Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2017, 04:00
kako je prokleto biti ja...
pojasni....zadni put si ucila za ispit....il si pala....il se nisi probudila na vreme :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne¹to je "bila u pravu"... ;D






@Mrle:
Kad se udru¾i ciga sa lopovskom dr¾avom, nema gore... A opet prirodna simbioza, mamu im lopovsku svima... Juèe sam 20 minuta poku¹avao da po¹aljem sms za parking, kad je pro¹la poruka odgovorili su mi da je pisana doplatna karta minut pre... Okrenem ih, ka¾u pitaæe Telenor pa ako je bilo problema u sistemu tada ok, ako Telenor ka¾e da nije onda jebiga. Ali zato ako platim do 20-og dobijam popust 50%... Kako ukrasti crvenu na brzaka, a ne odgovarati za kraðu...

balcan girl

da pojasnim? verovatno æu opet pod noz jbg....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

©ta bi sad, za¹to pobogu?

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: balcan girl poslato 12 Februar, 2017, 06:11
da pojasnim? verovatno æu opet pod noz jbg....
Ne sekiraj se, nismo mi te sreæe... :o :-* [srce]

balcan girl

#21785
e lazicu nisam bila te sreæe da izbegnem noz ni pre pet godina pa necu ni sad :D :D ja da sam malo sreænija zvali bi me maler :D :D :D :D jedino sto me zivcira je sto æe to da bude verovatno maj mesec tako da cu da izvisim za motor i voznju i ove godine  [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

jel ima neko da ljubi da prodje....

p.s.
znas ne moramo bas da znamo sve detalje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

A moramo i da ljubimo da proðe  ;)

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: balcan girl poslato 12 Februar, 2017, 21:57
e lazicu nisam bila te sreæe da izbegnem noz ni pre pet godina pa necu ni sad :D :D ja da sam malo sreænija zvali bi me maler :D :D :D :D jedino sto me zivcira je sto æe to da bude verovatno maj mesec tako da cu da izvisim za motor i voznju i ove godine  [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko]
To je veæ maler... :(

Andreja

Poginuo u januaru na poslu jer sam dobio pravo na procenat... Trebao da dobijem kovertu 15000, meðutim, genijalci uvode nove zapadnjaèke fore... Uveli su ocenjivanje a ja, po¹to sam nov radnik (avgust 2016.) imam najni¾u moguæu ocenu, bez obzira na to ¹to sam sposobniji i bolji od pojedinih radnika koji imaju veæu ocenu. Tako da oèekujem da dobijem oko 5000... Samo danas sam napravio pazar preko 70 soma. Da se nisam cimao, mo¾da bi bilo 25000. Stvarno poèinjem jako ozbiljno da razmatram da se sklonim u neku drugu dr¾avu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2017, 01:42
Poginuo u januaru na poslu jer sam dobio pravo na procenat... Trebao da dobijem kovertu 15000, meðutim, genijalci uvode nove zapadnjaèke fore... Uveli su ocenjivanje a ja, po¹to sam nov radnik (avgust 2016.) imam najni¾u moguæu ocenu, bez obzira na to ¹to sam sposobniji i bolji od pojedinih radnika koji imaju veæu ocenu. Tako da oèekujem da dobijem oko 5000... Samo danas sam napravio pazar preko 70 soma. Da se nisam cimao, mo¾da bi bilo 25000. Stvarno poèinjem jako ozbiljno da razmatram da se sklonim u neku drugu dr¾avu.

Stariji radnici, ako su dobri, dokazani i provereni, i treba da budu u boljem polo¾aju. Novi radnici treba da se postepeno dokazuju. To onako, generalno prièam. Mada su kod nas u veæini firmi svi radnici bedno plaæeni, a gazde se trude da ih jo¹ zavade bacanjem koski (¹to bi ovakva isplata i ocenjivanje isto mogli biti).

U drugoj dr¾avi æe¹, pored toga ¹to si nov, jo¹ biti i stranac. Dok si ¾iv. Opet, u zavisnosti od dr¾ave i kako se snaðe¹, ima ¹anse da ti bude bolje i da tvojoj deci bude bolje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


aæimo

Ne sla¾em se.

I u drugoj dr¾avi æe biti taliban.

mrle

Citat: Slaninar poslato 15 Februar, 2017, 09:23


U drugoj dr¾avi æe¹, pored toga ¹to si nov, jo¹ biti i stranac.

Citat: aæimo poslato 15 Februar, 2017, 10:17
Ne sla¾em se.

I u drugoj dr¾avi æe biti taliban.

UFF

Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2017, 01:42
Poginuo u januaru na poslu jer sam dobio pravo na procenat... Trebao da dobijem kovertu 15000, meðutim, genijalci uvode nove zapadnjaèke fore... Uveli su ocenjivanje a ja, po¹to sam nov radnik (avgust 2016.) imam najni¾u moguæu ocenu, bez obzira na to ¹to sam sposobniji i bolji od pojedinih radnika koji imaju veæu ocenu. Tako da oèekujem da dobijem oko 5000... Samo danas sam napravio pazar preko 70 soma. Da se nisam cimao, mo¾da bi bilo 25000. Stvarno poèinjem jako ozbiljno da razmatram da se sklonim u neku drugu dr¾avu.


gde i sta radis?

Andreja

Planet Bike, me'an'èar bicikala, serviser bordova, skija, radim i rentu, radim i pri prodavnici, sklapam bicikle itd...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2017, 13:15
Planet Bike, me'an'èar bicikala, serviser bordova, skija, radim i rentu, radim i pri prodavnici, sklapam bicikle itd...
gde radis....na autokomandi ili....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Zamalo jedan ¹tap vilju¹ke koji jedva rasklopismo... :D

Nego Marièiæu, ti li si ih stegao kao sivonja 2012-te...? :o :D :D :D

Glava Dole

metal u aluminijum = recept za zapeknuce... pre ce biti da je to... provereno vise puta, ko zavareno... zasto... jbmliga... verovatno neka hemijska reakcija vremenom...

UFF

jaci metal uvek pojede slabiji kad nisu identicni a u direktnom su kontaktu
zato sluze podloske i distanceri da one stradaju umesto delova koji treba da su spojeni