Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

@Milo¹
Ti li si pravio nepokvarljivi regler koji nikad nije proradio (zbog toga je i bio nepokvrarljiv, valjda...)
Moram da te kecam malo, a da ne poveruje¹ ja èak verujem da æe¹ ti FZR-a popraviti
E da, zbog baksuziranja mi je crkao regler na PIcassu (drugi za deset dana), a lepo mi je ¾ena rekla da ne jedem govna i da te ne podjebavam... :violina: [nono] :'(
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Ma nisi me podjebavao nego bio realan, ne ti nego svi, neka pravila jednostavno moraju da se ispostuju i to stoji... al jbg ja sam povuko tvrdoglavost na kevu i sve teram po svom, il tako il nikako :D

A da baksuziranje provereno radi to jeste... ja sta god kazem da je dobro sjebe se u roku od odma... rekao sam da je u dobrom stanju sve osim kocnice(nzm u kom postu, ranije), ne mogu vise da ga upalim mesec dana... a kocnica proradila [rofl] Kosta mi kaze jesam ti reko da ne padnes, odma se skrsi jebe mu kevu... itd... ja za sta god pomislim ili kazem da je ok to se sjebe jebote... a nit sam bio sujeveran nit sam vernik, cak ni krsten... sad sam postao bolesno sujeveran, kucam u drvo i pljuckam svaki cas kad sam video da se uvek, ali uvek nesto sjebe cim ureknem :D

PS pametna zena, pozdravi je ;D A inace mnogo prijatna, stvarno si srecnik, cim smo par reci progovorili na skupu video sam koliko je pozitivna osoba :D Pupuuuu levo-desno... da je ne ureknem ;D

Ostoja

A ne brini, nemo'¹ nju pokvariti.... [nono] [nono]
Plus ti je od nje, evo je sedi pored i èita stopsedamdesetpetu knjigu zaredom ( i ¹pijunira ¹ta radim na forumu, naravno) [zena] [zena]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: Ostoja poslato 19 Januar, 2017, 01:10
@ Laziæ
Formira¹ ministarski tim, a?
A gde sam tu ja?
Energetika, ¹ta drugo...? ;D :-*

Nego, da kresne¹ pikasom neki cigomobil, onako malo protiv uroka...? :D

Ostoja

Stilud, ako bude neki poluoklopljeni, ima da polupam picasso... [ludak] [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andreja

Citat: aæimo poslato 19 Januar, 2017, 00:57
Miketa da otvara haubu da trazi gde curi, jesi lood?

Za desetku, izlopatamo FZR-a u kombi sl nedelje, sednes samnom u isti i pravac krsten majstor u BG-u. Iskipujemo ostatke i vozim te do mikete da mu sredis kocnice. Onda Miketa snimi reklamu kao kontra uslugu krstenom majstoru i svima dobro.

Aæima za preCednika!!!!!!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Citat: stilgar poslato 18 Januar, 2017, 21:16
Citat: mali_zmaj poslato 18 Januar, 2017, 13:47
Citat: Hurricane poslato 18 Januar, 2017, 00:17
Koji auto?
Ostao bez ulja, vakum?

daewoo nubira,eno kod majstora,pukla neka cjevka,15 eura popravak..,zbog 15 eura sam mogao najebati..,ovaj snijeg i neoèi¹æeni parkinzi su mi kumovali..,al sad rje¹eno...
vozim nubiru 1.6 SX od 2008 me auto je 2002. jos je fabricko ulje za kocnice u njemu. da nisi zakacio crevo nikad ga ne bi ni menjo 😀mada nije mi jasno kako ti je to poslo za rukom, sve je lepo upakovano odozdo nista ne "visi". u zivotu nisam vozio auto koji trazi manje odrzavanje.
ma ili se nabio snijeg,ili se zaledilo..,pojma,uglavnom pukla ta cjevka na zadnjem toèku...
jin-jang

UFF

Citat: Ostoja poslato 19 Januar, 2017, 01:10
@ Laziæ
Formira¹ ministarski tim, a?
A gde sam tu ja?

u rusiji
neki kurac poslanik, strani placenik :D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Poljanac92

Ne znam kakva je manija krenula sa otkazivanjem kocnica, malopre sednem u fiestu i propade mi kocnica. Mnogoo grozan osecaj. Pre dve nedelje sam cackao oko kola, cisto proveravao ulje, antifriz, kocionu tecnost, pregledao samo i sve bilo ok. Pogledam malopre, ispod minimuma kociona tecnost, dolijem i dalje ista stvar. Sumnjam na glavni kocioni cilindar, jer sve ostalo je izmenjeno skoro. Auto od Bozica do juce bio parkiran u garazi. Pitam cala, kaze da je juce primetio kad se vracao sa posla. U garazi nema tragova curenja, ne znam sta se desilo :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Hurricane

..nije manija nikakva, teènost vremenom izgubi svojstva i poène ko voda da se pona¹a, a u vodovima je najtanja i izloo¾ena mrazu pa ledi i puca gde je najtanje..
Jednostavno je temperatura non stop u minusu, pucaju cevi vodovoda po kuæama ljudima kao nikada pre tako je i sa kolima..

Zamena teènosti povremeno na par godina bi verovatno smanjila moguænost ali se to ne radi uglavnom..

ЯЭВОЛУТИОН

iscurela ti tecnost iz glavnog kocionog u servo uredjaj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Poljanac92

Citat: Hurricane poslato 19 Januar, 2017, 20:27
..nije manija nikakva, teènost vremenom izgubi svojstva i poène ko voda da se pona¹a, a u vodovima je najtanja i izloo¾ena mrazu pa ledi i puca gde je najtanje..
Jednostavno je temperatura non stop u minusu, pucaju cevi vodovoda po kuæama ljudima kao nikada pre tako je i sa kolima..

Zamena teènosti povremeno na par godina bi verovatno smanjila moguænost ali se to ne radi uglavnom..

Fiesta 90-to godiste..uvezena 2000-te. Cale to nikad menjao nije, a ne verujem ni prvi vlasnik da je menjao :D  26 godina, vreme je da se menja :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

mrle


Lazic

Citat: Ukii poslato 19 Januar, 2017, 23:07
Citat: Hurricane poslato 19 Januar, 2017, 20:27
..nije manija nikakva, teènost vremenom izgubi svojstva i poène ko voda da se pona¹a, a u vodovima je najtanja i izloo¾ena mrazu pa ledi i puca gde je najtanje..
Jednostavno je temperatura non stop u minusu, pucaju cevi vodovoda po kuæama ljudima kao nikada pre tako je i sa kolima..

Zamena teènosti povremeno na par godina bi verovatno smanjila moguænost ali se to ne radi uglavnom..

Fiesta 90-to godiste..uvezena 2000-te. Cale to nikad menjao nije, a ne verujem ni prvi vlasnik da je menjao :D  26 godina, vreme je da se menja :D
Moderne sintetièke teènosti ne moraju ba¹ èesto da se menjaju... Ako je ikada zamenjeno... ;D

mkt

meni isto gume stare 13 god mogu zamislim kad je ovo i da li je menjano ikada
prekosutra kod majstora hahah bice veselo spustiti se niz severni bulevar

perlx


Lazic


Hohštapler

meni jutros kad sam upalio auto na komandnoj ispisao EBD failure... kocnice... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Januar, 2017, 16:23
meni jutros kad sam upalio auto na komandnoj ispisao EBD failure... kocnice... :D

to sa Yugo-m ne bi moglo da se desi  :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !