Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

A ja nikad vise nista i nikog ne hvalim, ureci nekog il nesto nije mit nego stvarno radi... eno kad sam reko da s unom nije bilo dugo nikakvih problema i vec danas mi keva kaze da caletu nesto puklo i stao malo dalje od kuce, vratio se peske pa ga ona odvezla auto ostao u njivi... propalo kvacilo, mrak i zurio na posao pa nije video dal je sajla il korpa, cekam sutra izvestaj... ako je korpa(a vrlo moguce da jeste, inace je stavljen nov set komplet pre nekih 30ak hiljada, montirao je jedan majstor pa posle drugi radio generalnu i nije cvrsto usrafio srafove izmedju menjaca i motora i bukvalno se odvojilo vremenom i korpa verovatno malo iskrivila, to smo zasrafili dobro i radilo je dugo tako al od tad mora da se nategne kvacilo da bi lepo odvajalo pa onda krene da spaja kad se popusta odmah na dnu a spoji totalno tek pri kraju(iliti bas je bio veliki hod spajanja), vrlo moguce da je druk lager propao kroz pera... dal se isplati uloziti sad 100e za ceo set i ruke(s obzirom da nisam tamo da zajedno to raskupusamo, znam kako i imamo i kanal al i hladno je i ne isplati se zbog 30ak eura tolika muka) u auto koji vredi mozda 300 pitanje je sad(u slucaju da je to, nadam se da je samo sajla)...

DebeliZmaj

jel imas 1000e za drugi auto? nemas ... krpi ... imas oglasi .

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Ma jok, keva novog punta, moja brava u super stanju nije upaljena 2 meseca, cami u garazi, ja mu kazem danas napuni akumulator i teraj dok ne sredis, i onako stoji bzv on nece voli una jer ne mora da pazi nista, moze da tera gde hoce, kako hoce, tovari sta hoce... ne razmislja gde ga ostavlja itd :D Nije me izbacilo iz takta inace al me iznerviralo zato sto sam ga bukvalno ureko... cim sam ga pohvalio odma stao...

Glava Dole

Ne neeee salim se, nije u super stanju, ocajna je brava, punto daleko od novog... pu puuu... levo... desno...

aæimo

Debeli zmaj brisanjem posta na fb.

©ta bi, nagovorili te ili samo zato ¹to ti se mo¾e?

Boban_m


DebeliZmaj

Citat: aæimo poslato 12 Decembar, 2016, 05:19
Debeli zmaj brisanjem posta na fb.

©ta bi, nagovorili te ili samo zato ¹to ti se mo¾e?

ko sta gde?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Milos96 poslato 12 Decembar, 2016, 05:05
Ne neeee salim se, nije u super stanju, ocajna je brava, punto daleko od novog... pu puuu... levo... desno...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Glava Dole

Citat: Milos96 poslato 12 Decembar, 2016, 04:51
A ja nikad vise nista i nikog ne hvalim, ureci nekog il nesto nije mit nego stvarno radi... eno kad sam reko da s unom nije bilo dugo nikakvih problema i vec danas mi keva kaze da caletu nesto puklo i stao malo dalje od kuce, vratio se peske pa ga ona odvezla auto ostao u njivi... propalo kvacilo, mrak i zurio na posao pa nije video dal je sajla il korpa, cekam sutra izvestaj... ako je korpa(a vrlo moguce da jeste, inace je stavljen nov set komplet pre nekih 30ak hiljada, montirao je jedan majstor pa posle drugi radio generalnu i nije cvrsto usrafio srafove izmedju menjaca i motora i bukvalno se odvojilo vremenom i korpa verovatno malo iskrivila, to smo zasrafili dobro i radilo je dugo tako al od tad mora da se nategne kvacilo da bi lepo odvajalo pa onda krene da spaja kad se popusta odmah na dnu a spoji totalno tek pri kraju(iliti bas je bio veliki hod spajanja), vrlo moguce da je druk lager propao kroz pera... dal se isplati uloziti sad 100e za ceo set i ruke(s obzirom da nisam tamo da zajedno to raskupusamo, znam kako i imamo i kanal al i hladno je i ne isplati se zbog 30ak eura tolika muka) u auto koji vredi mozda 300 pitanje je sad(u slucaju da je to, nadam se da je samo sajla)...


I na kraju nije ni korpa ni sajla nego se odlomila polugica za koju je prikacena sama sajla(sa same papucice), pohabala se vremenom i odlomila, zabusio cale na licu mesta, ubacio neki sraf i sve radi :D Eto ko bi rekao, ja vec pomislio 100% korpa(jer i prvi put bili takvi simptomi, ostala papucica na dnu kad druk propao kroz peraja)... 
Doterao inace po mojim uputstvima, prva, verglanje i kad sastavio dalje ide sam i nema stajanja do kuce :D

Lazic


Glava Dole

jbg ni meni nije jasno kako mu nije palo na pamet s obzirom da sam ja njegova krv i da on mene ucio svemu i svacemu jos od vrtica, zajedno smo radili generalnu na bubi kad sam jos bio i kod uciteljice, instalacije on radi ja povezujem uticnice jos za vreme sankcija :D Mada je i zurio na posao, em otkucavanje em poslovodja na visokoj peci, glavnom pogonu, i ovako ih ima manje pa radi po 12 sati a kolega ne sme da ode ni na kupanje dok on ne preuzme smenu pa auto do jutros ostao u njivi... a i to je vec skoro 60god jbg, omatorilo se, zato sam ja tu :D

Lazic


mali_zmaj

Citat: Milos96 poslato 12 Decembar, 2016, 05:05
Ne neeee salim se, nije u super stanju, ocajna je brava, punto daleko od novog... pu puuu... levo... desno...

Mislim da je ovo presudilo!!  he he
jin-jang

Mik

EuroBank EFG !  [nono] [nono] [nono]

(btw. nisu moj izbor, nego je neko (steram mu ga majci !) njima dodelio nadleznosti Nacionalne stedionice, i to je! )

Ja sam mislio da je to  [govance] moguce nagrditi, medjutim malo sam proguglao i shvatio da nemam sta dodatno da napisem. To je stvarno katastrofa.  [povracanje]

Po standardima Nacionalne stedionice oni, sveukupno, ne bi ispunili kriterijum za jednu klozetsku cetku!

(I, podrazumeva se, steram im ga majci  [veryangry]!  Kakav brlog, kakva nedonoscad ...  [facepalm])

Lazic

Èekaj, zar nije Intesa preuzela N©...?

Hurricane

..jebeni Hilti u zgradi uvek kad mi se najvi¹e spava  [veryangry]

VR 46

 [rofl] (Дадох ти плус,не знам ни ја зашто)  :D
Twist of wrist!

Glava Dole

ono kad ceo dan cekas kurira da se odma bacis na posao a deo jos nije ni poslat  [veryangry]

UFF

Citat: hurricane poslato 15 Decembar, 2016, 20:32
..jebeni Hilti u zgradi uvek kad mi se najvi¹e spava  [veryangry]

preseli se u kucu  :P


iznajmicu ti kontejner za dz ako hoces  :-*

niki64

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2016, 00:47
Citat: hurricane poslato 15 Decembar, 2016, 20:32
..jebeni Hilti u zgradi uvek kad mi se najvi¹e spava  [veryangry]

preseli se u kucu  :P


iznajmicu ti kontejner za dz ako hoces  :-*
[panic] [panic] [panic]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.