Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Malo je jebeno posto se zimi one gumene memebrane u karbovima ukrute pa to dodatno otezava stvar, ma bre pazari nesto sa ubrizgavanjem, automatski sauh i bole te patka, pali na toplo na hladno ko mina :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Slazem se da guma uopste ne voli zimu ali cak ni to ne bi trebalo da pravi problem oko samog paljenja s obzirom da je u leru siber svakako na nultoj tacki, vakum krece da dize siber tek kad se da gas, otvore klapne, podignu obrtaji pa samim tim poveca vakum... sto se odlicno vidi na ovom snimku npr :D
! No longer available

Nadalina

@ Milos96

Preseli se u toplije krajeve gde je i zimi oko 20 i eto - problem resen! ;D
Dzukela u podznaku

DebeliZmaj

onda bi kuko kako mu je upao pesak u .... karburator
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Prvi put u ¾ivotu crkao sistemski disk... Ne skroz da ostanem bez podataka, samo ubio windows posle 7 godinaaaaaaaa... :'( :D I to u jedan noæu... Sad dok ponovo sve instaliram, ima d'odlepim...

DebeliZmaj

jes ono beshe ti napisao lazicu kako ti diskovi ne umiru ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 23 Decembar, 2016, 06:39
ne znaci da se oko masine ista razlikuje od recimo klasicnog starijeg karburatorskog automobila po pitanju zimskog paljenja... r

Mnogo veca kompresija a slabiji anlaseri i akumulatori, pogotovu na R-u.

Glava Dole

Bas naprotiv, R vergla i pali jos lakse nego motori sa manje cilindra... nije njemu problem verglanje, vergla ko lud kolko hoces, nesto drugo ga jebe, najgore sto ne znam sta... sve deluje u redu a da sastavi nece... cak sam i zice proveravao, nisam jos napon na bobinama... posle sam se setio, sutra cu i to... do utorka svakako nigde ne zurim...

DebeliZmaj

mozda imas negde pad napona bas na putu do bobina ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Decembar, 2016, 17:52
jes ono beshe ti napisao lazicu kako ti diskovi ne umiru ?

Nije ni ovaj crkao, samo je malo win zabo na lo¹em sektoru pa se raspao... ;D Nego smaranje sa instaliranjem... Jel ima neko krek za win10...?

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2016, 02:33
Citat: DebeliZmaj poslato 23 Decembar, 2016, 17:52
jes ono beshe ti napisao lazicu kako ti diskovi ne umiru ?

Nije ni ovaj crkao, samo je malo win zabo na lo¹em sektoru pa se raspao... ;D Nego smaranje sa instaliranjem... Jel ima neko krek za win10...?

Koji æe ti kurac Win 10?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Ja naso na torentu neku preactivatet verziju(tj biras pri instalaciji oces obicno il aktivirano... naravno aktivirano i nema problema :D )

Al to je 64bitni a 32bitni imam verziju koja se aktivira i tu sam ostavio KMSpico... stavljam da se uploaduje pa ti saljem, probaj... nista te ne kosta :D

@slaninar, pa da bude u korak s vremenom... sto, treba da se vrati na windows 95? :P

Glava Dole

#21253
U stvari vec uploadovan, na serveru je, uploadovao kad drugarici sredjivao sistem preko teamviewera :D

https://mega.nz/#!5YEHFTYS!DVzubXom_stceRLO13llrwQVfNnEk1C0p2ge_TJgqqo

Slaninar

Citat: Milos96 poslato 25 Decembar, 2016, 08:47
@slaninar, pa da bude u korak s vremenom... sto, treba da se vrati na windows 95? :P

Iæi u korak sa vremenom ne treba da bude samo sebi svrha.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Decembar, 2016, 09:38
kakva expertska grup ...

Prosvetli nas, o presvetli, prepodobni, visceralni, harizmatièni, bratièni, matièni, Petreeee!!!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

po slici predpostavljam da slaninar koristi sedmicu? (fali Windows 95, NT, ME i 2000)

ja sa desetkom porezadovoljan jos od bete pa do sad, poslenji pre njega koji je valjao je bio XP

Slaninar

Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2016, 12:22
po slici predpostavljam da slaninar koristi sedmicu? (fali Windows 95, NT, ME i 2000)

ja sa desetkom porezadovoljan jos od bete pa do sad, poslenji pre njega koji je valjao je bio XP

Definitivno - XP je poslednji stvarno dobar, po meni. NT i 2000 su bili dobri za posao u svoje vreme.

Sedmica je najprihvatljivije nu¾no zlo (zbog podr¹ke).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

#21259
Sedmica koristi kernel od XP... ;D




Citat: Slaninar poslato 25 Decembar, 2016, 08:42
Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2016, 02:33
Citat: DebeliZmaj poslato 23 Decembar, 2016, 17:52
jes ono beshe ti napisao lazicu kako ti diskovi ne umiru ?

Nije ni ovaj crkao, samo je malo win zabo na lo¹em sektoru pa se raspao... ;D Nego smaranje sa instaliranjem... Jel ima neko krek za win10...?

Koji æe ti kurac Win 10?
Hteo da probam... ;D