Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

a s kraja na kraj cacka 5min motorom leti 7-8 zimi, 3puta brze nego i da imam auto i na minusu a i stanem gde kad kako hocu... milina :D
! No longer available

dzimika

#21181
www.vemoto.co.uk  imaju skoro sve na stanju a roba stize u roku od 2 nedelje najcesce, ali posto idu praznici mozda bude duze


I ne znam sto uopste komplikujete oko tih gumica, logicno je da je kod ovlascenog distributera sve skupo i da se ceka, niko ne lageruje robu u srbiji vec se sve porucuje najcesce iz madjarske ili nemacke a pogotovo ne lageruju za motore, u porsche da odete neki osnovni deo nemaju na stanju (osim ako ih neko nije zajebao, porucio pa nije kupio) a kamoli neke ozbiljnije delove

Glava Dole


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

pise ti na pumpi precnik klipa....uzmi od bilo kog motora samo da je precnik klipa isti....i ne filozofiraj....bilo koja polovna ispravna rucka ce ti odraditi posao ako nije stajala....gumice tu crkavaju usled ne redovne zamena ulja i stajanja....imam pumpu iz 1976 koja ne curi i radi kako treba.....nije remontovana...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

da nije ono 5/8 za koje sam bio ubedjen da je za rupu za crevo?

dzimika



balcan girl

u jagodini taxi sa kraja na kraj grada 150din :D a lepo udobno i toplo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

ovde oko 200-250 od mene do centra ako placam ovako samo u jednom pravcu a linijski 50ak al to jednom mesecno samo do glavne autobuske i tad me nervira... bilo taxi bilo bus... i opet motorom za 100din i odem i vratim se plus upalim ga ispred ulaznih vrata, stanem i ugasim gde god mi padne na pamet :D U sred centra preko setalista parkiram pored bankomata, uopste ga i ne gasim, dignem pare recimo i teraj dalje ;D Nekolko puta se zadesili i policajci tu jednom mi rekao samo setaliste i opomenuo pa posle samo kulturno stanem, pitam je l' mogu da se ne smrzavam... nikad mi nisu pravili problem kad vide da sam ok... cak bih i autom morao da trazim parking, ispred bilo koje prodavnice stanem kako hocu, ispred samog fakulteta itd... milina... samo kisa i zima jbg... nesto mora i da se proguta...

E da, verovali ili ne ozracio sam malo kocnicu vezicom, guglam sinoc i izbaci google bljb i neki lik kaze da uspeo da je izraci tako sto je ostavio pritisnutu preko noci... aj reko da probam, nista ne kosta, secnem posle par sati samo secicama vezicu i stvarno je malo ocvrsnula i bolje koci a nista drugo nisam dirao... juce se za malo nisam skucao kad sam zaboravio da je nemam ispred semafora u nekog audija pa naciljao sa desne strane i zaustavio se(jedva da je kocio nesto malo kad se pritisne u patos) a veceras mogao cak i da se ludiram malo, moze i da blokira tocak i koci lepo samo sto je meka tj ima jos dosta vazduha al je bolje... zivele veziceee ;D

Glava Dole

Citat: dzimika poslato 19 Decembar, 2016, 00:56
izvini, www.wemoto.com
...

Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2016, 01:32
Nasao, ceo kit za reparaciju 41.75e...
http://www.wemoto.com/bikes/yamaha/fzr_600_3he/91/picture/rebuild_kit_brake_mastercylinder_-_front_-_genuine_part/

To je mnogo a i cekacu ali mi je pomogao link da provalim da 5/8 jeste potrebna dimenzija, na sajtu pise 15.8mm, nasao posle neku tablicu i to je priblizno to... Hvala, sad znam dimenziju bez skidanja  [cheers]





Lazic

Ka¾e¹ stane¹ gde hoæe¹...? Te¹ko sa takvom koènicom... ;D

dzimika

Rastavi I proveri sta je otislo, tesko da je klip otisao, verovatno su gumice dotrajale, poruci samo gumice I zavrsi posao, nemoj praviti filozofiju od jednostavnog posla

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2016, 10:54
Ka¾e¹ stane¹ gde hoæe¹...? Te¹ko sa takvom koènicom... ;D

Mos se vozi i bez kocnica samo ne moze da se zaustavi, to sa vezicom je radilo al bilo kratkog daha, treba stalno tako da se ostavlja dok ne resim... malo pre uspeo da se zaustavim tek na sred pesackog na semaforu, stalno zaboravljam da je kocnica slaba [rofl]

Citat: dzimika poslato 19 Decembar, 2016, 11:13
Rastavi I proveri sta je otislo, tesko da je klip otisao, verovatno su gumice dotrajale, poruci samo gumice I zavrsi posao, nemoj praviti filozofiju od jednostavnog posla

Ma mora se rastura onda i pravi po uzoru, nema druge... ja reko moze mozda po ovoj dimenziji 15.8mm pre nego sto rasturim da posle u jednom danu sve zavrsim a da dotle imam kakvu- takvu kocnicu... kad nisam do sad nikad kupovao te gumice jbg pa i ne znam po cemu se gleda... tesko da cu naci gumice bez uzorka samo ovako u svakom slucaju... otom- potom, resicu vec valjda nekako... samo gumica nigde nema, jedino ceo set za reparaciju ili po uzoru... on je na tom sajtu 55e(ono 40 i nesto nisu bili evri, posle sam video)...

nano


ЯЭВОЛУТИОН

nasao u petak ovo....mislim da fali opruga i osigurac ali klip je tu....i gumice za uzorak...



salji mi adresu na pp da ti posaljem....



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 20 Januar, 2016, 20:08

Imas PP  [cheers] [cheers] [cheers]

DebeliZmaj

... ubi ova neizvesnost oko bureka ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ako se ne zaposli¹ uskoro, ode na 200 kila... :o

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell