Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

 
Citat: mrle poslato 20 Februar, 2017, 16:13
Citat: Laziæ poslato 20 Februar, 2017, 15:43
27e, nije ni preskupo... Skoro kao cela vrata za Multiplu... :D

potseti me i na to...

jo¹ stoje u gara¾i.
[rofl] [rofl] [rofl] Nisam ni sumLjo... :D

UFF

i kad nisi zaposlen opet imas kupce smarace kojima moras bi trebao da odgovoris ako hoces da prodas


http://s1.postimg.org/prqr7aw5b/Screenshot_2017_02_13_12_16_43_984_com_android_m.png

eclipse4


UFF

nema, pozovi na onaj gore broj pa vidi da li cu ja da ti se javim :D

balcan girl

moj otac i njegovo raspitivanje sa okolnim babama o alternativnoj medicini i leku za mene :D :D :D jedina alternativna medicina koju priznajem je kanabis :D ostalo, med sa pièkim materinama i tako to paljba :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

medicina u vezi cega....fokusiramo se na jedno ili na sva oboljenja :)
a tata brine....ipak si mu ti dete...nemoj tako...on ti misli najbolje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

za to sto sam luda za to leka nemaaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2017, 21:36
za to sto sam luda za to leka nemaaaaaa :D :D :D :D
ma za ludilo cemo lako..ko ovde nije poludeo taj nije normalan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Bili bi najsretniji da smo normalni  :-*

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

normalno je dosadno....normalno je obicno...nrmalno je ono sto neko kaze da treba...a ja necu u inat...eto
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jagodinac

Drug se skrsio.. Isekla mu neka budala put ..sjebao motor i sebe...da ne bi udario,sleti s puta. Batica pobegne automobilom i jbg.


Lazic

Ovo doba godine je vi¹estruko opasno... Mi odlepljeni za vo¾nju, putevi usrani i puni rupa, debili u kolima, samo debili, k'o i obièno...

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Februar, 2017, 22:29
normalno je dosadno....normalno je obicno...nrmalno je ono sto neko kaze da treba...a ja necu u inat...eto

napravim ja neko sranjce pre par meseci, nije za forum. i dobijem nareðenje da moram da donesem uverenje od psihijatra. Odem u Dom zdravlja, oni, e ft1p, ne mo¾e, zakazivanje... poka¾em ja ko me ¹alje, odmah urgentno, po hitnom postupku... saèekam ja pregled. Ispropituje me neke fore, èak i ono koji je dan, koji je to dan u nedelji, koja godina... to je samo deo pregleda. I udari mi peèat na izve¹taj i napi¹e da sam normalan, èak ¹ta vi¹e i nadproseèno. Zamislite, kako je meni?

Glava Dole

Citat: mrle poslato 21 Februar, 2017, 09:32
... i napi¹e da sam normalan, èak ¹ta vi¹e i nadproseèno...

Ala se zajebao [rofl]

OKi

Kom¹ija - taènije , njegovo dete  koje svira SAKSOFON . Na na¹e zamerke i ukazivanje da nam smeta (ima nas vi¹e bez sluha u kom¹iluku  [panic] ) Pametni otac ka¾e da je on mnogo ulo¾io u dete i da to tako mora.
Pa jebo te ¾ivot on kao da prièa o oroèavanju novca ili ¹ta veæ . Ajd bar da svira neki Jazz , pa i nekako  [pop]

PECA BMW

Citat: OKi poslato 22 Februar, 2017, 20:26
Kom¹ija - taènije , njegovo dete  koje svira SAKSOFON . Na na¹e zamerke i ukazivanje da nam smeta (ima nas vi¹e bez sluha u kom¹iluku  [panic] ) Pametni otac ka¾e da je on mnogo ulo¾io u dete i da to tako mora.
Pa jebo te ¾ivot on kao da prièa o oroèavanju novca ili ¹ta veæ . Ajd bar da svira neki Jazz , pa i nekako  [pop]

u vreme kad svira opici neki tresh metal  , tako par puta i batalice ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi

Citat: PECA BMW poslato 22 Februar, 2017, 20:28
Citat: OKi poslato 22 Februar, 2017, 20:26
Kom¹ija - taènije , njegovo dete  koje svira SAKSOFON . Na na¹e zamerke i ukazivanje da nam smeta (ima nas vi¹e bez sluha u kom¹iluku  [panic] ) Pametni otac ka¾e da je on mnogo ulo¾io u dete i da to tako mora.
Pa jebo te ¾ivot on kao da prièa o oroèavanju novca ili ¹ta veæ . Ajd bar da svira neki Jazz , pa i nekako  [pop]

u vreme kad svira opici neki tresh metal  , tako par puta i batalice ...
Uradio ja to , ali onda dodju kom¹ije kod mene, jer sam im ja bli¾i , a saksofon dalji  [prebicute]

Lazic

©to ne po¹alje¹ kom¹ije u tri lepa saksofona...? :D

PECA BMW

tim komsijama objasnis stanje i zbog cega ti to tako pa ce i oni da zamrznu saksofon ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !