Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Februar, 2017, 15:43
125 konja i 1700+100 kubika. E da, i 16 godina star. [djavo]

Ja danas platio 8300 krvavih da mi konstatuju broj sedi¹ta u vozilu.. da ne zaboravim jebaèinu oko nabavke pojaseva, skidanja kojeèega i 'popravljanja' kojeèega da bi moglo da proðe na atestu .. plus dodatne krvave 4000 za novu saobraæajnu i tablice (kad budem mogao da reg) jer je rok od 30 dana od isteka registracije pro¹ao èekajuæi taj atest  [vatromet]

mrle

za koji auto?

trebalo bi da pozajmim multiplu tastu da registruje taksi firmu, dok ne doðe do auta. I èujem izokola da Multipla ne mo¾e na taksi zbog 6 sedi¹ta. Ima li nekog taksiste na forumu?

mi¹ko_kolo

Ne mo¾e vi¹e. Kao ni Zafira i svi automobili koji imaju vi¹e od 5 sedi¹ta. Meni su, sreæom, upisali sedam sedi¹ta tako da nemam nikakvu jebaèinu oko toga.

mrle

meni je upisano 6 sedi¹ta, nego me sinoæ pita tast za "uslugu" dok ne nabavi odgovarajuæe vozilo, a ne¹to je knap sa vremenom. I znam da sam negde èuo video da ne mo¾e.


@mi¹ko
jebo ih ja, ako nam ne uvedu neki atest do iduæe godine. Kao za Ladu Nivu, moraju vlasnici da je atestiraju jer zamisli, nije vi¹e 5 nego 4 sedi¹ta!!!

ЯЭВОЛУТИОН

svako sediste koje nema pojas se brise oz saobracajne..nisam nas razumeo da li i nasloni moraju da budu...jer pojas bez naslona je kurac....ali ovde je sve moguce...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Ja imam i naslone i pojaseve na svih ¹est.

mi¹ko_kolo

Kao i kod mene na svih 7. I ona dva sklopiva u gepeku i srednje na zadnjoj klupi. Prtz!

K0le

Broj mesta za sedenje mora biti po specifikaciji proizvoðaèa, tj po broju ¹asije . Mesto za sedenje mora biti sa naslonom i sa pojasom. Plus sve na vozilu mora da bude 'fabrièki' ili da ima atest - kuka, maglenke, branici, zatamnjena stakla i tako to. Onako fina jedna jebaèina sve zajedno,  koju na kraju ti plati¹  ;D

El Jefe

Нисам приметио да у аутобусу седишта имају појас.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Putovao sam autobusom koji ima, mada je veæina bila zgurana ispod sedi¹ta... Volvo, ne ba¹ nov...

Jagodinac

Hakovali mi fb nalog.. jedva ga povratio nazad. Napad stigao iz Makedonije.

Glava Dole

Kako si povratio, uz pomoc administracije?

goranvojska

Citat: Jagodinac poslato 27 Februar, 2017, 23:20
Hakovali mi fb nalog.. jedva ga povratio nazad. Napad stigao iz Makedonije.
i sta dobije time sto ti to uradio?

Jagodinac

Citat: goranvojska poslato 27 Februar, 2017, 23:26
Citat: Jagodinac poslato 27 Februar, 2017, 23:20
Hakovali mi fb nalog.. jedva ga povratio nazad. Napad stigao iz Makedonije.
i sta dobije time sto ti to uradio?
Dobije gole slike raznoraznih bicarki u inboxu.. 😂😂
Poslao poruku i administraciji..sva sreca sto sam brzo odreagovao pa pocim mi je stigao sms da mi je neko sa nepoznatog uredjaja pristupio ,nisam gubio vreme ..odmah sam uleteo na imejl da tamo zamenim lozinku..da ne pristupe i njemu ( posto su mi iste lozinke bile-stavljajte uvek razlicite..bas iz tog razloga!)


Zatim sam usao na fb..jos uvek nisu odradili sve..i promenio lozinku tamo..medjutim kasno.. izbrisali su moj broj,izbrisali moj imejl..postavili njihov.




Pokusao preko imejla da povratim..mobilnog broja..nista,zato sto nisam imao na osnovu cega..zamenili sve. Zatim sam probao preko povrataka informacija..taman bio pri kraju,videli su..usledio njihov treci napad...




Ja opet preko povratka informacija.. oporavak..pogadjanja slika prijatelja..i onda konacno opcija.. da li je vasa imejl adresa ta..ili ta.. kliknuo na moju.. sistem automatski izbacio njihovu,odmah menjanje sifre.. dodavanje mog broja..za svaki slucaj opet menjanje lozinke na imejlu..pravljenje druge imejl adrese da bih postavio kao alternativnu za moj mejl... i tako se sve zavrsilo. 😉

Lazic

A kako su ti na prvom mestu hakovali nalog...?

Jagodinac




Lik takodje vozi motor..pa hteo da ga ispostujem..jbg. Kada kliknes na ovaj link pojavi ti se da se ulogujes opet na fb..ali preko pretrazivaca..ne preko aplikacije. Potpuno sve isto..i kada sam se ulogovao tamo.. Pojavi se nesto sasvim bzvz.. Jos ja pokusao jos jednom.. Odma' mi bilo sumnjivo..zato sam mu i napisao.. Odmah posle ove por sto sam mu napisao mi je stiglo obavestenje da je neko sa nepoznatog pretrazivaca usao na moj nalog.

Glava Dole

Objavi na zidu da je bio hakovan u slucaju da je slao neke poruke pa iste brisao... imao slican slucaj jos pre jbmliga kolko godina, tamo negde peti osnovne... hakuje on meni, hakujem onda ja sam svoj(bavio se i ja tim prljavim igricama cisto iz zajebancije, hakovao par profila iz skole pa dao posle sifre, stigla me karma jbg), on opet moj u roku od odma... i slao ruzne poruke svim zivima... najjace je bilo kad je mojoj tetki s kojom i nisam nista preterano blizak izjavljivao ljubav, kako sam ja dugo zaljubljen u nju al ne znam kako da joj kazem... zena se prepala, zove moju kevu, nije ni znala tad da je moguce hakovati FB(to je tek postajalo popularno) a mene zna kao ok decka, to je bio sou [rofl]

I tako se hakovali par puta dok nisam morao skroz da deaktiviram nalog i otvorio novi koji sad koristim...


Jagodinac

#21918
Sad se setio jednog slucaja od pre 2 god.. Dopisivao se sa nekom curom iz Nisa..i hakuju joj profil..ja lepo zamolim da mi je stalo da se cujem sa njom i dalje i lik mi da sifru..da joj dam.. Pa da ona zameni. I zgotivim ja tog hakera nekako..rekoh gde mozemo da se cujemo..on se iskljuci i nestade. Posle par dana se javi on meni sa necijeg hakovanog profila..pocnemo da se dop.. Ispostavi se da je lik iz Pristine..Albanac..ali odlicno pise na nasem. Ispostavi se jos kako mu je baba rodom iz Vojvodine i ispostavi se da ima i nesto nase. Rekoh..koja je svrha da radis te stvari..a on ce meni..kad bi ti znao koliko se ove klinke slikaju gole..i salju to sve...bilo bi ti veoma zanimljivo.. Rekoh daj ne seri..daj nesto zanimljivo.. I lik mi poslao ovo:








Rekoh..kapiram svrhu. Kaze on meni..kucaj Svetlana ....da vidis kako je fina ovako na fb.. :D hahah kraljina.. I dan danas se cujemo po nekad. :D

UFF