dolazio tako da to nije problem... ali dobar sam stanar, moram da saniram sve sto je radilo a sjebalo se dok ja zivim ovde :D Nisam nikom ja to ni spomenuo, otiso po novu cim sam video da ova prsti... nema nikakav natpis stara, verovatno isto kineska... los materijal i probila... nisu to one koje kupis i menjas samo gumice narednih 30god jbg... a videlo se da je bila potpuno nova kad sam dosao...

Lazic

U tvom sluèaju je onda u redu... ;D Mislim kod normalnih ljudi, koliko se seæam drugara koji su podstanari, obièno sami poprave pa prebiju od kirije...

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 01 Mart, 2017, 23:04
...Mislim kod normalnih ljudi...

[zvizdi] ;D

Mada ovo moze da se nazove i ironija... cista definicija... kad lazic spominje normalitet [rofl] (ako ovaj izraz uopste postoji ;D )

UFF

kad joj vec sredjujes gajbu uzmi lepo i keramicara pa da polupa stare plocice i stavi nove posto cevi za vodu provuce ispod a ne iznad njih

UFF

resio ves masinu sad se pokvario usisivac  [veryangry]

dobro je sto je i ovoliko izdrzao s'obzirom da sam usisavao sut i pepeo sa njim :D

http://s10.postimg.org/f5man0xjd/IMG_20170301_231708.jpg
http://s30.postimg.org/edme1qwip/IMG_20170302_102146.jpg

Lazic


Hurricane

Jesi li siguran da je do motora?


©ta mu je, neæe dupali?



Vidim i ti si morao da ga rasklopi¹?

Glava Dole

Na usisivacima cesto hoce crkne kabal zbog tog mehanizma za namotavanje... prvo njega proveri unimerom, onda motor tako sto ga raskacis sa ploce i izmeris otpor... nije merodovno i ne mozes tako da vidis da li su recimo namotaji u kratkom spoju ali bar vidis da li ima ikakvog otpora i ujedno i da li su zice do njega ok...

Sve to naravno prvo izduvaj kompresorom kad ga vec imas... na samoj ploci je najveca verovatnoca da je crkao ovaj tiristor... ako je uopste tiristor, mozda i triak nemam pojma kako je resena ta regulacija... moze u svakom slucaju i bez toga ako je do ploce... samo prespojis zice sa dovodnog kabla i ove koje idu prema motoru i radi stalno na maximalnoj snazi i teraj dalje... a ako je sam motor crko onda jbg... baci ga u kantu...

Hurricane

 [thumb_up]

..hoæe i klemica sa kotura za namotavanje èesto da spadne, kad se brzo izvlaèi kabl, meni veæ dva puta spadala..

Motor neæe tako lako da rikne ma ¹ta mu radio..

mali_zmaj

A da ga prvo ocisti od prasine.....,posto je kan malko zapekao!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

2000 dinara je nov motor ..neka firma iz novog sada..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

da znam i koja firma
kupio sam ga novog i platio 8k pre 2 godine i 2 meseca , samo sto je izasao iz garancije i dumro
sad kosta od 8 do 11k isto nov u radnji  :wtf: dve godine kasnije a isti model kosta isto i skuplje? [ludak]
hoce da upali i usisava neko vreme a posle pocne da krlja i da se oseca na zapaljenu plastiku, nakupilo se govana, ocistio detaljno ali nije pomoglo

prvo pomislih cu kupim nov pa prepakujem i posle mesec dana odnesem na servis da na kraju imam dva ispravna ali zajebi to ima da kupim neki profi usisivac mozda cak i za suvo i mokro jebo ova komercijalna govna

http://s9.postimg.org/4irsodpn3/IMG_20170302_113055.jpg

Andreja

Kad mi crkne ovaj ¹to imam (kupio pre tri meseca), kupujem industrijski. Jeste glomazan ali imam mesta... A razlika u radu ogromna, mo¾e¹ stolicu da usisa¹ kad upali¹ sva tri motora.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

UFF e probaj kontakt sprejom da oèisti¹ èetkice i kontakte na motoru u mom sluèaju je pomoglo.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Jagodinac

Citat: dzimika poslato 28 Februar, 2017, 12:19
e brate mili ako jos moras da ih ucenjujes da bi ti dale,
to rade ili pacenici ili oni koji su ruzni toliko da im ni one ciganke kod plavog mosta ne bi dale za pare


Pa brate ne bavim se ja tim stvarima 😂  Ja rekao vrvt sta je u njihovim glavama. 😀

Lazic

Citat: viper poslato 03 Mart, 2017, 08:23
UFF e probaj kontakt sprejom da oèisti¹ èetkice i kontakte na motoru u mom sluèaju je pomoglo.
U njegovom sluèaju neæe... Radi neko vreme pa poène da krlja i smrdi na zapaljenu plastiku... Tako se pona¹alo klepetalo sa sjebanim le¾ajem, samo nije smrdelo na plastiku nego na ro¹tilj... :D

mrle

Citat: UFF poslato 02 Mart, 2017, 17:00


dobro je sto je i ovoliko izdrzao s'obzirom da sam usisavao sut i pepeo sa njim :D



¹ut, sjebao ga statièki elektricitet. Nisam znao dok sam to nisam uradio, pa saznao. Probaj da ga oèisti¹ unutra, produva¹...Moj je proradio.

UFF

rasklopio vec i ocistio
a ovo sto andreja rece i ja mislim duradim ali odvojeno jedan industrijski za garazu koji moze da usisava i vodu a ovo cu duzmem za kucu

http://s1.postimg.org/xriek1rov/t_7_1_classic_hero_620.png