Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Ja sam provalio da to imam tek kad je cale razbio retrovizor na kapiji. A onaj sto je bio ugradjen nije imao grejac. Zice bile izolovane. Mi kupili sa grejacem i povezali.

Darko

Pa palis ga na grejac zadnjeg stakla ... kako nisi izvalio da ti se odmagli i taj sto je radio ?! :)

UFF

kod mene se pali sam kad je spoljasnja temp u minusu a mislim da tako treba i za ostala vozila da bude, zadnja soferka ti nije neophonda mozes i bez nje da vozis kao kombi npr ali ti retrovizori trebaju

bigbad86

Ovo drugo suvozacevo nisam nikad skidao, mozda je i tu montirano bez grejaca. Iskreno ja uvek pre nego sto krenem obrisem retrovizore jer ako nisu besprekorni ne mogu da izadjem iz dvorista. A posle kad obrisem ne znam ni kako mogu da zamagle kad su napolju. To samo zbog snega ili tako nesto.

Lazic

Ja tek sad po minusima provalio da mi rade grejaèi... :D Znam da su se na vw grupaciji palili tako ¹to okrene¹ d¾ojstik na levi ili desni, ali se nisu sami gasili, pa ako zaboravi¹, izgori... Na gejmobilu je èini mi se povezan na zadnje staklo...

Glava Dole

I na fiatima je na zadnje staklo kolko ja znam...

mali_zmaj

otisao vani sa klincima na kafu,sok,pivo,pizzu..,i sve je to ok. ali jest ladnooooooo,juce ista temp. kao danas,ali juce malo sunca izaslo,druga prica totalno...  ah da,sutra sljakaaaa....
jin-jang

Jefta

Citat: UFF poslato 29 Januar, 2017, 16:17
kod mene se pali sam kad je spoljasnja temp u minusu a mislim da tako treba i za ostala vozila da bude, zadnja soferka ti nije neophonda mozes i bez nje da vozis kao kombi npr ali ti retrovizori trebaju
Kod mene se pali automatski ako je napolju hladno, ali se pali i zadnje staklo i retrovizori. Ne moze odvojeno.

PECA BMW

Vec dugo trazim po oglasima da naletim na neke pantalone da kupim ali ovi proizvodjaci moto opreme me strasno nerviraju .
Sve sto nadjem da mi u struku dobro nogavice su predugacke , a tu nema opcija skracivanja .

Gde bre vi kupujete pantalone za debele i kratke ljude ?

(opcija mrsavljenje ne dolazi u obzir)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Imam isti ili slièan problem imam pantalone ali od malo veæeg stomaka ne mogu da ih zakopèam u struku, prerada kod krojaèa te¹ko da mo¾e ne¹to da popravi jer treba iseæi deo sa pantalona.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

ma i da skratim nogavice onda mi protektor sa kolena dodje u cizmu ... a da neke prosirim u struku onda su na butinama uske ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Citat: PECA BMW poslato 29 Januar, 2017, 19:56
Vec dugo trazim po oglasima da naletim na neke pantalone da kupim ali ovi proizvodjaci moto opreme me strasno nerviraju .
Sve sto nadjem da mi u struku dobro nogavice su predugacke , a tu nema opcija skracivanja .

Gde bre vi kupujete pantalone za debele i kratke ljude ?

(opcija mrsavljenje ne dolazi u obzir)

ja imam obrnuti problem, doduse ne za motor, ali opet je problem, ova nova moda je iritantna,  debilna i pederska, nogavice su toliko uske da su pantalone kao helanke
ali kad nadjem normalni kroj da bi mi bile dobre u duzini moraju da budu siroke


PECA BMW

Jedino svi da se vratimo na vojne uniforme , one pasovale svima ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

clutch&brake

Do juce ste jeli iz istog tanjira i prdeli u iste gace. Imate po 30-40 god i izigravate 2 kompletna idiota.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

 :o peca i dzimika kompletni idijoti?  [rofl]

clutch&brake

Citat: UFF poslato 29 Januar, 2017, 21:25
:o peca i dzimika kompletni idijoti?  [rofl]

I ja sa njima. Prebaci u domaci but i guz 😂😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

bigbad86

Second Hand shopovi al mora da se obilazi redovno, bajkeri brzo razgrabe sve sto valja. Ja Original HELD jaknu uzeo za 2000 din. Nenosena, jos mirise na novo. Farmerke kozne za 1500, nekad ima i za 500 din.

mkt


bigbad86

Otkud ja znam? Obilazi sve redovno. Kod nas su svi maltene na 500 metara jedan od drugog, izdvojim par sati jedan dan nedeljno i obidjem.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam dobio ponudu da radim moto opremu iz second Handa....Zena radi ve polovnu ski opremu pa od istog dobavljaca....narucio sam 25 kila da vidim sta dolazi...koza me ne zanima ....
Sve u svemu brojevi ne rade posao...bitan je mera unutrasnja duzina nogavica, dupla sirina struka (obim) i sirina butine....
U zavisnosti od kvaliteta dobijenog uzimacu klasu...alo uopste mugu da biram...jos je sve na dugom stapu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11