Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Povreda na radu. Pao mi neki veliki aparat za varenje na stopalo.

mali_zmaj

Krenulo nesto zadnjih dana...,zima valjda...,ne daj se...,ne boli previse nadam se..,i da nista nije slomljeno...?
jin-jang

Gavrolini

Boli kao djavo ali na srecu nema preloma

mali_zmaj

Krni nesto za bolove,pred spavanje...,sta da se veli..
jin-jang

Lazic

Gavro, pod hitno u ¹umu bar da zna¹ za¹to si ufaèlovan... ;D






Citat: njanja poslato 07 Decembar, 2016, 13:58
Svako podjebavanje mi je uredu sem porodice ali da debili zmaj "muva" ribu jednog od nas e dno dna. Vreca govana od coveka
Ima to svojih prednosti... ;D

bigbad86

Gavro kako to da aparat padne na nogu? Cak i ovi kucni su teski ko tuc pa se iz tog razloga i ne podizu sa zemlje, sta je taj radio iznad tvoje noge?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ostoja

Èekao te skriven u nameri da te upropasti?
Nadam se da æe noga brzo ozdraviti.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Citat: viper poslato 07 Decembar, 2016, 16:31
Ma nije crko, ispraznio se aku  [rofl]
Mada od koga sam kupio suzanu nebi me èudilo da crkne  :P
Upalio suzanu  :D

si nosio akku na "proveru" zbog garancije? taj akku ne kupljen u maju mesecu.
ali ne prija mu ladno ko i svakom.

ps. za ovo drugo - prst! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Dobro me podseti, nisam ga nosio na proveru, ganjam se po lekarima, nikako vremena da ugrabim.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Citat: bigbad86 poslato 08 Decembar, 2016, 00:16
Gavro kako to da aparat padne na nogu? Cak i ovi kucni su teski ko tuc pa se iz tog razloga i ne podizu sa zemlje, sta je taj radio iznad tvoje noge?

Nije to klasican aparat za varenje. Ovaj vari iskljucivo zicu od koje se prave srafovi. Nalazi se na postolju sa tockicima na oko metar visine i tako ga vucemo od masine do masine po potrebi. Jbg bio sam umoran i vukao ga za sobom, tockici zapeli za nesto i on se prevrne pravo na nogu.

eclipse4

jel si bio kod lrkara ili ne?
secas se,pisao sam,kad mi pala pumpa za vodu ,oko 25kg,na nogu u rumuniji....na kraju kad vise nisam mogao da izdrzim od bolova (jer tablete ne konzumiram do pred smrt ;) ) ustanove da mi se kost rascvetala,medjutim jako tanko.

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

100% bolovanje....moz da ulickas xrushku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Da ali gledam sto pre da se vratim na posao. Jbg imam previse bolovanja tokom godine:) a i bas me zabole za lickanje. Pali, radi, ide.

Glava Dole


DebeliZmaj

Citat: Gavrolini poslato 09 Decembar, 2016, 02:10
Da ali gledam sto pre da se vratim na posao. Jbg imam previse bolovanja tokom godine:) a i bas me zabole za lickanje. Pali, radi, ide.

ako si prijavljen na full kintu ide ti full plata...
mesec dana ako je onda firma placa ako je duze
do kraja ``privremene sprecenosti`` drzava ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Zmaje nema potrebe da mi objasnjavas sve ja to znam. Ali radim kod italijana i to u proizvodnji. A za 3 godine koliko sam u srbiji imam sigurno preko 6 meseci bolovanja zbog kojekakvih povreda sa motora itd. Svaki put kad ja odem na bolovanje lomi se na kolegama a i naproizvodnji.  Nekako imam utisak da im je odavno pun kurac mojih izostanaka.

DebeliZmaj

zavisi da li si senior ili junior pozicija i koliko je ulozio u tebe ...
jako bitno za ljude da ukapiraju da im poslodava nije prijatelj .. dakle odma hi te zamenio drugim radnikom ako moze da ustedi 10e ...

ako ti se ne svidja klima u firmi pali dalje ...

ps.
italijani su nevidjena stoka ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Zmaj jes do nekle u pravu !

Uvek se u firmi pravi ambijent da ako tebe nema posao nece biti zavrsen a kolege ispastaju i pokrivaju i tebe ,
To poslodavci namerno prave , nisu oni mutavi vide da fali covek ali takodje znaju da ce ostali povuci za tog jednog i ne diraju stanje .

Uvek mi bilo glupo ajd kao da ne izostajem da ne trpi posao pa radim i bolestan i kljakav , ALI istio tako uvek kad me nije bilo posao je bio zavrsen i firma radi i dalje , nije nikad propala bez mene .

Pa sta da me nema , sta da dam otkaz ? zatvoirili bi firmu i svi otisli kuci . Sto se posla u firmi tice prvo ja pa svi ostali , ja zaradjujem pare toj firmi i ta firma prosperira uvek preko moje grbace ..

Treba covek gledati samo sebe , naravno do odredjene granice i tako da cuvas i kolege usput ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !