Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

#21860
Citat: OKi poslato 22 Februar, 2017, 20:26
Kom¹ija - taènije , njegovo dete  koje svira SAKSOFON . Na na¹e zamerke i ukazivanje da nam smeta (ima nas vi¹e bez sluha u kom¹iluku  [panic] ) Pametni otac ka¾e da je on mnogo ulo¾io u dete i da to tako mora.
Pa jebo te ¾ivot on kao da prièa o oroèavanju novca ili ¹ta veæ . Ajd bar da svira neki Jazz , pa i nekako  [pop]

pa nemoze dete da svira dzez odmah, mora pocne od necega, svirace dzez za koju godinu, ako ste vec tako brizne komsije, istalite se pa nadjite detetu prostoriju za vezbanje....umesto da sputavate dete u ucenju.....gori ste vi kojima smeta.....neuporedivo....

ja sam svirao bubanj u stanu u zgradi koji se cuo tri ulice dalje, i sigurno da je nekom smetalo, ali postovao sam kucni red....a onda su mi komsije obezbedile prostoriju u zgradi, dva nivoa ispod prizemlja, hocu da kazem podrzali su me u vezbanju, nisu kenjali....


inace zvim pored muzicke skole odakle se stalno cuje vezbanje, ne sviranje nego vezbanje i uvek bih pre to slusao nego matore seronje kojima to smeta....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

mene su dva puta izbacili iz ludnice. jednom u vojske, drugi put u palmotiæevoj. a nem ortake ni u bia ni u murije ni u db ko neki. e deco deco...

UFF

Citat: PECA BMW poslato 22 Februar, 2017, 20:37
tim komsijama objasnis stanje i zbog cega ti to tako pa ce i oni da zamrznu saksofon ...

upravo tako

posaljes te komsije sto su dosle kod tebe kod onog sto je ulozio u dete, nek ulozi i u kucu pa nek proda stan i nek se seli da svira tamo po ceo dan

OKi

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2017, 21:56
nek ulozi i u kucu pa nek proda stan i nek se seli da svira tamo po ceo dan

Naravno. Najrazumnije za Srbistan.
Neki ljudi ne shvataju ¹ta je stambena zgrada. A na 800 metara je i muzièka ¹kola pa idi i sviraj tamo i Jazz i Rock i operu i tuturutu. Nisam hteo da ka¾em koju muziku svira znam da bih ovde , mo¾da nekoga i uvredio .
@Zvuk pogodio si  [cheers]>>mator sam << , Znam da mi ne zavidi¹  ;D

Darko

Predlozi komsiji zvucnu izolaciju. Neka oblozi jednu sobu onim sundjerom ( ne obicnim , nego jednim drugim :) ) , i to je to ...

Kad je ulozio toliko , nek ulozi za jos jednu gluvu sobu i mirna backa

monsterbnt

Kad vec toliko ulaze u dete nek mu plati studio...
Svirao sam metal, imao Peavey od 100 pravih vati, jedini momenat kad su to komsije slusale je bio dok smo imali seljacinu koja je po ceo dan odvrtala guslare u zgradi..... Niko se nije meni zalio...

Strasno me iritiraju seljacine koje se ponasaju ko na svojoj livadi ne kontajuci da u velikom gradu ima jos ljudi koje ne zanimaju njihova sranja....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Ti si naroèito poznat kao ¹alter za ¾albe... ;D

monsterbnt

Nisu se meni zalili jer su uzivali da gledaju kako seljacina pizdi. Sad imam sasvim normalan komsiluk i nemam potrebe da bilo kome pravim probleme. Generalno smo imali samo tu jednu idiotinu koji je po ceo dan odvrtao guslare, cuvao na terasi kokoske i kozu, i izbusio noseci stub da izbaci cunak za smederevac... Ziveo je odma ispod mene i nisam na terasu mogo da izadjem od smrada njegove farme. Redovno sam mu istresao maciji pesak na istu... Posle njega je doso majmun koji ''ima privatnu firmu i 2 mercedesa....''
Prvog je boleo kurac za sve i ponaso se ko da je sam na svojoj planincini..... Njega su nalupali u jednom trenutku svi iz zgrade (na zalost ne svi odjednom) i kad se odselio slavili smo. Drugi je pokusavao da bude gazda celoj zgradi.... Njega su tukli svi osim mene.... Hteo sam, al su ga izujedale macketine pa mi bilo zao.....
Smrt SVIMA!!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

monsterbnt

A lepo su se zabavljale pa mi bio bedak da ih prekidam. :D
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 23 Februar, 2017, 01:08
A lepo su se zabavljale pa mi bio bedak da ih prekidam. :D
Mislio je na taèke, tupad¾ijo... :D  :-*

Biker-Boy

E kad cujem kakve muke imate, srecan sam sto sam na selu :D   mada i selo ima svojih mana, ali opet, naviko sam tu, nebih nikad isao u grad, a i da odem, NI U LUDILU nebih isao u zgradu, moram da imam svoj komad zemlje tj dvoristance, garazu za motoric, mesto za rostiljanje.... :)
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2017, 01:10
Citat: monsterbnt poslato 23 Februar, 2017, 01:08
A lepo su se zabavljale pa mi bio bedak da ih prekidam. :D
Mislio je na taèke, tupad¾ijo... :D  :-*

Coravitis
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

mene se komsiluk plasi :D :D meni je do jaja :D mada ja imam obzira :D npr. kazem manijacima kad dodju njih 20 da budu tihi u hodniku :D mada sam imala uzivo koncert u stanu i to bas metal muziku :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nano

Mnogo nervozna masa ovi iz box-ova. Mozda je zbog vazduha... Il od komsijske zaprske :D

monsterbnt

Sve je ok samo ako imas na umu da nisi sam.
Smrt SVIMA!!!!

UFF

Citat: Biker-Boy poslato 23 Februar, 2017, 01:11
E kad cujem kakve muke imate, srecan sam sto sam na selu :D   mada i selo ima svojih mana, ali opet, naviko sam tu, nebih nikad isao u grad, a i da odem, NI U LUDILU nebih isao u zgradu, moram da imam svoj komad zemlje tj dvoristance, garazu za motoric, mesto za rostiljanje.... :)

sta mislis sto sam ja pobegao od grada?
ceo kilometar  ;D  ali dovoljno je

dragan

znaci odem da dignem sa saltera 1000 dinara sa racuna a ona mi greakom uplati na racun 32 miliona dinara kako ne znam cekao sam sat vremena da popunim formulare da mi skinu pare sa racuna njihovom greskom....bem ti sisitem

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
samo vas posmatram...

mrle


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti